Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > İkizler
facebook bağlan


İkizler Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015

İkizler kategorisinde açılmış olan İkizler Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015 konusu , İkizler Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015 GENEL BAKIŞ 4 Mayıs tarihinde Akrep burcunda bir Dolunay oluşacak. Çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağımız bir dönem olacak. Karşılıklı ilişkide olduğumuz kişiler ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 01.05.2015, 10:27   #1 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick İkizler Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015İkizler Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015GENEL BAKIŞ

4 Mayıs tarihinde Akrep burcunda bir Dolunay oluşacak. Çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağımız bir dönem olacak. Karşılıklı ilişkide olduğumuz kişiler kendi çıkarlarını ön planda tutabilirler. İlişkilerimizi iyi gözlemlememiz gerekiyor.

8 Mayıs tarihinde Venüs, yengeç burcunda seyrine başlayacak ve mali kazanç konularında etkili bir geçiş olacak. Koruma ve kollama duygusu parasal ilişkilerde olsun ikili ilişkilerde olsun hep güçlüdür.

12 Mayıs tarihinde Mars, burcunuzda seyrine başlayacak. Kişisel kararlarımızı gözden geçirmemiz gerekiyor. İş ilişkilerimizde, ailevi ilişkilerimizde, ikili ilişkilerimizde geçmişe dönüp neler yaşadığımıza bir bakmamız gerekiyor. Plan ve projelerimiz tekrar tekrar kontrol etmemiz de fayda olan bir dönemden geçiyor olacağız.

18 Mayıs tarihinde Yeniay boğa burcunda oluşacak. Maddi ve manevi güvenlik anlamında oldukça önemli bir dönemden geçeceğiz. İkili ilişkiler konusunda huzur ve güven aradığımız bir dönem.

19 Mayıs - 21 Haziran tarihleri arasında Merkür geri harekete başlıyor. Yeni bir bakışa açısıyla hayata bakmak, yenilikler istediğimiz bir döneme geçiyoruz. İş hayatımızda ki gelişmeler dikkat etmemiz gerekiyor. Attığımız her adımı kontrollü bir şekilde atmalıyız.

21 Mayıs tarihinde güneş, burcunuzda seyrine başlayacak. Yaptığımız işlerde istikrarımızın çok önemli olduğu bir dönemden geçiyoruz. Vereceğiniz kararlar ve planlamaların, kontrollerin meyvelerini haziran ayında alacaksınız.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 3 Mayıs tarihindeki görünüm, ilişkinizde iletişim problemlerini işaret ediyor. Merkür burcunuzda ilerlediği için, düşündüklerini zekice ifade etmekte üstünüze yok. Ancak partneriniz sizin gibi düşünmediği için, aranızda sözel anlamda tartışmalar olabilir. Anlaşmak için onun da görüşlerinizi dinlemenizde fayda var. 7 Mayıs tarihindeki görünüm, aranızdaki buzları eritir. Bekar İkizler için, yeni biriyle tanışmak yönünde olumludur.

11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs tarihinde burcunuzda ilerleyecek Mars, değişiklik arzunuzu, bir yere takılıp kalmamayı, amacınıza göre hareket etmeyi sağlıyor. Doğal olarak görmek, tanımak, bilmek dürtüsüyle dışa yönelirsiniz. Aktif dönemde çabuk tanışmalar, kaynaşmalar ancak pek de kısa süreli olmayan aşklara yelken açılabilir. Ancak şu aralar Venüs Yengeç burcunda olduğundan yine de güven olgusu kıymetlidir. 15 Mayıs tarihi ilişkilerde karşılıklı sözel atışmaları, fikir ayrılığından doğan tartışmaları işaret eder. Birbirinizi ikna etmeye çalışırsınız veya ne olacaksa olsun diyerek kestirip atabilirsiniz. Baskıdan hoşlanmazsınız.

18-24 Mayıs arası: 18 Mayıs tarihinde Boğa burcunda oluşacak Yeniay, değerli bulduğunuz her şeyi koruma arzunuz, güvenceli bir yaşama duyduğunuz özlem, fiziksel ve ruhsal anlamda huzuru önemsemeniz yönünde etkilidir. Sizi huzursuz eden maddi veya ilişki sorunlarınız nedeniyle biraz sessiz, sırlarınızı saklama, derdinizi ifade etmek istememe halleriniz olabilir. Kimse bir şeyinizi bilsin istemezsiniz. Yeniayın görünümlerine baktığımızda, en önemli problemin ilişki ve iş ortaklığı gibi konular üzerinde etkili olması muhtemeldir. Yeniayın oluştuğu dönem Merkür gölgeli günleri ve geri hareketine rastladığı için, görüş farklılığı, her iki tarafın da kendi görüşlerini doğru bulması, problem yaratabilir.

25-31 Mayıs arası: 25 Mayıs tarihindeki görünüm, ilişkilerde sıcaklık ve koruyucu tavırların hoşumuza gittiğini gösteriyor. Ancak diğer yandan üzerimize fazla düşülmesi, beklenti içine girilmesi, zorlanmak da bizi rahatsız ediyor. Eğer bir de aramızda maddi veya farklı bir nedenle bağlılık varsa, bu mecburiyete dönüşüyorsa pek hoşumuza gitmeyebilir. 28 Mayıs tarihindeki görünüm, kendimize göre değerlendirmede bulunmak arzumuzun işaretçisidir. Yenilik isteriz, canlanmak isteriz ve aşkta huzur kadar güzellikleri de paylaşmak arzumuz yoğunlaşır. Ancak unutmayalım ki, yöneticiniz Merkür geri hareketini sürdürüyor. Kişisel anlamdaki tüm kararların, durumun tekrar ele alınmasında yarar var.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 4 Mayıs tarihinde Akrep burcunda Dolunay meydana gelecek. Çalışma hayatı veya günlük yaşamınızda insanların davranışları, size olan yaklaşımları, çıkarlar, türlü oyunlar sizi bir hayli zorlar. Önlem almak gereği duyarsınız. Ya kendinizi baskın şekilde ifade edebilir, güçlü olduğunuzu kanıtlamaya çalışırsanız veyahut tüm öfkenizi kendinize yöneltir, insanların sizi anlamadığınızı düşünürsünüz. Her iki davranış şekli de yanlıştır. Bu Dolunayda öncelikle bu denli kendinizi zorlamak yerine, biraz gevşemek, sakin olmaktır. Ne kendinizi ne de başkalarını kontrol etmek bazen mümkün olmayabilir. Yeteneklerinizi köreltmeyiniz. 9 Mayıs tarihindeki görünüm, iş hayatınızla ilgili konularda girişimde bulunmanız yönünde destekleyicidir. Ancak bilinçli düşünülmeli, hayallere kapılmamalıdır.

11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs tarihindeki Mars-İkizler geçişi, iş hayatımızla ilgili konularda özgürce kararlar vermek, değişime açık olmak veya çalışıyorsak eğer, yoğunluğun artışı demektir. Yolculuklar, görüşmeler, bağlantılar, toplantılar, oradan oraya koşturmalar artabilir. İş ortaklıklarında veya karşılıklı görüşmelerde 15 Mayıs tarihinde risk faktörünü göz önüne almak lazım. Bir de, biz aktif bir şekilde işlerimizi bitirmek isterken, başkaları fazla rahat davranabilir. Bu da canımızı sıkabilir. Engellenme anlamına gelebilir.

18-24 Mayıs arası: Yöneticiniz Merkür, 19 Mayıs-12 Haziran tarihleri arasında gerileyecek. Bu süre içinde, her şeyden çabuk sıkılabilir, dış dünya ile olan her türlü iletişimde sabırsızlık gösterebiliriz. Gerçekçi olmak ve yüzeysel düşünmek yerine, mantığımızı öne almalıyız. İçe yönelen zihnimiz, bir takım konuları abartabilir, tepkili düşünebiliriz. Her şeyin en doğrusunu kendimizin bildiğini sanarak, başkalarını dinlemekten hoşlanmayız. Hani derler ya kendin söyle kendin işit diye. Aynen öyle. Dinlemeyi bilmeyince de, doğru bilgiye ulaşamayız. Ben bu süreçte ilişki, ailevi, yuvanızla ilgili konular, kişisel anlamdaki kararlarınızı bir daha gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

25-31 Mayıs arası: Haftanın genelinde, iş hayatımız, hedeflerimiz, yapmak istediklerimiz yönünde bir hayli hevesliyiz. Hayallerimize ve ideallerimize uygun bir işin özlemini duyuyoruz. Eğer işimizin getirileri, şartları bizi memnun etmiyorsa, birden bire bir karar vererek, yenilikte bulunmaya kalkışabiliriz. Bildiğiniz gibi Merkür geri hareketini sürdürüyor. Ani kararlar, uygulamalar sakıncalı olabilir. Benim size tavsiyem, bilgiyi, kendinizi geliştirmeyi, öğrenmeyi, daha iyisine ulaşmak için, uzun vadeli düşünmeyi doğru buluyorum. Attığımız adım, kısa vadeli bir çözüm ise, ne işimize yarayacak. Özellikle işinden memnun olmayanlar veya iş arayanlar için bunları söylüyorum. Haftanın genelinde ise, yaptığımız işlerin çok iyi takip edilmesinde yarar var. Tamam dediğimiz işlerde yanlışlar veya eksikler olabilir. Görüştüğümüz kişiler tutarlı konuşmayabilir. Yoğunluk arttığı için, mesaiye kalmak veya işle ilgili problemlerle uğraşmak zorunda kalınabilir.

PARA

1-10 Mayıs arası: İş ortaklarınız, eş veya başkalarıyla olan parasal ilişkilerinizde dikkatli olmanın önemini vurgulayan Akrep burcundaki Dolunay, ayaklarınızı sağlam yerine basmanız gerektiğini vurguluyor. Harcamalara dikkat etmek, riskli işlere kalkışmamak lazım.

11-17 Mayıs arası: Maddi konularda bu hafta 15 ve 16 Mayıs tarihleri gayet aktif. İşimizden elde ettiğimiz gelire göre hareket etmemizde yarar var. Hesabımızı bilelim. İhtiyaçlarımızı, ekonomik şekilde halletmeye çalışalım. İlerisi adına düşünelim.

18-24 Mayıs arası: 22 Mayıs tarihindeki görünüm, mali konularda tutumlu olmayı, güvenceyi önemsemek, derinlikli düşünmenin faydalı olacağını gösteriyor. Zaten Merkür geri hareket döneminde öyle her aklımıza geldiği gibi hesapsız işlere kalkışmamak lazım. Enine boyuna bir araştırmalı, yarar ve zarar hesabımızı iyi yapmalıyız.

25-31 Mayıs arası: Maddi konularda bu hafta paramızı garanti altına almak veya kazanç getirici işlere yönelmek arzumuz yoğun gözüküyor. Ancak işin ilginci, bir yandan tutumlu olayım, dikkatli hareket edeyim diyoruz. Ancak diğer yandan harcamalara dikkat etmiyorsak tabii ki yanlış olacaktır. İş görüşmelerimizde de mali şartlara bakalım. Ticarette aldığımız ürünün kalitesini gözetelim. İş yaptığımız insanlara dikkat edelim. Parayla alakalı konularda dostluk başka alışveriş başka diyerek tavrımızı belli edelim.

Mayıs Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 1-2-10-11-14-15-19-23-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler: 6-12-13-26-27
Aşkta En Şanslı Günler: 1-2-28-29
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 21-22

Yeniay: 18-19-20
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay: 5-6-7
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

KAYNAK: iremSU - Mynet Astroloji Danışmanı

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
DeRDeST
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 05:32