Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Kültür - Sanat > Biyografiler
facebook bağlan


So Yi Hyun hakkında genel bilgi ve resimler

Biyografiler kategorisinde açılmış olan So Yi Hyun hakkında genel bilgi ve resimler konusu , Adı: So Yi Hyun Gerçek İsmi: Jo Woo Jung (조우정) Mesleği: Model ve Oyuncu Doğum Tarihi: 28 Ağustos 1984 Ağırlık: 49 kg Boy: 169 cm Kan Grubu: A TV Programları ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 29.08.2013, 16:52   #1 (permalink)
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart So Yi Hyun hakkında genel bilgi ve resimler





Adı: So Yi Hyun
Gerçek İsmi: Jo Woo Jung (조우정)
Mesleği: Model ve Oyuncu
Doğum Tarihi: 28 Ağustos 1984
Ağırlık: 49 kg
Boy: 169 cm
Kan Grubu: A



TV Programları
Cheongdamdong Alice (SBS, 2012)
My Shining Girl (KBS Drama, 2012)
You've Fallen for Me (MBC, 2011)
Gloria (MBC, 2010)
Assorted Gems (MBC, 2009)
Swallow the Sun (SBS, 2009)
Aeja's Older Sister, Minja (SBS, 2008)
Before and After: Plastic Surgery Clinic (MBC, 2008)
Hyena (TvN, 2006)
Special Crime Investigation (KBS2, 2006)
Resurrection (KBS2, 2005)
MBC Best Theater Ep.569 우리가 쏜 화살은 어디로 갔을까 (MBC, 2004-02-20)
Music Bank (KBS2, 2004) as MC
April Kiss (KBS2, 2004)
Punch (SBS, 2003)
Fairy and Swindler (SBS, 2003)
Yellow Handkerchief (KBS1, 2003)

Filmleri


The Restless (2006)
Dark Forest - 4 Horror Tales (2006)
Midair (2005)
Father and Son : The Story of Mencius (2004)



English

Name: 소이현 / So Yi Hyun (So Yi Hyeon)
Real name: 조우정 / Jo Woo Jung (Cho Woo Jeong)
Profession: Actress and model
Birthdate: 1984-Aug-28
Birthplace: Jeonju, North Jeolla, South Korea
Height: 169cm
Weight: 49kg
Star sign: Virgo
Blood type: A


TV Shows

Cheongdamdong Alice (SBS, 2012)
My Shining Girl (KBS Drama, 2012)
You've Fallen for Me (MBC, 2011)
Gloria (MBC, 2010)
Assorted Gems (MBC, 2009)
Swallow the Sun (SBS, 2009)
Aeja's Older Sister, Minja (SBS, 2008)
Before and After: Plastic Surgery Clinic (MBC, 2008)
Hyena (TvN, 2006)
Special Crime Investigation (KBS2, 2006)
Resurrection (KBS2, 2005)
MBC Best Theater Ep.569 우리가 쏜 화살은 어디로 갔을까 (MBC, 2004-02-20)
Music Bank (KBS2, 2004) as MC
April Kiss (KBS2, 2004)
Punch (SBS, 2003)
Fairy and Swindler (SBS, 2003)
Yellow Handkerchief (KBS1, 2003)


Movies

The Restless (2006)
Dark Forest - 4 Horror Tales (2006)
Midair (2005)
Father and Son : The Story of Mencius (2004)



__________________
Aşk der ki sana: Yolumdaysan başım feda yoluna; ama bil ki senin de başını isterim yoluma. Kahır, kapris gelecekse senden amenna! Ama ayağına diken batarsa yolumda ah edip vahlanma!...
Aşk bilek gücü değil “YÜREKTİR”! Yüreğin yetmiyorsa düşme yollara!…
KaRaqiZz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
KaRaqiZz
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 15:25