Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Beylerin Dünyası > Erkekçe Genel
facebook bağlan


Kadın dediğin (bi erkeğin yazısı)

Erkekçe Genel kategorisinde açılmış olan Kadın dediğin (bi erkeğin yazısı) konusu , kadın dediğin (bi erkeğin yazıısı) kadın dediğin güzel olacak arkadaş. ...şöyle savurdu mu eteğini, ruhun rüzgarına kayacak. bacakların, ayakların, bilekten bağlı ayakkabıya tutunan parmakların, seyrine doyamayacaksın. bakımlı olacak kadın dediğin. ...


Like Tree4Beğeni
  • 1 Post By EbruLi
  • 1 Post By alcatraz
  • 1 Post By Jaqen
  • 1 Post By Azazel

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 09.07.2013, 12:36   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standartkadın dediğin (bi erkeğin yazıısı)


kadın dediğin güzel olacak arkadaş.

...şöyle savurdu mu eteğini, ruhun rüzgarına kayacak. bacakların, ayakların, bilekten bağlı ayakkabıya tutunan parmakların, seyrine doyamayacaksın.

bakımlı olacak kadın dediğin. saçları ipek, topukları pembe, boynu ince, salındı mı kuğu gibi zarif olacak ve zarifliğinin ortasında bir hanımefendi barındıracak.

güzel olacak ama kaşı, gözü, bacağı, iki meme ucundan önce, sözü doğru, ruhu aydınlık olacak, güzelliği komple olacak.

korkmayacaksın gecenin bir vakti sol cenahta yüzünü gördüğünde. yeni bir kabus gibi yaşamayacaksın gerçeği de. güzel olacak ama, aklını evde tutacak kadar da akıllı....

seni elinin tersiyle değil, avucunun içiyle kavrayacak... bileceksin ki “emin ellerdeyim, başkası tutamaz beni böyle.”

rahat olacaksın yanında, çok konuşmayacak, beynini didiklemeyecek küçük kurtçuklarla.

sıradan ve kabullenir yaşamanın ne demek olduğunu sindirmiş olacak içine. asla şatafat düşkünü olmayacak.

doğum günlerinde bir sıcacık öpücüğünyerini, tek taş bir de beears'ın alamayacağını algılayacak kadar doygun olacak. hatırlaman yetecek özel günleri, pahalı bir hediyeyle savuşturmadan sadeliğin içinde farkedilir olabilmeyi, gösterişli kıyafetle bir tutmayacak.

duruşu, oturuşu, yürüyüşü abartılı değil, basit hiç değil, sadelikten oluşacak. kendini süs bebeği gibi ortaya atıp, fingirdeşmeyecek başkalarıyla.

ekonomiden, politikadan, milli maçlardan ve kültürel olaylardan haberi olacak. bizi kim yönetir, nasıl yönetir, demokrasi, monarşi, oligarşi nedir, bilecek. saf hatun numarasıyla cahilliğini güzelliğiyle örtmeye yeltenmeyecek.

gezip, eğlenmesini bildiği kadar, pazar parasını kozmetiğe yatırmaması gerektiğini, domatesin, ekmeğin, soğanın, kıymanın kaç para olduğunu bilecek. cak cak telefonda konuşup, “niye böyle fatura geldi” hayret tribine girmeyecek.

eşini dostunu kollayacak ama içi vıcık vıcık dedikodu yumağının içinde kaybolmayacak.

marka düşkünü, moda düşkünü olmayacak kesinlikle...takip edecek ancak yakışanı seçecek. sökük, paça boyu, fermuar dikmeyi bilecek, her seferinde terzi aranmayacak pırnık pırnık.

elinden her iş gelecek. marifetlerini sadece seni elde ederken değil, seni elde tutarken de gösterecek ve tüm bunlar içinden gelecek içinden, göstermelik olmayacak.

adamın sinirini bozmayacak, tepesini attırmayacak, cinleri başına toplamayacak, kör olası dilini gerektiğinde yutacak...

çarşı pazar görmesini, seni giydirmeyi , gömlek ayakkabı numaranı bilecek... ve zevki seni giydirecek kadar yerinde olacak, kendisini giydirmeyi bildiği gibi.

orada burada dedikodu yapmayacak, laf taşımayacak, ayıkla pirincin taşını durumlarına sokmayacak. ortalık yerde kahkahalarıyla sebepsiz çınlamayacak.

dekoltenin dozunu kaçırmayacak ama sıkı sıkıya da kendini ambalajlamayacak. açık saçık olan elbisesi değil, sana olan ilgisi olacak ve bunu gösterebilecek medeniyeti...

onu bir kediyi sever gibi seveceksin yanı başında ve huzurla... öyle “çağırdım, gelmedin, geç kaldın, aramadın, sormadın, kiminleydin, hesap ver” yapmayacak.

sana yüreğiyle güvenecek, inançlarıyla sokulacak. bilmem kimin sözüne aldırmayacak, asla arkadaşlarının arkasından konuşmayacak, hele küfür hiç etmeyecek.

sınırını zorlamayacak, salya sümük ağlamayacak, kıytırık nedenlerden hır gür çıkarmayacak. sözü dinlenir, anlaşılır olacak. bir hatayı allayıp pullayıp abartmayacak.

gömleklerini o ütüleyecek ve o gömleğe hangi pantolon yakışır bilecek. ama hayatı giyim kuşam üstüne kurulmayacak. uyum ve uyumsuzluk nedir bilecek.

bir kere, topuklu ayakkabıyla spor ayakkabının ayrımını yapabilecek arkadaş. dağa çıkarken rugan ayakkabı giymeyecek.

“of yoruldum, beni ara, beni al, beni bul, bunu isterim” değil, “sence de uygunsa, yanındayım, ben gelirim, merak etme” olacak lügatında. tereciye tere satmayacak yani. hissettiğiyle yaptığı şey arasında uçurum olmayacak.

cesur olacak cesur. seni seviyorum derken korkmayacak, başka şeylerin arkasına gizlenmeyecek ve arkandan laf söyletmeyecek....

delireceksin ama delirmen hastalıktan olmayacak. uzanıverdi mi yanına boylu boyunca, göğsünde atan kalbinin yerine koyacaksın kendini, ruhunu, her şeyini. aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin. kadın gibi kadın olacak, kadın dediğin, çıtır çerez niyetine yemediğin.

cıvık konulara takılıp zaman tüketmeyecek, küsmeyecek, süründürmeyecek. kadın dediğin ayıp nedir, bilecek. sıkboğaz edip, seni yalancı durumuna düşürmeyecek. seni öyle bir tutacak ki arkadaş, sen bile şaşıracaksın öyle tutulduğuna.

iki lafın başı, her tartışmada “ayrılalım” tehdidi savurmayacak. sabırlı olacak ve asla gururuna dokunmayacak...

tuzu az, şekeri çok gibi limiti olmayan prosedürsüz yemeklerle işi olmayacak. şöyle pastırmalı kuru fasulyenin yanına tereyağlı pilavı konduracak şüphesiz. salatasız oturmayacak yemeğe.su getirmeyi hiç mi hiç unutmayacak.

temiz olacak her şeyden önce, mesela; köfteyi mıncıklarken elleri. yahut pahalı parfümlerin sindiği, süslü püslü boyacı küpü gibi, her öptüğünde bulaşık bir tadın kaldığı bir kadını öpmeyeceksin.

buram buram aşka sarılacaksın arkadaş. buram buram kadın kokacak, kadın dediğin. kadın dediğin güzel olacak ama eli yüzü düzgünden çok öte bir şey.

zeki olacak zeki, seni bir hamur gibi karmasını da bilecek, o hamura kendini katmasını da... paranın gücünü bilecek ama ne parasızlığın ezikliğini ne de paranın kudurmuşluğunu yaşayacak.

değerlerini bir anlık hevesler uğruna terketmeyecek. namussuzluğunu, ahlaksızlığını ancak ve ancak seni baştan çıkarırken kullanacak, yan gözle adam kesmeyecek, üstüne sevgili edinmeyecek.

sarışın, renkli gözlü, uzun bacaklı, beyaz tenli, ince bilekli dilber filan fasarya... kadın dediğin hatun olacak arkadaş, sözüne güvenilir, olacak. bileceksin ki konuşulanlar burada kalır, kapıdan çıkmaz bir daha.

ağzı sıkı olacak kadın dediğin. sırrını tutacak ama gününü bekleyip kusmayacak...

para lazımcılardan, kürkçülerden, cep telefonu manyaklarından, dırdırcılardan, unutkanlıklarını senin üzerine atanlardan, kendi yetersizliğini seni suçlayarak rahatlayanlardan, raf süslerinden, tehtidkarlardan, kaçaklardan, kıkırdayanlardan, boş bakanlardan olmayacak.

saflığı, cahilliği, aptallığı oynamayacak, biraz ukala olabilir ancak sana rol yapmayacak. komplekslerini güzelliğiyle örtmeye çalışmayacak. bir şeyi çok isterse ve inançları doğrultusunda yapacak

en önemlisi kendini sevecek arkadaş, kendini sevmeyen kadından sana ne hayır gelir. bir bakarsın ki yıllar sonra bu kadınla ne yatağa sığabiliyorsun, ne toprağa...

kadın, kadın olacak be, seni sadece sen olduğun için, sensin diye sevecek. parayla pulla, kariyerle, güçle, kimin ne dediğiyle , sınırlamayacak.

hem sevgilin, hem arkadaşın, hem annen, hem çocuğun olacak, bağrına basacaksın huzurla... bileceksin ki evde “o” kadın tarafından beklenmenin zevkini hiçbir zevk yaşatamaz sana...

Asrevya beğendi.
__________________
Kadının gücünü
Hafife Alma.
Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !


EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 29.12.2013, 21:29   #2 (permalink)
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: kadın dediğin (bi erkeğin yazıısı)

Kadın Dediğin Zarif oLacak

ßakımLı oLacak Herseye Maydonoz oLmayacak

50 iLe 55 KiLo oLacak Sarımsak Soğan Ter Kokmayacak Sigara İçmeyecek

Kışın Evde YangeLip Yatıp Yazında Kilo Vermek İçin ÇabaLamayacak

Uzun BoyLu Uzun Siyah SacLı ( DaLgaLı ) oLacak Esmer oLacak

__________________
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2014, 02:12   #3 (permalink)
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: kadın dediğin (bi erkeğin yazıısı)

çorap ve kazak örebilendir kadın

geğirdiğinde sana çok yaşa diyendir

iple yüz kılı alabilendir

biri başlığı duzeltebilir mi lütfen

__________________
dünyanın en akıllı insanı hızlı para kazanmayı bilendir
Azazel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2014, 02:15   #4 (permalink)
Üyeliği Durduruldu

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: kadın dediğin (bi erkeğin yazıısı)

Alıntı:
BuYuCu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kadın Dediğin Zarif oLacak

ßakımLı oLacak Herseye Maydonoz oLmayacak

50 iLe 55 KiLo oLacak Sarımsak Soğan Ter Kokmayacak Sigara İçmeyecek

Kışın Evde YangeLip Yatıp Yazında Kilo Vermek İçin ÇabaLamayacak

Uzun BoyLu Uzun Siyah SacLı ( DaLgaLı ) oLacak Esmer oLacak
maydonozdan sonrasını okuyamadım. aklıma kıymalı geldi gece gece canım çekti

BuYuCu beğendi.
alcatraz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2014, 02:17   #5 (permalink)
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: kadın dediğin (bi erkeğin yazıısı)

Kadın dediğin güzel olacak…
Zeki olacak zeki, seni bir hamur gibi karmasını da bilecek, o hamura kendini katmasını da…
Paranın güzelliğini bilecek ama ne parasızlığın ezikliğini ne de paranın kudurmuşluğunu yaşayacak.
Değerlerini bir anlık hevesler uğruna terketmeyecek.
Namussuzluğunu , ahlaksızlığını ancak ve ancak seni baştan çıkarırken kullanacak, yan gözle adam kesmeyecek


başka sevgili edinmeyecek.

Alıntı:
Kadın dediğin hatun olacak arkadaş, sözüne güvenilir, olacak.
Bileceksin ki konuşulanlar burada kalır, kapıdan çıkmaz bir daha.
Ağzı sıkı olacak kadın dediğin.
Sırrını tutacak ama gününü bekleyip kusmayacak

Jasmina beğendi.
__________________
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2014, 02:25   #6 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Kadın dediğin (bi erkeğin yazıısı)

Bu yazıdakiler bana uymuyor arkadaş maço bir adam mı istiyor bunu acaba hangi erkek bu

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2014, 02:27   #7 (permalink)
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Kadın dediğin (bi erkeğin yazıısı)

Alıntı:
Perii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu yazıdakiler bana uymuyor arkadaş maço bir adam mı istiyor bunu acaba hangi erkek bu
Yine de başlığı düzeltmek lazım gibi

Perii beğendi.
__________________
dünyanın en akıllı insanı hızlı para kazanmayı bilendir
Azazel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2014, 02:31   #8 (permalink)
Son/suz Söz,Öz/söz Olmalı!

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Kadın dediğin (bi erkeğin yazıısı)

Güzel bir paylaşımdı,teşekkürler.

Kadın dediğin ya da erkek dediğin yediği ekmeğe ihanet etmeyecek

__________________

Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan,
Yalnız söylenen sesi duyabiliyorsan,
Ne görebiliyorsun,Ne duyabiliyorsun.

"Hayret et! Çünkü hayrettir göğe açılan pencere.
Hayret ettim ve gördüm, bin ayet güldü yüzüme."
Asrevya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2014, 03:01   #9 (permalink)
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Kadın dediğin (bi erkeğin yazıısı)

Kadın Dediğin Dediğin İstanbul Gibi Olmalı. Fethi Zor, Fatihi Birtane..!

__________________
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02.09.2014, 09:31   #10 (permalink)
» À Cause De Vous.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Kadın dediğin (bi erkeğin yazısı)

Bu kadını da hak eden adam gibi adamlar olacak değil mi ama?

__________________
Hiç' im, hiç kimseyim.
- olduğumu öğreneli beri, daha fazlayım.
Jasmina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 16
alcatraz, Asrevya, Azazel, Aziz, EbruLi, Elzem, FeCr, Jaqen, Jasmina, Kraliçe, Neria, Papatya, Perii, PerrynuR, semragül, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 09:43