Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Koç
facebook bağlan


2016'da Koç Burcunu Ne Bekliyor?

Koç kategorisinde açılmış olan 2016'da Koç Burcunu Ne Bekliyor? konusu , 2016'da Koç Burcunu Ne Bekliyor? Koç burcu için 2016 nasıl geçecek? Hande Kazanova, Koç burcunun 2016 yılını yorumluyor. Sevgili Koçlar, 2016 yılında kariyerinizi destekleyecek iş değişimleri, yeni çalışmalar, projeler, önemli ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 26.12.2015, 14:12   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 2016'da Koç Burcunu Ne Bekliyor?2016'da Koç Burcunu Ne Bekliyor?Koç burcu için 2016 nasıl geçecek?

Hande Kazanova, Koç burcunun 2016 yılını yorumluyor.

Sevgili Koçlar, 2016 yılında kariyerinizi destekleyecek iş değişimleri, yeni çalışmalar, projeler, önemli fırsatlar karşınıza gelebilir. İş hayatınızda daha çalışkan, daha mükemmeliyetçi ve daha ayrıntıcı olabilirsiniz. Ayaklarınız yere sağlam basarsa ve mütevazı olmayı başarırsanız, bu yıl iş hayatınızda etkili ve sağlam bir iz bırakabilirsiniz. Geçen sene etkilerini yavaştan hissetmeye başladığınız eğitim, seyahat, medya, hukuk, ticaret ve yabancılarla yapılacak işler konularında, bu yıl tam gaz sorumluluklarınız ve öğretileriniz devreye girecek. Bu dönemde yüksek düşüncelerinizi ve fikirlerinizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekecek. Ayrıca legal konularda mücadeleleriniz ve sınırlamalarınız olacak. Eğer başınızdan büyük işlere kalkışırsanız, büyük riskler alırsanız; hukuksal sıkıntılar, eğitim zorlanmaları ve seyahat zorluklarıyla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Bu süreçteki seyahatleriniz veya yolculuklarınız sizin için sorumluluk verici ve son derece öğretici olacak. 2016’da hayata daha olgun belki de daha deneyimli bir şekilde bakmayı öğreneceksiniz..

İş - Para - Kariyer

Jüpıter’den alacağınız olumlu etkilerle iş hayatınızda yıl boyunca olumlu etkilere sahipsiniz. Özellikle yurtdışı bağlantılı işlerinizde, uluslararası ticaret hayatınızda, yabancı şirketlerle ve insanlarla olan bağlantılarınızda, medya veya yayımcılık işlerinizde, 23 Mart, 26 Mayıs, 18 Haziran, 10 Eylül tarihleri civarında bazı sıkıntılara açık olacaksınız. Bu tarihlerde ve 24 Ağustos’ta önemli risklerden ve adımlardan kaçının. 18 Haziran-10 Eylül tarihlerinde bu alanlarda sorunlara açık olacaksınız. Bu süreçte önemli kararlardan kaçınmalı ve cesaretsizlik hissettiğiniz konularla net bir şekilde yüzleşmelisiniz. Ancak bu şekilde hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Sorumluluk alacağınız, gelecek planlarınızı oluşturacağınız işlerinizde 18 Nisan-27 Mayıs arasında dikkatli ve özenli olmalısınız. Bazı girişimleriniz fos çıkabilir veya planlarınızın amacını kaybettiğini görebilirsiniz. Önemli girişimleriniz engellenebilir. Seyahat edecekseniz bu tarihlerde dikkatli olun. Parasal konularda 27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında önemli bir borcun altına girmeyin. Kredi almayın ve bu dönemi parasal işlerinizde strateji oluşturmak için kullanın. 1 Eylül’de gerçekleşecek tutulma iş alanlarınızı tetikleyecek. Önemli iş değişimleri ve fırsatları bu tarihte karşınıza gelebilir.

Aşk – Evlilik – İlişkiler

Bu yıl 5-15 Nisan arası doğumlu Koç’lar, dramatik kişilik değişiklikleri, hayatlarının tam anlamıyla değişmesi, içlerindeki özgürlük ve farklılık isteğinin yoğunlaşmasıyla karşılaşabilirler. Değişik maceraların peşine düşmek önemli olabilir. Eğer evliyseniz ya da uzun soluklu bir ilişkiniz varsa sakin durmanız gerekiyor. Aksi takdirde sevdiğiniz insanın sizi anlamasını zorlaştırabilirsiniz. Özellikle 23 Mart’taki tutulma özel hayatınızda önemli duygusal kararları tetikleyebilir. Satürn’den alacağınız etkilerle uzaktaki akrabalarınızın sorumlulukları sizi de etkileyebilir. Partnerinizin akrabalarıyla olan ilişkilerinizde de sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Bu süreçte anlayışınızı ve umudunuzu kaybetmeyin. Eylül ayı itibarıyla Jüpiter’in burç değiştirmesiyle beraber özel hayatınız, birebir ilişkileriniz ve evlilik alanlarınızda güzel bir dönem başlayacak. Bu tarihten sonra Jüpiter var olan ilişkilerinizi toparlayabilir veya yeni ilişkileri şanslı bir şekilde karşınıza getirebilir. Her tür ilişkide şansı, ahengi, uyumu ve mutluluğu tadacaksınız. Partnerinizin hayatındaki güzel gelişmeler sizi de mutlu edecek. Birkaç yıldan beri sizi etkileyen tutulmalarla dağılan, sorguladığınız özel hayatınız daha anlamlı bir sürece girecek

Sağlık

Sağlık evinizin yöneticisi Merkür olduğu için, bu yıl 4 kez gerçekleşecek olan Merkür gerilemelerinde sağlığınızda ufak tefek sorunlar ortaya çıkabilir. Sağlığınız yıl boyunca size problem çıkarmayacak. Kronik bir rahatsızlığınız varsa güzel ve etkili gelişmeler yaşanabilir. Kişisel disiplininizi iyi korumalı, diyetinize dikkat etmelisiniz. Sağlıklı beslenme, diyet ve hijyen konularında abartılı tavırlar içine girmeniz de söz konusu olabilir. İş hayatınızdaki titiz ve mükemmeliyetçi yapınızın artmasıyla birlikte baş ağrılarına ve migrene karşı dikkatli olmalısınız. Bazı tutulmalar, sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğine işaret ediyor. Yurtdışında veya tatildeyseniz, 23 Mart’taki Ay tutulmasında sağlığınıza özen gösterin. 9 Mart, 1 Eylül ve 16 Eylül’deki tutulmalarda da sağlığınızlailgili konular devreye girecek.

Eğitim

Bu sene yüksek eğitim ve yabancı eğitim alanlarınızda önemli sorumluluklarla karşılaşacaksınız. Din, metafizik, felsefe, yabancı dil ve hukuk konularına ilginiz artabilir. Geleceğinize daha geniş açıdan bakmayı tercih edin. Bazı sınavlarınızda zorlanmalarınız olsa bile, sorumluluklarınızı bilerek ve sıkı çalışarak hayalinizdeki meslek için adımlar atabilirsiniz. 17 Nisan-27 Mayıs arasında eğitim alanlarınızda sıkıntılara ve enerjinizi derslerinize verememe gibi durumlara hazırlıklı olun. Yılın ikinci yarısında eğitim hayatınızda size destek olacak, beraber çalışacağınız bir insan hayatınıza dahil olabilir. Bu dönemde grupsal çalışmalarda daha şanslı olacaksınız.


__________________


Papatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 27.12.2015, 02:41   #2 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 2016'da Koç Burcunu Ne Bekliyor?

Koç Burcu 2016 Genel BakışSevgili Koç burcu, 2016 yılında hızlı adımlar atmak isteyecek, çalışmalarınızı biran önce sonuçlandırma arzusunda olacaksınız ancak biraz daha temkinli davranmanızda, dengeyi kurmanızda yarar var. Gerek iş, gerekse özel hayatınızla ilgili planlarınız var ise, dikkatli ve yavaş adımlar atmanız sizin yararınıza olacaktır. Koç burcu olarak gözünüz daima zirvededir ancak zirveye ulaşma hırsınız size zarar verebilir. 2016 yılı içerisinde zaman zaman istediğiniz şartları fazlasıyla elde edeceksiniz ancak tüm bunların kendiliğinden gerçekleşmesini beklemeniz daha iyi olacaktır.

Koç burcu, 2016 yılı içerisinde özellikle iş hayatınızda veya okul hayatınızda arkadaşlarınızla grup çalışmalarına yönelmeniz size daha fazla yarar ve kolaylık sağlayacaktır. İş hayatına atılmış Koç burcu insanları, iş hayatınızda önemli ve ses getirecek çalışmalar yapmak istiyorsanız kariyerli kişilerin işleri nasıl yürüttüğüne bakmalı ve yeri geldiğinde destek almayı kabul etmelisiniz. Önemli iletişimler sayesinde başarıya adım adım yaklaştığınızı hissedebilirsiniz. Kendi başınıza davranır ve zirveye hızlı bir şekilde ulaşmak isterseniz hata yapabilirsiniz. Özellikle iş hayatında dikkatli olmakta daima yarar vardır.

2016 yılı içerisinde bazı Koç burcu insanlarının iş hayatı tamamen değişebilir. Okul yıllarındaysanız, okul hayatınızda hiç beklemediğiniz gelişmeler olduğunu görebilirsiniz. 2015 yılının sonlarına doğru kötüye giden dersleriniz, 2016 yılında tam tersi grafik çizebilir. Başarıya ulaşmak tamamen sizin elinizde. Az ile yetinmediğinizi düşünürsek, notlarınızdaki düşüklük zaten sizi rahatsız edecektir.

Koç burcu, 2016 yılında uzun seyahatler görünüyor. Yapacağınız seyahatler iş, okul, mesleki veya evlilikten dolayı olabilir. Yılın belirli aylarında şartlar gerçekten zorlaşabilir ancak içinizdeki iyimserliğinizi asla bir kenara bırakmayın. Davranışlarınızdaki özgürlük, farklılıkları size getirebilir. 2016 yılında zorluklar olduğu kadar güzel gelişmeler de olacak ve hatta olumlu gelişmeler, olumsuz gelişmelerden daha fazla görünüyor. Eğitim, iş ve ikili ilişkilerde başarı olacak Koç burcu.

İş hayatınıza önem veriyorsanız, iş hayatınızdan kaynaklanacak şehir değişikliğini de olumlu bir şekilde karşılayabilirsiniz. İşinizi sevmiyorsanız, ciddi kararlar almadan önce de mutlaka düşünmelisiniz. 2016 yılında ne istediğinizi daha iyi bilecek ve bu konuda daha belirli yollar içerisine gireceksiniz. 2015 yılında yapmış olduğunuz bazı girişimler sonuçsuz kalmış olabilir ancak canınızı sıkmayın. Hayallerinize ulaşmak için önemli girişimler söz konusu olacak.

2016 yılı içerisinde yaratıcılığınızı da en iyi şekilde kullanmaya başlayacaksınız ve bu özelliğiniz, yaratıcılık isteyen işlerde size çok büyük faydalar sağlayabilir. Koç burcu, 2016 yılında sürekli hareket halinde olacaksınız. Enerjiniz yılın genelinde yüksek durumda. Hayatınızı güzelleştirmek için uğraşacaksınız. Karar alma aşamasında stratejik olmalı, duygularınıza kapılmamalısınız.

burcweb

__________________
Taklitler aslını yaşatır.
KIPSS.

Ben soğuk değilim, siz cıvıksınız.
.
Jineps isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 3
aysun, Jineps, Papatya
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 08:00