Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Serbest Kürsü > Bunları Biliyor musunuz ?
facebook bağlan


Kaç Sene Geçti?

Bunları Biliyor musunuz ? kategorisinde açılmış olan Kaç Sene Geçti? konusu , Foruma katkımız olsun dedik olsun bakalım. Geçmiş yıllarla ilgili Popüler kültürün dilinden dökülenler ile olayların irdelendiği , Ciddiyetin Boyalı basının Su bazlı az Nazlı kalemi ile ele alınmadığı Mizahi kısımdır. ...


Like Tree13Beğeni
  • 4 Post By RaMSeS

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 28.09.2013, 20:33   #1 (permalink)
Aşk, yoksun yoksulum ..
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
StandartForuma katkımız olsun dedik olsun bakalım.
Geçmiş yıllarla ilgili Popüler kültürün dilinden dökülenler ile olayların irdelendiği , Ciddiyetin Boyalı basının Su bazlı az Nazlı kalemi ile ele alınmadığı Mizahi kısımdır.
Keyifli okumalar.


Mısırlı Fethi Ahmed Mahmud, "bıyıksız erkek, kuyruksuz eşeğe benzer" sloganıyla bıyıklılar derneğini kuralı 4 yıl oldu.

Tarım Bakanı Mehdi Eker, et fiyatlarının ülkedeki refah düzeyinin yükselmesinden dolayı arttığını söyleyeli 3 yıl oldu.

Van'da mide ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılan kadının bağırsağından, 10 santimetre uzunluğunda vana kolu çıkalı 2 yıl oldu.

Cumhurbaşkanı'nın 29 Ekim'deki resepsiyonuna davet edilen Hadise "o gün çok yoğunum resepsiyon 30 ekime kaydırılamaz mı?" diyeli 3 yıl oldu.

YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan, ABD ve İsrail'in domatese yerleştirilecek bir genle Türk milletini yok edebileceğini söyleyeli 3 yıl oldu.

Ukraynalı bir mucit kimyasal saldırı veya duman baskını gibi tehlikeli durumlarda gaz maskesine dönüşebilen sütyen üreteli 3 yıl oldu

İsrail'de gülme gazı alan 3 gençten 2'si yaşamını yitireli 2 yıl oldu.

Gaziantep'te 5'er kişilik düğün timi polisleri, üniformalı olarak düğünlere gidip halay çekerek "Silah sıkmayın" çağırısı yapalı 4 yıl oldu.

Afrika ülkelerinden Swaziland’da Adalet Bakanı, Kral'ın 12'nci eşiyle zina yaparken basılalı 2 yıl oldu.

Bir çanta dolusu parayla kulübe gelerek "Kocaelispor'u kurtaracağım" diyen Fuat Donay, kulüpten dayak yiyerek ayrılalı 3 yıl oldu.

Kars'ta Özdemir Daşdemir, amcasının oğluyla hırsız kovalarken, amcasının oğlunu hırsız sanarak yanlışlıkla vurup öldüreli 4 yıl oldu.

Fethullah Gülen, kadınlara koca dayağına karşı Karate ve Tekvando'yu önereli 5 yıl oldu.

Denizli'de kimlik numarası çıkartmaya giden emekli öğretmen, kayıtlarda ölü olarak göründüğünü öğreneli 4 yıl oldu.

Kurtlar Vadisi Filistin'in çekimleri sırasında film gereği yol kesip kimlik kontrolü yapılınca polisler seti basalı 3 yıl oldu.

Ukrayna'da Maria isimli titiz ev kadını temizlik yaparken kocası **** yapmak isteyince kocasını süpürgeyle boğalı 5 yıl oldu.

YGS'de ilçe birincisi olan Alper K. isimli genç, kapkaç yapalı 2 yıl oldu.

Kırıkkale'de tavuklar yakalandıkları salgın hastalık nedeniyle penguen gibi yürümeye başlayalı 3 yıl oldu.

Çin'de bir işadamı, 27 yıl biriktirdiği bozuk paralarla kamyonet satın alalı 4 yıl oldu.

A Takımı programında "İsmini vermek istemeyen bir izleyici Filiz Ovar İngiltere'den arıyor.." altyazısı görüneli 9 yıl oldu.

TRT Radyo 3'de müzik programı yapan Engin Arman, "Şimdi de Pink Floyd ve arkadaşları The Wall'u söyleyecek.." diyeli 17 yıl oldu.

Sudan'da aşırı sıcaklardan bunalarak serinlemek için buzdolabının içine giren 3 Sudanlı aşırı soğuktan donarak öleli 3 yıl oldu.

Sumocular derneği, büyük parmakları nedeniyle cep telefonu kullanamayan sumo güreşçilerine ipad hediye edeli 2 yıl oldu.

Adapazarı'nda bir vatandaş dövdüğü için şikayete giden eşini, karakol çıkışı yine döveli 3 yıl oldu.

Çanakkale'de 56 yaşındaki İrfan Karadeniz, hemoroid (basur) ameliyatı olduktan sonra hafıza kaybı yaşayalı 2 yıl oldu.

Van'da, Urartu döneminden kalma 3 bin yıllık höyüğe belediye tarafından yol yapılıp, asfalt döküleli 3 yıl oldu.

24 TV genel yayın yönetmeni ve gazeteci Yiğit Bulut, "Başbakan benim atamdır" diyeli 1 yıl oldu.

İngiltere'de ateşin yanışını seyretmekten büyük zevk alan bir itfaiyeci, 11 defa kasti olarak yangın çıkartalı 16 yıl oldu.

Athletic Bilbao ile oynayacakları maç için 180 kişilik kafileyle İspanya'ya giden Trabzonspor heyeti uçakta horon tepeli 9 yıl oldu.

Rusya'da sarhoş halde demir yolundan geçmeye çalışan trafik polisini gören vatandaşlar trafik polisini gözaltına alalı 2 yıl oldu.

Atlasjet, "77 santimin kıymetini oturanlar bilir" ve "69'u çok seveceksiniz" reklam sloganlarıyla kafaları karıştıralı 3 yıl oldu.

Amerika'da bir kadın, intihar ederken ip kopunca, ipi üreten firmayı dava edip 2 milyon dolar tazminat kazanalı 5 yıl oldu.

Adnan Akbel adlı vatandaş, bir yılda 12 defa arabasına çarpılınca arabasının dört bir yanına vapurlardaki gibi tekerlek koyalı 38 yıl oldu.

Reha Muhtar, tavanda yürüyen sirk cambazı ile konuşurken ekranda kendi görüntüsünü ters çevirtip röportajı bas aşağı yapalı 14 yıl oldu.

Adana'da Fikret Denilce isimli vatandaş, "Evleneceğim" diye babasıyla tanıştırdığı sevgilisi, babasının eski sevgilisi çıkalı 27 yıl oldu.

Ankara'da Budizm'e inanan adam, ölünce yakılması isteğiyle belediyeye başvurunca "Bugün git öldükten sonra gel" cevabını alalı 12 yıl oldu.

Adana'da bir adam, bahçesinde esrar yapımında kullanılan kenevir ele geçirilince "Ben susam diye ektim kenevir çıktı." diyeli 6 yıl oldu.

Konya'da düğün günü damadın işyerini soyan hırsız, damadı gerdekteyken arayıp "Dükkan elden gidiyor, siz keyfinize bakın" diyeli 8 yıl oldu.

Kahramanmaraş'ta bir vatandaş, "ilerde canlanır" diyerek müze kapısındaki aslan heykeline sopa ile saldıralı 50 yıl oldu.

İzdivaç programına katılan bir adam, kadına "Kuşuma bakar mısın, ilgilenir misin? diye sorunca stüdyodakiler kahkaha atalı 4 yıl oldu.

İbrahim Tatlıses, "Kadın dediğin dayak da yemeli" diyerek dünya görüşünü Tan gazetesine anlatalı 23 yıl oldu.

Hava durumu spikeri Ersin İmer, Marmara ve İç Anadolu Bölgesi'nde don görüleceğini anlatıp "Hepinize donsuz geceler" diyeli 24 yıl oldu.

Sadettin Teksoy, 6 ay gündüz 6 ay gecenin yaşandığı kuzey kutbunda vakit namazı kılalı 16 yıl oldu.

Ukrayna'da Darth Vader kostümlü bir kişi belediye binasına giderek "Ben Darth Vader, bana uzay gemim için toprak verin" diyeli 3 yıl oldu.

Kandilli Rasathanesi, internet sayfasına "Lütfen 'Deprem olacak mı?' diye sormayın" uyarısı koyalı 2 yıl oldu.

Denizlili Ali Tokur, cenazelere ve acılı günlere gönderilmek üzere beş bayan ve beş erkekten oluşan ağlama ekibi kuralı 10 yıl oldu.

Flash TV'de bir programa katılan Sinan Şahan adlı vatandaş "Eşekle ilişkiye giriyorum ama kadınla giremiyorum" diyeli 6 yıl oldu.

Avusturya havayolu şirketi Comtel, Hindistan’dan İngiltere’ye giden yolculardan yarı yolda yakıt parası isteyeli 2 yıl oldu.

78 öğrencisi bulunan Bursa Teknik Üniversitesi'nin açılışına salon boş kalmasın diye lise öğrencileri getirileli 2 yıl oldu.

Beyoğlu Eski Belediye Başkanı Haluk Öztürkatalay, çöp kamyonlarına "Beyoğlunda Gezersin" şarkısını korna olarak taktıralı 25 yıl oldu.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, yasadışı dinlemeyle ilgili olarak "Dinlenmek istemiyorsanız konuşmayın" diyeli 5 yıl oldu.

İstanbul Turizm ve Kültür Müdürü, baskına gitiği bir dükkana müşteri gibi girerek "Öhhö öhhö! Miki kaseti var mı?" diye soralı 25 yıl oldu.

"Taçsız Kral" olarak anılan Galatasaray'ın efsane futbolcusu Metin Oktay, trafik kazasında hayatını kaybedeli 22 yıl oldu.

Turgut Özal'ın "Türkiye'de kumarın artması zenginlik alametidir" sözünden sonra yakalanan kumarbazlar "Biz Özal'a uyduk" diyeli 29 yıl oldu.

ATV'nin kuruluşunun birinci yıl dönümünde düzenlenen gecede sahneye çıkan Tarkan, canlı yayında "çişim var" diyeli 19 yıl oldu.

Tansu Çiller, büyükşehir olan Samsun'da yaptığı mitingde halka "Samsun'u büyükşehir yapalım mı?" diye soralı 19 yıl oldu.

Kocaeli'nde kaçak elektrik kullanırken yakalanan bir kişi, "Ben yapmadım. Oğlan çok yaramaz, o yapmıştır." diyeli 2 yıl oldu.

Rizeli Yılmaz Başak, tutması için kardeşi Turan'a çatıdan buzdolabı atınca kardeşi hastanelik olalı 13 yıl oldu.

Gaziantep'te bir esnaf, "Dedene götür neneni mıncıklasın" sloganı ile baklava satmaya çalışalı 8 yıl oldu.

Amerika'da Arkay adlı bir firma, helal viski üreteli 2 yıl oldu.

Antalyalı Hasan Arık, "Civcivlerin gözü önünde yapılır mı bu?" diyerek tavuğuna tecavüz eden komşusunu bıçaklayalı 20 yıl oldu.

Mahsun Kırmızıgül'ün çektiği "Hayat Devam Ediyor" dizisinin çekimleri sırasında, tarihi Rum evi senaryo gereği yakılalı 2 yıl oldu.

İngiltere'de açılan zayıflama kampına katılan şişmanlar 2 haftada 3 kilo alırken, onları çalıştıran hocalar 5 kilo vereli 14 yıl oldu.

Adana'da bir kiracı, fazla zam isteyen ev sahibinin karısını baştan çıkartarak "intikam aldım" diyeli 26 yıl oldu.

Sibirya'da aylardır maaş alamayan öğretmenler, başbakanla görüştükten sonra ayda 15 şişe votkaya razı olalı 15 yıl oldu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Otto Bariç, "Türk insanını anlamıyorum. Sezon başında sövüyorlardı şimdi övüyorlar" diyeli 16 yıl oldu.

İngiliz kadın muhabir, turist kızların türk erkeğine ilgisini incelemek için geldiği Marmaris'te türk genci Adnan'a aşık olalı 11 yıl oldu.

Fransa'nın Marsilya kentinde bir eczane, ****** için aynı kişi tarafından üç kez soyulalı 11 yıl oldu.

Feza Gündoğdu isimli kadın, "Kocam beni yanağımdan öptü, demek ki sevmiyor" diyerek boşanma davası açalı 29 yıl oldu.

Kocaeli'nde 135 kiloluk damat ile 108 kiloluk gelin, yatak çökmesin diye 20 ayaklı yatak sipariş edeli 35 yıl oldu.

Göğüslerini açarak durdurdukları kamyon şoförlerinin ceplerindeki bütün paraları alan kadınlar Tarsus'ta yakalanalı 29 yıl oldu.

Flora, cortnek, Asi Ruh ve 1 diğer kişi beğendi
__________________
Rüzgâr kimliğini açıklasa, biz tutuklanacaktık..
RaMSeS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 26.12.2013, 14:33   #2 (permalink)
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Kaç Sene Geçti?

Bazıları gerçekten komedi bazıları ise üzücü Paylaşım için teşekkürler..

AslaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 12.09.2014, 11:08   #3 (permalink)
Bjk Polat Doruk Bjk

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Kaç Sene Geçti?

Mesajlar birleştirildi konu için teşekkürler.

Asi Ruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 23
Asi Ruh, AslaN, Black, Ceysu, cortnek, Ela, EndGirl, Estetika, Flora, Jade, JoKeR, KaRaqiZz, keroLayn, Lased, Lothbrok, Narsinha, Perii, RaMSeS, Sultan ŞAH, TÜRKçe, user, weaster11, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 10:04