Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Kova
facebook bağlan


Kova Burcunda Bu Ay - Nisan 2015

Kova kategorisinde açılmış olan Kova Burcunda Bu Ay - Nisan 2015 konusu , Kova Burcunda Bu Ay - Nisan 2015 NİSAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ 4 Nisan tarihinde Tam Ay Tutulması Terazi burcunda gerçekleşecek. İnsanlarla olan ilişkilerinizde dengeli adil ve iş birliğine yatkın ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 05.04.2015, 14:08   #1 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Kova Burcunda Bu Ay - Nisan 2015Kova Burcunda Bu Ay - Nisan 2015NİSAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ

4 Nisan tarihinde Tam Ay Tutulması Terazi burcunda gerçekleşecek. İnsanlarla olan ilişkilerinizde dengeli adil ve iş birliğine yatkın olmak isteyeceksiniz. Bu tutulmanın etkileri 6 ay sürecek. İş, eğitim ve ilişkiler anlamında çok önemli bir süreç içinde olacaksınız.İç dünyanızda arzu ve isteklerinizin belirginleşmesi sağlanacak.

11 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcunda seyrine başlayacak.Aşk hayatınız canlanırken, sağlamlık ilkesini de esas alacaksınız. Her şeye adım atmayacaksınız.

15 Nisan tarihinde Merkür etkisi altında ailevi anlamda huzur ve güvenlik öne çıkacak.

18 Nisan tarihinde Yeniay Koç burcunda oluşacak. Bu Yeniay yakın çevrenizde etkili olacak. Sağlamlığını kontrol etmeden karar vermemenizi öneririm.

20 Nisan tarihinde güneş Boğa burcunda seyrine başlayacak. Aile birliği ve dirliğin belli bir çerçeve içinde ele alındığı zamanlar yaşanacak. Bu dönemde biraz inatlaşmalar yaşanabilir. Herkesin güvenliği ve huzuru için kararlar verilirse Nisan ayı için olumlu diyebiliriz.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Nisan arası: 2 Nisan tarihindeki Venüs-Chiron görünümü, bilgi ve tecrübelerinizi insanlarla paylaşmanızda, geleceğinizi garanti altına alacak şekilde kararlar vermenizde ve evinizi, ofisinizi, ailevi ilişkilerinizi düzenlemenizde yardımcı oluyor. Ayrıca maddi konularda yapılan yanlışları, zayıflıklarınızı artık ciddi anlamda ele almanızı sağlıyor. Böylece paranızı doğru alanlarda değerlendirebilir, kazancınızı risk altına almazsınız.

6-12 Nisan arası: 6 Nisan tarihindeki Merkür-Jüpiter görünümü, hızlı bir tanışmanın işaretçisidir. İletişim bir hayli yoğundur. Genelde tanışmalar internet yoluyla, bir kısa yolculuk veya bir yakınımız vasıtasıyla olabilir. Genelde fikirlerimizi beğenen, zeki ve hazırcevap kişilere yöneliriz. Fazla konuşma, bir konudan diğerine geçme, kendine göre düşünme gibi gölge yanları olan bu görünüm, ilişkisinde sorunları olan çiftlerin bir mesele üzerinde sakince konuşmalarının iyi olacağını gösteriyor. 6, 8, 10 Nisan tarihindeki üç kavuşum, ilişki ve aşk hayatınızla ilgili konularda bir hayli hızlı gelişmeleri gösteriyor. Çabuk başlayan bir ilişki kısa sürede yol alır ve sizin için yolculukları, haberleşmeleri, yazışmaları, konuşmaları, sürekli birbirinizle teması yoğunlaştırır. 11 Nisan tarihinde Venüs-İkizler burcunda ilerlediğinde, bu çifte kısmetlilik demektir. Çevreniz genişler, karşı cins üzerinde etkiniz bir hayli yükselir.

13-19 Nisan arası: 15 Nisan tarihindeki Venüs-Satürn karşıt görünümü, aşk hayatımız ve sosyal ilişkilerimizde mesafeli davranmaya neden olabilir. İçe yönelerek, belli bir tavır alarak hatta oldukça seçici davranarak karşı cinsle veya diğerleriyle aramıza sınır koyabiliriz. Fikirlerimizi, duygularımızı belli etmekten çekinebiliriz. Kriterlerimiz, önceliklerimiz, düşündüklerimiz ve planlarımız gereği bize uymayan, güven vermeyen, köklü olmayan hiçbir şeyin içinde yer almak istemeyeceğiz. Bunun biraz da nedeni, hayatımızı garanti altına almak arzumudur. Boşa zaman kaybetmek istemeyeceğiz. Eğer bir şey sağlamsa, hem aşkta hem sosyal ilişkilerde kendimizi iyi hissetmemizi sağlıyorsa ne ala. Yok, eğer değilse bizden uzak ola diyeceğiz.

20-26 Nisan arası: 20 Nisan Güneş-Boğa geçişinde, ilişkimizle ilgili konularda iç huzurumuzu korumaya önem vereceğiz. Güvende miyim değil miyim sorusunun cevabı ailevi ve özel ilişkimizle ilgili konularda belirleyici bir olgudur. 21 Nisan tarihinde, ilişkilerde paylaşım ve samimiyet olgusu önemli olacak. Partnerin huzur vermesi, yanımızda olduğunu bilmek isteyeceğiz. 22 Nisan tarihinde bazı konular kafamızı kurcalayabilir. Acaba mı öyle mi yoksa şöyle mi diye düşünebiliriz. Ancak aynı günün akşamı rahatlıyoruz. Hatta düşündüğümüz gibi olmadığını anlarız.

İŞ VE KARİYER

1-5 Nisan arası: 4 Nisan tarihinde Terazi burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, uzak yolculuklar, işbirlikleri, bilgilenme, bağlantılar kurma, deneyim sahibi olma ve kendinizi geliştirme yönünde önem taşıyor. Şu aralar, bulunduğunuz çevrede elinizden geldiğince insanlarla iletişimde bulunarak, aktif davranarak bildiklerinizi ifade ediyor, çabalıyorsunuz. Ancak bunların yeterli olmadığının da farkındasınız. Bu yüzden de, farklı bir şeyler yaparak öne çıkmak arzunuz yoğun. Bu Tutulmanın yöneticileri Venüs ve Mars Boğa burcunda ilerlediği için, henüz şartlar tam olgunlaşmış değil. Bu yüzden de sabırlı olmanız gerekiyor. Maddi ve manevi anlamda doyurucu işler için kendinize zaman tanımanızda yarar var.

5 Nisan tarihindeki görünüm, iletişimin yoğun ve girişimlerin bir hayli etkili olduğunu gösteriyor. Fakat bunların mali açıdan yararları veya etkilerinin mutlaka gözden geçirilmesi lazım. Eğer karşımıza bir fırsat çıkmışsa veya bir adım atacaksak bu geleceğe dönük şekilde olmalıdır. Dışa açılacağız, kendimizi göstereceğiz. Yolculuklar, iletişim yoluyla insanlarla tanışacağız. Ancak dediğim gibi bunların doyurucu olup olmadığına da bakmak gerekiyor.

6-12 Nisan arası: 8 Nisan tarihindeki, Merkür-Pluto zorlu görünümü çıkarlarımıza uygun şekilde konuşmamızı ve yeniliklerde bulunarak fiziksel ve ruhsal anlamda rahatlamak istediğimizi gösteriyor. Aslında şöyle bir düşündüğümüzde, uygulamak istediklerimizin pek azını gerçekleştirdiğimizi, potansiyel gücümüzün ancak bir kısmını kullandığımızı düşünebiliriz. Bizi durduran, çok daha olumlu adımlar atmamızın önünde duran engelleri gözden geçirmemiz yararlı olabilir.

13-19 Nisan arası: 14 Nisan tarihinde Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek. Aile ortamında, ofiste, iş yerinde belli bir sakinlik, suskunluk içinde olabiliriz. Bu bizi biraz rahatsız edebilir. Sosyal hayatımız durgundur ve canımız da bu duruma sıkılabilir. Ancak üzülmeyiniz. Çünkü bu geçişin yöneticisi Venüs-İkizler burcunda ilerliyor. Bu da gösteriyor ki, yeni bir kişiyle tanışmamız, sosyalleşmemiz, yeniliklerde bulunmamız, arkadaşlıklar kurmamız mümkün. Hatta aynı anda iki kişiden hoşlanabiliriz.

20-26 Nisan arası: 22 Nisan tarihindeki görünüm, kariyer hayatımız ile ilgili konularda çok fazla sağlamcı düşündüğümüzü, hedefimizi gerçekleştirmek için güce ihtiyacımız olduğunu, bazı meselelerin bizi yorduğunu gösteriyor. Ofis çalışmaları, geri planda halledilmesi gereken işleri şöyle sakince, mantıklı bir şekilde ele alırsak, hem kendimizi yormamış hem de sıkılmamış oluruz.

PARA

1-5 Nisan arası: 2 Nisan tarihindeki Merkür-Satürn görünümü, eş veya iş ortaklığınızdan elde edilecek gelirin işaretçisidir. Ayrıca sizin başkalarıyla finansal konularda etkileşim içinde olduğunuzu gösterir. 5 Nisan tarihindeki görünüm, ilerisi adına geleceğinizi garanti altına alacak şekilde hareket etmenizi sağlıyor.

6-12 Nisan arası: Maddi konularda 12 Nisan tarihindeki görünüm, ofis çalışmalarının kazandırıcı olduğunu gösteriyor. Siz bir yer açabilirsiniz veya bu tarzda bir yerde faaliyet gösterebilirsiniz. Bu işlerin maddi yönden kazandırıcı oluşu kadar rahatlığına da önem verirsiniz. Genel olarak ben bu haftaki gelişmeleri maddi anlamda hızlı kazanmak, özgürce harcamak, uzun vadeli beklemek yerine, kısa zamanda paraya dönüştürmek yönünde etkili görüyorum.

13-19 Nisan arası: Koç burcunda oluşacak Yeniay etkisi altında başlıyor. Bu Yeniay, ilişkideki problemlerinizi, çözüme kavuşturma arzumuzu işaret ettiği gibi, çevremizle olan her türlü bağlantı, fikirlerinizi öne sürmek ve kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme ihtiyacınızın da simgesidir. Çalışma hayatınızda yenilikler veya olumlu yönde değişimler beklersiniz. Ancak bu Yeniay, Mars ve Jüpiter ile zorlayıcı bir görünüm yapıyor. Onun için evdeki hesabın çarşıya uymaması riski var.

20-26 Nisan arası: Maddi konularda bu hafta, evimizin ihtiyaçları, çocuklarımızla alakalı masraflar şeklinde yoğun olur. Ancak bazen de hiç hesapta olmayan harcamalar görülebilir. Hesabımızı bilirsek, uzun vadeli ve sağlam olana yönelirsek, çizmeyi de aşmazsak iyi olur. Taşınma, kiralama, nakliye gibi işlerimizi bütçemiz çerçevesinde yapalım.

Nisan Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 3-4-8-9-13-14-17-18-21-22
Zayıf Enerjili Günler: 6-7-19-20-26-27
Aşkta En Şanslı Günler: 21-22
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 15-16

Yeni Ay: 12-13-14
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay: 25-26-27-28
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Nisan ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,

KAYNAK: İremSu - Maynet

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
DeRDeST
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 06:37