Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu

Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu (https://www.forumaski.com/)
-   Meslek Tanıtımları (https://www.forumaski.com/meslek-tanitimlari/)
-   -   Emprezaryo Nedir? Görevi Nelerdir? (https://www.forumaski.com/meslek-tanitimlari/181032-emprezaryo-nedir-gorevi-nelerdir.html)

Papatya 19.05.2016 15:37

Emprezaryo Nedir? Görevi Nelerdir?
 
Emprezaryo Nedir? Görevi Nelerdir?

emprezaryo, emprezaryo nedir, emprezaryo ne iş yapar, emprezaryo hakkında

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]Emprezaryo

Emprezaryo, sanatçıların mesleki işlerini yönetip onların işyerleriyle olan anlaşmalarını ve reklamlarının yapılmasını sağlayan kimsedir.
Tiyatro oyuncuları, şarkıcılar, dansçılar, profesyonel sporcular, devamlı olarak yeni anlaşmalar peşindedir. Zaman kaybetmek istemedikleri ve sakıncalı girişimlerden çekindikleri için sanatçılar, işyerleriyle olan ilişkilerini, emprezaryolar aracılığıyla yürütürler. Yurt içi ve yurt dışı sahne hayatı ve piyasası hakkında geniş bilgi sahibi olan emprezaryo, kendisine başvuran sanatçı hesabına kârlı kontratlar yapar. Bu kontratların garantili olmasına ve sanatçının hiçbir yere bağlı olmadığı, uygun bir zamana rastlamasına dikkat eder. Ücretini, resmi belgelerle önceden tespit edilen, oldukça yüksek yüzdelere göre alır. Emprezaryo, birlikte çalıştığı sanatçının meslek hayatını büyük çapta etkilerler, onun reklamını yaptırır, basınla ilişkiler sağlar. Hattâ sanatçının servetinin yönetimini bile üzerine alır.

Persephone 15.04.2022 23:40

Cevap: Emprezaryo Nedir? Görevi Nelerdir?
 
İlginç meslekler var.


Saat: 11:21

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2022, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.


SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.