Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu

Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu (https://www.forumaski.com/)
-   İkizler (https://www.forumaski.com/ikizler/)
-   -   21 Nisan 2013 İkizler Burcu Yorumu (https://www.forumaski.com/ikizler/30345-21-nisan-2013-ikizler-burcu-yorumu.html)

Şafak 21.04.2013 17:59

21 Nisan 2013 İkizler Burcu Yorumu
 
Fiziksel olarak oldukça güzel ve çekici olduğunuz bir gündesiniz. Bugün eş ya da sevgilinizin içten iltifatları ile şımarabilirsiniz. İlişkinizde heyecanının, romantizmin yoğun olduğu tutku dolu bir gündesiniz. Eş ya da sevgilinizle iletişim ve uyumunuz öylesine mükemmeldir ki, var olan tüm sorunları aşmanız için gereken her şeye sahipsiniz. Evli ve çocuk sahibi İkizler burçları, onlardan gelecek sevindirici bir haber günü daha da keyifli bir hale getirebilir sizler için. Bugün dikkat etmeniz gereken tek nokta, kimsenin huzurunuzu bozmasına fırsat vermemek. Üçüncü şahısların özel yaşamınıza karışmasını engellemek olmalı.

Günün Olumlaması: Kendimi yeniden keşfedebilmenin şükründeyim. Kendi madenimi işliyor, şekilleniyor ve yenileniyorum. Fark edemediklerimin farkına vararak gelişiyorum. Yeryüzünden gökyüzüne bir merdiven kurdum ve yürüyorum. Bu yol uzun, bu yol aydınlık; kendimle yarışabilmenin heyecanı ile coşuyor, duruluyor ve mucizelerle mükafatlandırılıyorum.

Günün Rengi: Siyah

Günün Kristali: Ametist


Saat: 13:34

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2018, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.


SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.