Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Koç
facebook bağlan


Koç Burcunda Bu Ay - Nisan 2015

Koç kategorisinde açılmış olan Koç Burcunda Bu Ay - Nisan 2015 konusu , Koç Burcunda Bu Ay - Nisan 2015 NİSAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ 4 Nisan tarihinde karşıt burcunuzda Tam Ay Tutulması olarak gerçekleşecek. Terazi burcunda gerçekleşecek bu ay tutulmasında denge ve ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 05.04.2015, 13:02   #1 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Koç Burcunda Bu Ay - Nisan 2015Koç Burcunda Bu Ay - Nisan 2015NİSAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ

4 Nisan tarihinde karşıt burcunuzda Tam Ay Tutulması olarak gerçekleşecek. Terazi burcunda gerçekleşecek bu ay tutulmasında denge ve uyum konusuna dikkat edilmesi gerekecek. Özellikle ilişki niteliklerine göre incelediğimizde sağlam beraberliği olan kişiler için herhangi bir sorun gözükmemekle birlikte sağlam ilişkimizi dengeli olacak şekilde, uyumlu sürdürebileceğimiz bir dönem yaşayabiliriz.

İlişkinizde sorunlar var ise kendinizi ifade etme isteğiniz öne çıkarken,ay tutulması ile birlikte bencil kararlardan uzak durup, birbirinize saygınızı korumanız gerekecek. İlişkisi henüz olmayanlar bu süre içerisinde yeni bir beraberliğe adım atacak olanlar ise karşılarındakini tanımaları gerekiyor.

Tam Ay Tutulmasının görünümlerine baktığımızda Koç'lar için iş hayatı oldukça önemli. Bu ay tutulmasında başkalarının fikirlerine ve iş hayatının sorumluluklarına aldırış etmeden hareket edersek, Koç'lar ay tutulmasında problem yaşayabilir.

11 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcunda seyrine başlıyor. Venüs iletişim evinde etkili olacağı için ilişkiler bakış açımızda farklılıklar, meraklılık ve farklı insan tanıma arzusu ortaya çıkabilir. Size hitap eden, konuşabileceğiniz insanları tercih edeceksiniz. Bu geçişi yöneten Merkür 15 Nisan'da Boğa burcunda seyrine başlayacağı için, iletişim ve girişim sizin için önemli olurken bunun sebebi arka planda parasal kazanç sağlamak olacak.

15 Nisan tarihinde Merkür Boğa burcunda seyrine başlayacak. Merkür doğasına pek yatkın bir enerji olmamakla birlikte, Koçlar için bu durdurucu bir etki gibi gözükse de mali konularında rahatlatıcı bir enerji geçişi olacak.

18 Nisan tarihinde yeniay Koç burcunda doğacak. İki konuda çok dikkatli olmak gerekiyor. Biri finansal konular diğeri ise aşkla ilgili meseleler. Bu yeni ay aktif bir yeni ay gibi dursa da mali konularda biraz daha dikkatli hareket etmek gerektiğini vurgulamakta.

20 Nisan tarihinde güneş boğa burcuna seyrine başlıyor. Maddi ve manevi güvenlik konularında mutlaka dikkatli olunmalı, hesabınızı bilmeli ve ilişkilerinizde yaşadığınız kıpır kıpır enerjinin arka planında güvenilirliği önemsemelisiniz.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Nisan arası: 4 Nisan tarihinde Terazi burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması ilişkinizle ilgili konularda partnerinizle ortaklaşa hareket etmenizin önüne geçebilecek durumları işaret ediyor. Sizin değişim arzunuz, kişisel anlamdaki özgür tavırlarınız, partnerin dengeyi korumak adına tarafsız bir bakış açısıyla hareket etmesini gerektirecek. Tabii ki bu durumda ilişkinin niteliği çok önemli. Eğer köklenmiş, sağlam temelli bir beraberlikse hiçbir sorun çıkmaz. Aranızdaki bu gerilim kolaylıkla aşabilirsiniz. Tutulmanın göstergelerine baktığımızda Venüs ve Mars Boğa burcunda ilerlediği için, güvence, huzur, istikrar, sadakat gibi olguların bu tutulmada önemi büyük. Bunlar yerli yerindeyse, problem yoksa sizi dış etkenler veya herhangi bir şey kolay kolay yıkmaz.

6-12 Nisan arası: 6 Nisan tarihindeki Merkür-Jüpiter görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda hem iletişim anlamında olumlu hem de yeni tanışmalar, planlar, sosyal ilişkiler yönünde sizi aktif kılıyor. Bu tarihte hevesliyiz, coşkuluyuz, aşkta girişkeniz. 6-8-10 Nisan tarihlerinde burcunuz üzerinde kavuşumlar ve 11 Nisan tarihindeki Venüs-İkizler burcu geçişini hesaba katarsak, aşkta öylesine hızlı, öylesine aktif bir hafta ki, bekar Koçlar her an birisiyle tanışabilir, hızlı biçimde ilişkiye adım atabilirsiniz. Kısa sürede çiftlerin birbirine kaynaştığı bu dönemde bulunduğunuz her ortamda karşınıza birisinin çıkma ihtimali yüksek. Venüs geçişini yöneten Merkür, 14 Nisan tarihine kadar Koç burcunda ilerlediğinden, beklemeye sabır olmaz. Durup düşüneyim, uygun mu değil mi diye incelemede dahi bulunmazsınız. Şu ana kadar yılın en aktif haftası diyebilirim.

13-19 Nisan arası: 15 Nisan tarihindeki Venüs-Satürn karşıt görünümü, gerek çevremiz gerekse partnerimizle olan ilişkimizde duygularımızı, düşüncelerimizi, kriterlerimizi, sevgi alış-verişimizi belli bir mesafede tutmak arzumuzun işaretçisidir. Geçtiğimiz süreç ve ilişkimizin niteliğine göre, bu belli bir müddeti kapsayabilir veya tümüyle bitirmenin de göstergesidir. Bugünlerde Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, anlıyoruz ki, değerlerimiz önemli. Kafamızın içinde bir getirisi olmayan, temeli sağlam olmayan, huzur vermeyen, anlaşamadığımızı, fikirlerin uyuşmadığı insanlardan uzak duracağız.

20-26 Nisan arası: 20 Nisan tarihinde Güneş-Boğa burcunda ilerlemeye başlıyor. Aşk hayatımızı ciddileştiren bir geçiş bu. Genelde bu transit etkisi altında, kısa süreli hoşlanma veya oldubittiye gelen tarzda aşklar yaşanmaz. Bu geçişi yöneten Venüs-İkizler burcunda ilerlediği için, 7 Mayıs tarihine kadar çok da kendimizi baskı altına almak istemeyiz. Yeni birisiyle tanışmaya veya devam eden ilişkimizde eğlenceli bir şeyler yaşamaya, öyle fazla ciddi takılmamaya çalışırız. 7 Mayıs sonrası duygusal yönden hassaslaşırız.

22 Nisan tarihindeki görünüm, aşkta aktif, hevesli, coşkulu olacağımızı işaret ediyor. Kimi Koçlar yeni biriyle tanışabilirler. Devam eden ilişkilerde hoş bir gün. Kısa bir gezi, sosyalleşme, birbirinizle iletişimde bulunmakta zevk alacağınızı söyleyebilirim.

İŞ VE KARİYER

1-5 Nisan arası: 5 Nisan tarihinde, ilişkimiz, iş ortaklığımız veya bizden farklı düşünen kişilerle anlaşmakta zorlanabiliriz. Bizim fikirlerimizi kabul etmelerini bekleriz. Baskın olmaya çalışırız. Ancak bunun bize bir faydası olmaz. Anlaşmak, ortak bir yol tutturmak için her iki tarafın da birbirine karşı anlayışlı olması, el birliğiyle hareket etmesi gerekir.

6-12 Nisan arası: 8 Nisan tarihindeki, Merkür-Pluto zorlu görünümü, fikirlerinizi uygulamaya dökmek ve her anlamda güçlenmek arzunuzun göstergesidir. Kişi hem ilişkisi hem çalışma hayatı hem de verimli olmadığını düşündüğü konularda sabırsız davranabilir. Ancak bunun sebebi, gelişmelerin çok yavaş bir seyirde ilerlemesi yüzündendir. Özellikle hızlı ve bazen keskin sözler sarf edebilirsiniz.

13-19 Nisan arası: 18 Nisan tarihinde Koç burcunda oluşacak Yeniay genel anlamıyla baktığımızda, aşk hayatınız başta olmak üzere ailevi konularda yenilik yapma, kendimizi öne sürme, değişimde bulunma arzumuzu işaret ediyor. Yeni bir yere yerleşmeyi düşünüyoruz. Ailemizle yeniden bir araya gelmek istiyoruz. Bir şeyler değişsin, canlansın, tazelensin ihtiyacımız var. Ancak bu Yeniayın göstergeleri, aceleci kararlardan kaçınmak, dikkatlice gözden geçirmek gerektiğini işarete ediyor.

20-26 Nisan arası: 21 Nisan tarihinde iş hayatımızla ilgili konularda hem kendimiz güvende hissetmek hem de içimizden geldiği gibi ifade etmekten hoşlanacağız. İşimiz bizi mutlu etmeli, kafamızda soru işaretleri barındırmamalı. 22 Nisan tarihinde işverenlerimizle diyalogumuz çok önemli. Eğer bir görüşme veya önemli bir işimiz varsa, o gün yapılacak girişimlerde, konuşmalarda ve kurulacak bağlantılarda garanti arayacağız. İşimizi sağlama almaya çalışacağız.

PARA

1-5 Nisan arası: 2 Nisan tarihindeki Venüs-Chiron görünümü, insanın en büyük kazancının öncelikle iç dünyasındaki huzur olduğunu anlamasına yardımcı olacak. Ne fazla paranın insana mutluluk getirdiğini ne de az kazanmanın dünyanın sonu olmadığını idrak etmemizde vesile olacak. Kuruntu, vesvese, bağımlılık ve endişelerin bizi zayıf düşürebileceğini işaret ederek bizi şifalandıracak.

6-12 Nisan arası: 11 Nisan Venüs-İkizler geçişi maddi konularda da etkin bir geçiştir. İki tarih aralığında incelemekte yarar var. 14 Nisana kadarki bölümde kazanç anlamında girişimler olumludur. Ancak o denli hızlı kazanılan para, çabucak da tüketilir. Bu tarihe kadar tutumlu davranmazsınız. Aklınıza estiği gibi harcarsınız. 14 Nisan sonrası aldığınıza verdiğinize dikkat edersiniz. 12 Nisan tarihinde parasal konularda hem dikkatli hem de bir o kadar yaratıcısınız. Mistik faaliyetler, ruhsal çalışmalar, sanatsal aktivitelere para ayırabilir veya bu yolla para kazanabilirsiniz.

13-19 Nisan arası: 14 Nisan Merkür-Boğa burcu seyri maddi konularda hem dikkatli hem ölçülü hem de uzun vadeli düşünmenin göstergesidir. Bu geçişi yöneten Venüs-İkizler burcunda ilerlediği için, girişimde bulunmak, iki farklı yerden kazanç elde etmek de mümkündür.

20-26 Nisan arası: 20 Nisan tarihinde Güneş-Boğa geçişinde, maddi konularda güvence çok önemli. 7 Mayıs tarihine kadar kazanç elde etmeye dönük girişimler etkili olacak. İki ayrı iş gelir getirici olabilir. Bu hafta yapılacak görüşmelerde işveren konumundaki kişiler, ne kadar tecrübeli olduğunuzu önemserler. Bu açıdan yetkin bir kişiyseniz, maddi anlamda arzu ettiğiniz ücreti alabilirsiniz. 22 Nisan tarihindeki Venüs-Jüpiter görünümü finansal açıdan olumludur.

Nisan ayı astroloji takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 8-9-13-14-17-18-21-22-26-27
Zayıf Enerjili Günler: 3-4-11-23-24
Aşkta En Şanslı Günler: 26-27
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 19-20

Yeni Ay: 17-18-19

(Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay: 3-4-5-30

(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Nisan ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,

KAYNAK: İremSu - MyNet


Konu DeRDeST tarafından (05.04.2015 Saat 13:13 ) değiştirilmiştir.
DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
DeRDeST, MutsuzPalyaco
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 02:15