Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu

Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu (https://www.forumaski.com/)
-   Boğa (https://www.forumaski.com/boga/)
-   -   İkizler Burcunda Yeniay - Boğa Burcuna Etkisi (https://www.forumaski.com/boga/157479-ikizler-burcunda-yeniay-boga-burcuna-etkisi.html)

DeRDeST 19.06.2015 04:55

İkizler Burcunda Yeniay - Boğa Burcuna Etkisi
 
İkizler Burcunda Yeniay - Boğa Burcuna Etkisi

:boga:

Sevgili Boğalar, saat 17.06 itibariyle İkizler burcunda oluşacak Yeniay'ın güçlü etkileri altında salı gününe merhaba diyeceğiz. Kazanç elde etme anlamında oldukça hızlandırıcıdır. Yeni alanlar, yeni yöntemler, yeni bilgiler edinerek tüm becerilerinizi ortaya koyabilecek aktif bir enerjiye sahip olduğunuzu söylemeliyim. Sizin için maddi açıdan rahat bir yaşam sürmek, kazanmak ve kazandığınızla arzu ettiğiniz paraya kavuşmak bu Yeniayın yansımaları altında mümkündür. Boğalar için maddi ve manevi anlamda güvence her zaman kıymetli olmuştur.

Bu Yeniay'ın Mars ile kavuşumu, size para kazanmak yönünde hareketlilik, hedef ve bu hedefin üzerine giderek elde etmek yönünde fırsatlar sunar. Merkürün de İkizler burcunda oluşuyla, bağlantılar kurmak, görüşmelerde bulunmak mümkündür. Yeniayın Uranüs ile görünümü, yeni bir şeyler yapma arzunuzu körükleyecektir. Jüpiter ile görünümü, ev satın alımı, kiralanması, satışı gibi konuların, başka bir yere taşınmanın, yolculukların da göstergesidir. Karşınıza çıkan bir iş, bir fırsat veya yolculuklar nedeniyle pek evde oturmazsınız. Olumlu buluyorum. Ancak tabii ki gelen parayı tutmak, uygun şekilde değerlendirmek, harcamalara dikkat etmek, israftan uzak durmakta fayda var.

KAYNAK: iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı


Saat: 08:48

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2019, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.


SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.