Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Beylerin Dünyası > Erkekçe Genel
facebook bağlan


BuYuCu`den Kız Tavlama Teknikleri

Erkekçe Genel kategorisinde açılmış olan BuYuCu`den Kız Tavlama Teknikleri konusu , BuYuCu`den Kız Tavlama Teknikleri Tecrübe. Kız Tavlama Sanatı günümüz kadın-erkek ilişkilerinin geldiği son nokta dikkate alınarak, baştan çıkarma, çekicilik, karizma konuları üzerine metod ve teknikleri içerecek şekilde hazırlandı. Çevrenizdeki erkeklerin ...


Like Tree6Beğeni
  • 3 Post By Jaqen
  • 1 Post By Exodus
  • 1 Post By Perii

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 22.12.2013, 02:02   #1 (permalink)
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart BuYuCu`den Kız Tavlama TeknikleriBuYuCu`den Kız Tavlama Teknikleri


Tecrübe.
Kız Tavlama Sanatı günümüz kadın-erkek ilişkilerinin geldiği son nokta dikkate alınarak, baştan çıkarma, çekicilik, karizma konuları üzerine metod ve teknikleri içerecek şekilde hazırlandı. Çevrenizdeki erkeklerin büyük bir bölümü hayatlarını kadınların bu konudaki merhametine ve seçimine teslim olarak geçiriyor. Onlardan biri olmak istemiyorsanız gözlerinizi iyi açın.

Birçok insan özellikle de kadınlar, çalışmakta olduğumuz Kız Tavlama Sanatı konusuna mesafeli yaklaşır. Ancak elinizdeki bu dökümanı hiçbir şekilde kadınları aşağılamak veya ezmek amacı ile hazırlamadık. Aksine buradaki amacımız, kadın-erkek ilişkilerinin içerisine derinlemesine işlemekte olan kadınların bilinçli ve bilinçsiz olarak gönderdiği sinyaller, duygusal motivasyonlarını etkileyen hareketler, erkekler tarfından sergilendiği durumlarda hayran oldukları eylemler gibi erkekler için çoğu zaman bir bilinmeyen olan konuları aydınlatarak, erkekleri kadınlar ile aynı dilde konuşturabilmek ve arzuladıkları kadın karşısında şanslarını arttırmaktır.

Günümüz kadınları çok geniş bir çevrede çok rahat bir hareket alanına sahipler, tutum ve davranışları konusunda çok özgürler. 21.yy’ın getirdiği yaşam standartları kadınları tarih boyunca olmadıkları kadar yüksek bir sosyal konuma getirdi. Bir erkek olarak kadınlar ile istediğiniz, düzgün bir uzun dönem ilişki veya bir gecelik kaçamak olabilir, ancak her iki durumda da başarılı olabilmek için bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken çok şey var. Gerçek şu ki, kadınlar erkeklerin kendilerine ilgi göstermesini her zaman memnuniyet ile karşılar. Bu yüzden bir çoğu, kolaylıkla ve sıklıkla bir daldan diğer dala atlar. Bu duruma kendiniz de şahit olmuşsunuzdur. Kadınların günümüzde ne kadar rahat olduklarını, ne kadar kolay vazgeçebildiklerini ve ne kadar manipulatif davranabildiklerini her gün görüyoruz. Bunun karşısında erkekler avantajlı konumdan her geçen gün uzaklaşıyor.

Bu dökümanda yazan metod ve teknikler, en çekingen erkeği bile kadınları kendine çeken bir güven ile donatacaktır. Casanova karizmatik bir doğuştan baştan çıkarıcı değildi. Ancak sizinde izleyeceğiniz öğrenme yolu ile tarihe geçecek derecede başarılı oldu. İlişki arenasında başarılı olabilmeniz için ne gerekiyorsa bu döküman ile size adım adım anlatacağız.

Gerçek bir oyuncu üç adet sanatı başarı ile sergiler.Baştan çıkarma. Çekicilik. Karizma. Bu üç ana başlık altındaki yeteneklerinizi geliştirmeniz durumunda hayat sizin için bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Çünkü baştan çıkarma evrenseldir. Bir kere oyunun kurallarını ve nasıl oynanacağını öğrenirseniz değişim sizi gittiğiniz her yerde ve yaptığınız her harekette takip edecektir. Bir kere uzmanlaştığınız zaman geriye dönüş olmayacak ve hayatınızın geri kalanı boyunca bu yeteneklere sahip olacaksınız.
.Senaryo hep aynıdır. Arkadaşlarınızla dışarı çıkmak, bir gece kulübüne veya bara gitmek istediniz. Ancak bu mekanlarda çekici ve güzel kızlar da olsun istiyorsunuz. Diyelim ki gidilebilecek 20 adet eğlence mekanı var, fakat standartlarınız ve tercihleriniz ile bu sayı 5-6 civarına düştü. Geceye başladınız ve bunların hiçbirisinin hayallerinizdeki “kızların teklif ettiği” mekanlardan olmadığı gerçeği ile yüzleştiniz. Bütün gece bardan bara av peşinde dolaştınız. Sonra gördünüz ki, Haliç’in dibindeki altınları bulma ihtimaliniz, kafanızdaki kriterleri karşılayan kız ile etkileşime geçme ihtimalinizden daha yüksek. Tabi ki ciddi bir oyuna ve startejiye sahip olmadığınız sürece.
Oyun oynayabilmeniz için sahip olmanız gereken ilk şey karizmadır. Peki karizma nedir? Öncelikle ne olmadığından başlayalım, kesinlikle küstahlık değildir. Aşırı gösteriş de değildir. Karizma sizi saran ve insanları size çeken bir auradır. Büyük liderler ve film yıldızları bunu çok iyi kullanırlar. Hitler’in dünyayı ele geçirme arzusunda tüm Almanya’yı peşinden sürükleyebilmesinin sırrı budur. Brad Pitt’in normal hayatta da perdedeki kadar etkili ve çekici olduğunu düşünmemizin sebebi de budur. Bu insanların karizmatik olmadaki becerileri, başka meslek grupları tarafından da etkin insan olma yolunda yıllarca öğrenilmiş ve öğretilmiştir.

Karizma kelimesi daha somut bir ifade ile ne zaman konuşulması gerektiğini bilmek, konuşunca ne söylenmesi gerektiğini bilmek, ne zaman konuşulmaması gerektiğini bilmek ve bu süreçte baştan sona kendini taşımayı bilmektir. Bu da ancak pratik ile kazanılabilecek bir disiplin gerektirir. Aktörler kamera karşısına geçmeden önce mükemmeli yakalamak için aynı sahneyi defalarca oynarlar. Bu durumu sahne performansı kavramı ile de ifade edebiliriz. Bir karakter sahneye çıktığında izleyicide ne kadar fazla ilgi uyandırıyorsa sahne performansı o kadar yüksektir. Bir aktör için sahne performansının yüksek olmasını sağlayan tüm etmenler, karizmatik olmasını sağlayan etmenlerdir.

Ancak biz gerçek hayat sahnesindeyiz. Gerçek hayatta ise karizma sosyal bir etmendir. Anahtarı da diplomasidir.
Kendinizi nasıl taşıdığınız duruşunuzu belirler. Bir park alanında bir çok Ford'un arasında bir Ferrari'yi hayal edin. Ferrari detaylı ve stil sahibi kasası ile muhafazakar ve sıkıcı Ford'un yanında dikkatleri üzerine çeker. Hareket etmiyor ve hiçbir teknik özelliğini sergilemiyor olmasına rağmen ayrıntılı çizgileri ile gözünüz Ferrari'ye kayar. İşte duruş budur.

Peki başarılı ve güçlü bir duruş için hangi detaylar üzerinde çalışmanız gerekiyor?

Modaya uygun giyinin, modayı sevmiyorsanız sadece uyumlu giyinin. Giyiminiz size iltifat getirsin, görünüşünüze dikkat ettiğiniz belli olsun.

Saçınızı sık yıkayın ve modern şekilde kestirin. Ayrıca sakalınız traşlı olsun, çünkü bu sizi her zaman genç gösterir.

Teniniz sağlıklı görünsün, belki biraz yanık ten iyi gelebilir ancak asla fazla değil.

Tavırlarınızda kendine güven ve etrafındakiler ile uyum okunsun.

Stratejik boşluklarda kullanmak üzere içten ve samimi bir gülümseme edinin. Samimi ve içten bir gülümseme çok güçlü bir silahtır. Buzları eritir, duvarları yıkar ve sizi otomatik olarak kendine güven sahibi bir insan olarak gösterir. Ancak doğru zamanda kullanılması çok önemlidir. Ne zaman kullanılması gerektiğini okumayı öğrenin. Gülümseme konusuna daha sonra tekrar değineceğiz.

Kafa yapınızı nezaket ve diplomasi ile çözüm üretecek şekilde eğitin. Yani ne zaman konuşmanız gerektiğine, ne zaman konuşmamanız gerektiğine ve konuşunca ne söylemeniz gerektiğine odaklanın.

Kalabalık ortamlarda gözleriniz etrafı ilgisiz bir tavır ile incelesin. Bakışlarınızda oradaki en etkileyici kişi siz olduğunuz için göreceğiniz hiçkimsenin sizi etkilemeyeceğine dair bir hava olsun. Hiçbir noktaya bakakalmayın, sadece bir bakıp geçin ve yanınızdan sarışın bir bombanın geçmesi bu durumu değiştirmesin. Etrafınızdaki insanlar bunu bilinçaltlarında kesinlikle farkedecekler ve prestij sahibi olduğunuzu düşüneceklerdir.

Kendine güveni zayıf insanların çok miktarda olduğu bir dünyada olduğumuz için kendine güveni olanlar hemen göze batarlar. Kendinize güvenmiyorsanız bile güveniyormuş gibi davranın. Ne olmak istiyorsanız o olursunuz.

Bu maddeleri bir paket halinde kombine etmek, ihtiyacınız olan duruş için gerekli temeli atacaktır.

Sizi tanımayan insanların size saygısı ve sizin hakkınızdaki düşünceleri, sizi tanıyan insanların anlattığı ile orantılı olacaktır. Ancak size tamamıyla yabancı olan insanlar, sadece gördükleri ile sizi bilinç altlarında yargılayıp daha sizinle tanışmadan sizinle ilgili fikirler edinmeye başlarlar.

İnsanlarda etraflarındaki dünyada gördüklerini bir kalıba oturtma içgüdüsü vardır. Karizmatik bir aura yaratmak için bu içgüdüyü avantajınıza çevirmelisiniz. Örneğin, eşkiya gibi görünüyorsanız, muhtemelen eşkiya olduğunuz ön yargısı ile; eşcinsel gibi görünüyorsanız, muhtemelen eşcinsel olduğunuz önyargısı ile yaklaşacaklardır. Aynı şekilde karizmatik, beğenilen ve saygı duyulan bir kişi gibi görünüyorsanız muhtemelen karizmatik, beğenilen ve saygı duyulmayı hakeden bir kişi olduğunuz önyargısı ile dolacaklardır.

Bir kere önyargı ile istediğiniz fikri karşı tarafın aklına soktuktan sonra peşinde olduğunuz etkiye ulaşmak çok daha kolay olur. Farkettiyseniz bir üst paragrafta “muhtemelen” kelimesini kullandık. Bunun sebebi karşı tarafın artık bu yönde bir beklenti içinde olduğunu belirtmekti. Hedefiniz zaten sizinle ilgili bir beklenti içine girdiği için artık bu beklentinin altını doldurmak sizin çok daha kolay olacaktır.Mare, Erva ve Jineps' beğendi
__________________
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Jaqen isimli Üye şuanda  online konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2013, 02:16   #2 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: BuYuCu`den Kız Tavlama Teknikleri

çok uzun bea paşa kim okucak şimdi bunları

Aslı beğendi.
Exodus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2013, 02:20   #3 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: BuYuCu`den Kız Tavlama Teknikleri

Kızlar okuyun ve kandırılmayın derim ben size Aynılarını erkeklere uygulayın

Exodus beğendi.
Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2013, 12:42   #4 (permalink)
Benimle bir sorununuz varsa size aittir..
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: BuYuCu`den Kız Tavlama Teknikleri

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] abi akilli ol dovcem he

__________________Smyrna isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2013, 21:00   #5 (permalink)
Cesareti ile yaşamayan esareti ile ölür

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: BuYuCu`den Kız Tavlama Teknikleri

Ben kendi tarzımı geliştirdim..

Önce bak..sonra yine bak,sonra uzun uzun yine bak.Bakışlarını ara ara kaçırıp tekrar bakıyorsa git konuş,hiç uzatma.
Bu kadar..hiç denemedim ama teoride kulağa hoş geliyor

__________________
''Şîrler pençe-i kahrımdan olurken lerzân
Beni bir gözleri âhûya zebûn etti felek''
FeCr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 21
Asi Ruh, Aslı, Beste, Blue Life, Ceysu, Destinys, Ela, Erva, Exodus, FeCr, Jade, Lisa, Lunapolis, Mare, Narsinha, Perii, real1fan, Smyrna, Sultan ŞAH, Yagmur, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 19:52