Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Eğitim - Öğretim > KPSS
facebook bağlan


2014 Şubat ataması olacak mı son haber! KPSS Öğretmen atamaları.

KPSS kategorisinde açılmış olan 2014 Şubat ataması olacak mı son haber! KPSS Öğretmen atamaları. konusu , 2014 Şubat ataması olacak mı son haber! KPSS Öğretmen atamaları Atanamayan öğretmen adayları bir ümit Şubat öğretmen atamalarını bekliyor. Nabi Avcı ve Nurettin Canikli daha önce açıklama yapmıştı. Ama Şubat ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 15.10.2013, 12:56   #1 (permalink)
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 2014 Şubat ataması olacak mı son haber! KPSS Öğretmen atamaları.2014 Şubat ataması olacak mı son haber! KPSS Öğretmen atamaları


Atanamayan öğretmen adayları bir ümit Şubat öğretmen atamalarını bekliyor. Nabi Avcı ve Nurettin Canikli daha önce açıklama yapmıştı. Ama Şubat Ayı'nda atama olup olmayacağı belli değil. Spothaber.com bu süreçte siz değerli öğretmenlerimizin yanındayız gelen ilk bilgiler sizinle olacak.

KPSS 2013 öğretmen atamaları yapıldı ancak iyi puan aldığı halde atanamayan öğretmen adayları var. Atanamayan öğretmen adayları Şubat ataması olup olmayacağını merak ediyor. Şubat Ayı ataması olacak mı? KPSS 2013 Şubat atamaları ile ilgili yapılan açıklamalar spothaber.com'da

2014 şubat ataması olacak mı olmayacak mı diye soruyorsanız sizler için cevabı verelim. Bu sene merakla beklenen bu konunun açıklaması Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'dan geldi. Bakan Avcı, geçen Şubat ayında olduğu gibi bu sene Şubat atamasının da olmayacağını söyleyerek öğretmen adaylarını üzdü. Bu sene 2014 Şubat ataması olmayacak.

Ücretli öğretmenlik denilen sağlıksz sistemin bitmesi için bu sene Şubat ayında atama yapılması gerekiyor. Ancak Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı böyle bir hamleye gerek görmemiş görünüyor. Geçen Şubat ayında olduğu gibi bu Şubat ayında da atama yapılmayacağını söyleyen Nabi Avcı, Eski Bakan Ömer Dinçer'i aratmayacak politikalara devam ediyor. KPSS öğretmen atamaları sürecindeki zorluklar devam ediyor.

2014 Şubat ataması bu sene olmayacak. Zaten bu sene dershaneler de kapatılıyor. Kısacası bu sene eğitim dünyasında fazla radikal değişiklikler yapılıyor. Öğretmen atamaları 2013 KPSS sürecinde de, önemli olan Şubat ataması bu sene geçen sene olduğu gibi gerçekleştirilmeyecek.

Bakan Nabi Avcı'ya bakılırsa bu sene Şubat ataması olmayacak. 2014 Şubat ataması olacak mı olmayacak mı şeklinde kuşkularınız varsa Bakan Nabi Avcı'nın son açıklamalarını sizlerle paylaşalım. Bu sene Şubat ataması olmayacak. Öğretmen atamalarında son durum haberi Spothaber.com'da.

Öğretmen adayısınız ve bu sene olmadı değil mi? O halde Şubat 2014 atamasında atanırım diyorsanız, umutlarınız suya düştü. Bu sene Bakan Nabi Avcı'nın açıklamalarına göre, Şubat 2014 öğretmen ataması olmayacak. Seneye bir kez daha KPSS sınavına girmek zorundasınız. 2014 Şubat öğretmen ataması olacak mı olmayacak mı? İşte son durum...

2014 Şubat ataması son durum ne oldu? Öğretmen adaylarının merakla bekledikleri bu habere göre, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, bu sene Şubat ayında geçen sene olduğu gibi atama yapılamayacağını söyledi.2014 Şubat ataması gerçekleştirilmeyecek.

KPSS 2013 öğretmen atamaları maratonunda son merhale olan Şubat ataması bu sene olacak mı? Öğretmen adaylarının merak ettikleri bir konu olarak Şubat atamalrıyla ilgili Bakan Nabi Avcı bir açıklama yaptı ve açıklamasında böyle bir atamanın gerçekleştirilmeyecepini dile getirdi, tıpkı geçen sene Ömer Çelik'in açıkladığı gibi... Bu sene Şubat öğretmen ataması olacak mı sorusunun cevabı, hayır, olmayacak....

Önümüzdeki yıl Şubat 2014'te öğretmen ataması her yıl yapılırdı. Ta ki, geçen seneye kadar. Geçen sene Bakan Ömer Dinçer'in kaldırdığı uygulama, bu yıl da devam ediyor. 2014 Şubat öğretmen ataması yapılacak mı? İşte detaylar...

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, bu yıl Şubat öğretmen ataması hakkında son karara vardı. Eski Bakan Ömer Çelik'in uyguladığı politikayı devam ettiren Nabi Avcı, 2014 Şubat atamasının olmayacağını söyledi. Öğretmen adaylarının bir umut kapısı daha kapanırken, 2014 Şubat ataması da bir başka bahara kaldı.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'dan 2014 Şubat ataması açıklaması önceki günlerde gelmişti. Bu yıl öğretmen atamalarının sadece Eylül ayında gerçekleştirileceğini dile getiren Bakan Nabi Avcı, KPSS 2013 öğretmen atamaları sürecine son noktayı bu şekilde koymuş oldu. İşte Bakan Nabi Avcı'nın Şubat öğretmen ataması açıklaması Spothaber.com'da.
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'dan 2014 Şubat öğretmen atamasına dair bir açıklama geldi. Geçen yıla kadar her yıl Şubat ayında yapılan atamalar bu seneden beri yapılmıyor. Bu da yerleşik olarak artık hiç bir Şubat atamasının olmayacağını işaret ediyor. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı da bu yeni sistemi oturtmak için 2014 Şubat atamasının olmayacağını dile getirdi.

Öğretmen adayları, eğer ilk atama ve ek atama 2013 ile yerleşemediyseniz size kötü haberlerimiz var. Bu sene 2014 Şubat öğretmen ataması gerçekleşmeyecek. Bunu açıkllayan yetkili merci Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı. Artık tüm atamalar Eylül ayında belli oluyor. İnsanlar Eylül ayında atandı atandı, atanamzsa sadece ücretli öğretmenliğe tabi kalıyor. Bu da hiç sağlıklı bir sitem değil, zira ğcretli öğretmenlik hiç bir garantisi olmayan ve çok düşük ücretlerle çalışılan bir yapıda. Yani, eğer ücretli öğretmen olarak işe başlarsanız, yerine geldiğiniz öğretmen okula dönüş yaptığı an size gerek kalmıyor. Herhangi bir sözleşme söz konusu değil. Bu yüzden Şubat ataması 2014'ün olmayacağını öğrenen adaylar bir hayli üzüldü.

Önceki gün Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı atanamayan öğretmen adaylarına kötü bir haber verdi. Geçen sene Şubat ayında da atama olmamıştı, ancak önceki senelerde hemen hemen her yıl Şubat ayında da öğretmenler atanıyordu. MEB'den gelen bu açıklamaya göre, 2014 Şubat ayında atama olmayacak. 2014 Şubat ataması son durum ne? Bütün eğitim haberlerine an be an Spothaber.com ile ulaşabilirsiniz.

2013 Şubat ataması son durum ne? Şubat ayında öğretmen ataması olacak mı? Milli Eğitim Bakanlığı Şubat ataması mevzusuna son noktayı koydu. Bundan sonra hiç bir sene olmaması planlanan Şubat ataması, geçen sene olduğu gibi bu yıl da yapılmayacak. AK Parti Grup Başkan Vekili Nurettin Cankli bir kaç gün önce olmlu sözler söylerken, ne oldu da Şubat atamasından vazgeçildi bilemiyoruz...

Önceki gün öğretmen adaylarına üzücü bir haber geldi. Bu sene 2013 öğretmen atamalarında atanamayan öğretmenler, Şubat 2013'te bir atama olup olmadığını merak ediyordu. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı konuyla ilintili bir açıklama yaptı. 2014 Şubat öğretmen ataması olacak mı? Bakan Avcı'ya göre Şuabt 2014 ataması olamayacak.

2013 öğretmen atamaları ile atanamayan öğretmenlerin tek umudu olan 2014 şubat ataması olacak mı? Bu sene ilk atama ile 37 bin, ek atama ile de 3 bin olmak üzere toplamda 40 bin öğretmen istihdam edildi.

Atanamayan öğretmenlerin merakı ise Şubat 2014'te KPSS ile bir atama yapılıp yapılmayacağıydı. Bir kaç gün önce AK Parti grup başkan vekili Nurettin Canikli olumlu açıklamalar yapmıştı. Ancak bugün Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'dan kötü haber geldi. Geçen sene Şubat ayında da atama yapılmamıştı, Avcı'nın açıklamasına göre bu sene de öyle bir çalışma gerçekleşmeyecek. 2014 Şubat öğretmen ataması olmayacak...

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Şubat'ta atama bekleyen öğretmen adaylarına üzücü haber verdi.
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, bir televizyon programında soruları yanıtladı. Bakan Avcı Şubat'ta atama bekleyen öğretmen adayları için sevindirici bir haber vermezken, "Atama tarihlerini ve miktarlarını bizim bu konuda karar vermesi gereken Başbakan, Maliye Bakanı, Milli Eğitim Bakanı'dır. Bütçe dengelerinin hesaba katılması gereken kararlar. Başbakanımızın, Milli Eğitim Bakanın, Maliye Bakanının, Çalışma Bakanının böyle bir açıklaması yok" dedi. Bakan Avcı, başörtülü öğretmenlik yapmak isteyenlerin önünde yasal bir engel olup olmadığı sorusuna "Öğretmenlerimiz kendilerine ne yakıştırıyorsa onu giysin" cevabı verdi.

"Başörtüsü serbest mi?" sorusu üzerine de Avcı, "Öğretmenlerimiz kendilerine neyin yakışacağını bilirler. Öğretmenlerimiz kendilerinin karar vereceği konusunda birbirlerini rencide edecek şeyler söylemesinler" ifadelerini kullandı.

__________________
Aşk der ki sana: Yolumdaysan başım feda yoluna; ama bil ki senin de başını isterim yoluma. Kahır, kapris gelecekse senden amenna! Ama ayağına diken batarsa yolumda ah edip vahlanma!...
Aşk bilek gücü değil “YÜREKTİR”! Yüreğin yetmiyorsa düşme yollara!…
KaRaqiZz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
KaRaqiZz
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 18:29