Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Oğlak
facebook bağlan


Oğlak Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkileri

Oğlak kategorisinde açılmış olan Oğlak Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkileri konusu , Oğlak Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkileri Oğlak Erkeği - Koç Kadını Koç kadınıyla evlenen erkekken di kendini yöneten kumandan rolüyle yetinmelidir ya da yüz yıllık bir savaşa hazır olmalıdır. Savaş ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 22.04.2014, 00:01   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Oğlak Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkileriOğlak Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkileriOğlak Erkeği - Koç Kadını
Koç kadınıyla evlenen erkekken di kendini yöneten kumandan rolüyle yetinmelidir ya da yüz yıllık bir savaşa hazır olmalıdır. Savaş alanında amatörlere ve korkaklara yer yoktur. Bu kadınla boy ölçüşmek için faz laca enerjiye ihtiyacınız olacak çünkü ateşli ve atılgandır. Oğlak olarak doğuştan lidersiniz ve evlilikte de bunun böyle kalmasını istersiniz. Ama Koç kadını bu rolünüzü tartış ma konusu yapmaya çalışabilir. Koruyucu patron rolünde bir erkeğe ihtiyacı yoktur kendi başına çok rahat idare edebilir. Siz kadının "evi ne daima özen göstermesi" gerektiğine inanırken o tam bir işkadınıdır.

Koç kadını aşka âşıktır. İhtiraslı ve duygu dolu bir yatak arkadaşıdır. Sekse hayatın sunduğu en büyük zevklerden biri gözüyle bakar ve onu doğrudan ister. Mükemmel bir ev sahibidir. Ahçılık sanatındaki yetenekleri sınırsızdır. Koç kadınıyla ilişkiye girmeden önce ya da önemlisi o sizinle ilişkiyi ciddi olarak düşünmeden önce bu kadının burcunun özelliklerini çok iyi öğrenmelisiniz. Oğlak Erkeği - Boğa Kadını
Boğa kadınını diğer burçlardaki kadınlardan çok daha iyi anlarsınız. Evcil bir doğası vardır ciddidir ve toprağa bu onun grubudur sağlam basar. Aşk ve evlilik konusunda ciddi düşünceleri vardır. Sevdiği ve karar kıldığı erkekseniz bu ilişki sonsuza dek sürecektir. Geçici maceraların hayatında hiç yeri yok gibidir. İkiniz de sanatla ilgilisiniz. Edebiyat ve müziğe olan sevginizde birbirinizi tamamlarsınız: Mutlu bir aile yaşamı sizin için tıpkı geleceğin güvencesi olan finansal dayanaklar gibi çok şey ifade eder.

Boğa kadını iyi ve zevkli giyinir. Bu yönüyle onu savurgan olarak tanımlayabiliriz.

Oğlak erkeği yaşamını onunla geçirmeye bir kere karar verdiyse gerçekten sadık kalacaktır. Ve bu nedenden dolayı onu kutlayabiliriz.

Çünkü Boğa kadını tabiat olarak çok kıskançtır. Hollywood'un en iyi oyuncularının oynayabileceği tarzda ateşli sahneler ortaya koyabilir. Boğa kadını evlendikten sonra da işine devam etmek isterse bunu reddetmemelisiniz gerçekten çok inatçı olabilir. Bir şeye karar verdiyse onu bundan o kadar kolay vazgeçiremezsiniz.

Bu kadınla yatakta büyük bir şaşkınlık yaşayacaksınız. Her türlü baş tan çıkarma sanatını çok iyi bilir ihtirası en cesur beklentilerinizi aşacaktır.
Oğlak Erkeği - İkizler Kadını
Cazibeli manevi yönden zengin şaşırtıcı derecede çok yönlü bir kadın ateşlî ve hoşsohbet bir arkadaştır. Hızlı bir yaşam anlayışına sahiptir. Bununla beraberaranızdaki uzun süreli bir îlişki uçurumun kenarındadır çünkü yaşam anlayışlarınız çok farklıdır. Oğlak genelde ne istediğini ve buna nasıl ulaşacağını tam olarak bilirken İkizler kadını burcunun çift yönlü doğası tarafından yönlendirilir. Flört etmeyi sever çünkü bu onun doğasında vardır. Çok sağlam bir ilişkiniz olsa da çekici erkeklere duyduğu ilgiden asla vazgeçmez. Aslında bu konuda çok ciddi olmadığı düşüncesi bile Oğlak açısından durumu katlanılır kılmaz. Bu kadın aynı anda birkaç erkekle ilişkiye girmeye de meyillidir. Bu sizin Oğlak imajınızı bir güzel alt üst edecektir. Yanıtlamanız gereken soru kalbindeki tek erkek olmadığınız bir kadınla uzun süreli bir ilişkiye girip giremeyeceğinizdir. En çok tatil akşamlarında birlikte-liğinizden zevk alan ve temelde evcimen bir tipsiniz. Ancak İkizler kadınının yanında bu olanağa pek kavuşamayacaksınız çünkü onun geceleri partiler ve eğlencelerle doludur. Acaba siz buna alışabilir misiniz?İkizler kadını lüksü sever ve elde etmek için bazı şeyleri kullanabilir ***** cazibesi dahil. Duygusal açıdan bağlanamayacağı için bu nedenle onunla "sadece" ateşli bir olay yaşamanız büyük olasılıkla daha iyi olacaktır. ***** silah olarak kullanmak ona zor gelmez. Bu silahı daha etkili kılmak için biraz da cazibe ve fantazi katacaktır. Kendinizi İkizler kadınının hayatıyla boy ölçüşmeye tayin edilmiş hissediyorsanız bu deneyimi kârlı bulacaksınız. Hayatı bu kadar ilginç yapacak bir başka kadın daha var mıdır?

Oğlak Erkeği - Yengeç Kadını
Yengeç kadınını sığınağından çıkarmak zordur mantığından çok duygularıyla hareket eder: Huysuzdur ve duygu galeyanıyla sizi çok hoş bir şekilde hareket halinde tutacaktır. Ruh hali tıpkı bir soğuk bir sıcak akan duş gibidir. Bir dakika sonra ne yapacağını asla bilemeyeceksiniz.

Yengeç kadınının güvenliğe çok ihtiyacı vardır tıpkı finansal açıdan eşinin bu ilişkiden beklentileri gibi. Sizde sözünü tutan ve yanında olacak erkeği bulacaktır. Onda eksik olan kendine güvendir bu nedenle onu övmekten iltifat etmekten ve etrafında uçuşmak ve aşkını desteklemekten asla yorulmamalısınız.

Oğlak bir ilişkide belirleyen ol maya çok önem verir yine de işler düşündüğü gibi yürümediğinde hemen sığınağına çekilen bir eşe bak manın tüm zevkini kaçırması imkân sız değildir.

Oğlak erkeği olarak övme ve iltifat etmenin her şekli konusunda çok duyarlısınızdır. Yine de bir Yen geç kadınıyla ilişkiye girdiğinizde övgü ve iltifattan fazla bir şey beklemeyin çünkü bu konuda çok tedbirli olacaktır. Yengeç 12 burç içinde en evcimen olandır Yengeç kadını size hoş bir yuva sağlamak ve akşamları eve geldiğinizde sizi bir içkiyle şımartmak için devamlı çabalayacaktır. Kendini aşka vermek onun için zordur ama bu kadını fethetmek istiyorsanız gülleri mum ışığını ve şampanyayı göz ardı etmemelisiniz. Kolay ve hızlı bir fetih olmayacaktır çünkü Yengeç kadını ****** öte sinde bir aşk aramaktadır ve bu bir yuvaçocuklar ve sakin bir ilişki anlamına gelir.
Oğlak Erkeği - Aslan Kadını
Şüphesiz Aslan kadınında sizinle boy ölçüşebilecek bir eş bulacaksınız. Atılgan kestirilemez ve baştan çıkarıcı bir kadındır. Onu dizginleme denemeleriniz boşa gidecektir. Sonuçta o hayvanlar âleminin kraliçesidir.

Aslan kadını kendisine bir hanımefendi gibi davranılmasını bekler; bu sizin için sorun değil çünkü Oğlak olarak siz doğuştan centilmensiniz. Onun gözünde erkekler içten ve dürüst olmalıdır ve sizinle ilişkisinde kendini çok iyi hissedecektir.

Çevresindekiler arasında sizi da ha gözde buluyorsa; bunu gizlemez çünkü kendini duygularına kaptıracaktır. İhtiraslı bir volkandır **** konusunda tüm sınırlarınızı aşacaksınız. Ama Aslan kadını bir ilişkide bireyselliğinden feragat etmeyecektir bu nedenle hemen onu değiştirme ye ya da ona emirler vermeye kalkışmayın. Oğlak olarak parayla becerikli şekilde uğraşırsınız ama sizi cimri olarak tanımlamak abartılı olur. Aslan kadınını kazanmak isti yorsanız özenle sakladığınız "mangırları" çantasına daha az koymalısınız çünkü bu bayan her şeyin en şıkını tercih eder. Çocukları çok sevmesine ve onlarla iyi ilişkiler kurmasına rağmen Aslan kadını bir aile oluşturmayı zamana bırakacak ve hemen bir sürü çocuk sahibi olmak istemeyecektir. Sonuçta insanın hayatta başka ilgi alanları da vardır ve sizin ilişkinizde bunların çoğu ortaktır.
Oğlak Erkeği - Başak Kadını
Başak çok hoşgörülü sabırlı ve iyi huylu olabilir ama aynı zaman da çok kararlıdır ve ayakları yere sağlam basar. Bir kadında değer verdiğiniz birçok özelliğe sahiptir. Mutlu ve uzun süreli bir ilişki yolunda hiçbir engel yoktur. Başak kadını düzene ve temizliğe çok dikkat eder. İlgi alanı evdir. Evde her eşya belirli bir yerde durur. Güvenilir ve dürüsttür Başak kadınıyla sadık ve kaçamak yapması imkânsız bir kadın kazanırsınız. Güçlü bir sorumluluk duygusu vardır. Bir şeye karar vermişse ne siz ne de kafasına yiyeceği bir çekiç dar besi onu bundan vazgeçiremez. Onun yanında hemen amacınıza ulaşamayacağınıza inansanız da gözünüz yılmasın. Bir buzdağı değildir sadece kalbi mantığı tarafından yönetilen bir kadındır. Bu nedenle biraz sabrı göze alın göreceksiniz herşeye değecek! Bu kadın iyi bir gözlemcidir içyüzünüzü hemen anlayacaktır. Baştan itibaren meslek ve kariyerin sizin için ne ifade ettiğini bilir ve yükselme yolunuzu açmak için her şeyi dener. Daha iyi ve mükemmel bir eş asla bulamazsınız.
Oğlak Erkeği - Terazi Kadını
Terazi kadınıyla arkadaşça ve uyumlu sayılabilen bir ilişki Oğlak için kolay olmayacaktır. "Sevinçle gökyüzüne haykırmak"tan "ölümüne üzülme"ye kadar gidenani ruh hali değişimleri daima kalbindeki kadının yanında neyle karşı karşıya olduğunu tam olarak bilmek isteyen ve soğukkanlı düşünebilen Oğlağın gözlerinin önünde kırmızı bir örtü olacaktır. Terazi kadınıyla uzun süreli bir ilişkiye girmek istiyorsanız onu olduğu gibi kabul etmelisiniz. Onu değiştirmek ya da üzerinde baskı kurmak için her deneme er ya da geç başarısızlığa uğrayacaktır. Arkadaşça bir söz ve yumuşak ikna yöntemleri bu kadının yanında başarılı olabileceğiniz tek araçtır. Buradan hareketle Terazi kadınının en çok küçük noktalarda mükemmeliyetçi olduğu ortaya çıkar. Taleplerine uymayan bir şey olursa sözünü esirgemez ve bunu herkesin de anlamasını sağlar. Terazi kadını hırslıdır ve yeteneklerini ev idaresini sağlayarak erkeği ne yemek pişirmekle tüketmez. Yani toplumun kendisine verdiği bu rolle mutlu olmaz. Yöneltilebilecek soru acaba evlendikten sonra da kendi ilgi alanları ve eğilimleriyle meşgul olmayı isteyen bir kadınlı ilişkiye hazır olup olmadığınızdır.
Oğlak Erkeği - Akrep Kadını
Akrep kadını kendisine benzeyenleri arayan bir enerji timsalidir. Siz de kesinlikle sıkıcı bir tip değilsiniz ama onun yanında belki de daha sakin ve huzurlu bir hayatın özlemini çekeceksiniz. Dışarıdan bakıldığında aranızda bir ilişki olduğunun bile zor tahmin edilebileceği farklı tiplersiniz. Oğlak sakin ve huzurlu bir hayatı tercih ederken Akrep kadını her şey alışılmış gidişatında olmadığında kendisini rahatsız hissetmez. Ama bu emniyette olma duygusu olmadan yaşayabileceği anlamına gelmez.

Bu kadını "akın kara" olduğuna inandırmayı başardıysanız vay halinize! Aldattığınızı fark ettiğinde intikamı korkunç olacaktır. Hiçbir kadının gözü bu kadar dönemez. Onun yanında sahte tavır takınmak için hiç çaba harcamayın: Akrep kadını kendisi gibi içten ve dürüst olmanızı bekler. Böylelikle cinsel isteklerini sır olarak saklamaz ve açıkça belirtir. ****** kibirlidir taleplerini yerine getirmeyen bir erkeğe çok az sabredebilir. Onunla evlilik mi? Tahmin edebileceğiniz gibi ya bir cehennem ya da bir cennet olacaktır. Bir orta yolu yoktur. Akrep tüm burçlar arasında en aşırı olanıdır.
Oğlak Erkeği - Yay Kadını
Oğlak olarak Yay kadınında ideal eşi bulacaksınız. Son derece olumlu cazibeli yardımsever bir insandır ve size daima iyi tavsiyelerde bulunur. Evlilikte size anneniz gibi bir arkadaş ve aynı zamanda âşık olacaktır. Yay kadınında varolan ger çeklik anlayışı sizde eksiktir; sizi harekete geçirirse çok fazla acı vermeyecektir.

Bir Yay kadını size asla yalan söylemeyecektir. Gerçekleri ortaya koymuyorsa bu yalnızca can sıkıcı konularla uğraşmak istemediğindendir.

Yay kadını severek spor yapar ve kendini dinç tutar. Fiziksel olarak formda kalmak onun için çok önemlidir. Büyük olasılıkla Oğlak erkeğini bir spor merkezine kaydetmeye çalışacaktır. Çok enerjiktir ev idare sini çocukları ve mesleği oyun oy narmışçasına bir araya getirir yalnız önemli olan tekdüzeliğe düşmemesidir. Yay kadını olmayacak iddialarda bulunmaz buna rağmen harcamalara dikkat etmeniz yararlıdır çünkü bazen paranın değerini bilmez.
Oğlak Erkeği - Oğlak Kadını
Bu ilişkide her biri diğerinin hareketlerini anlayacaktır sonuçta aynı burçta doğmuşlardır. Bu bir abartı değildir: Bu ilişki başarılı olacaktır.

Başarı ve maddi servet Oğlak kadınına çok şey îfade eder. O kadar ki kendi mesleki kariyerini sizin meslek hayatınızda ona zenginlik ve varlığı garantileyecek lider pozisyonuna gelmenizi teşvik etmek amacıyla arka planda tutacak bir işkadınıdır. Bu sizi hayrete düşürecektir. Tıpkı sizin gibi Oğlak kadını da doğru ve güvenilirdir ve verdiği sözü tutmak için her şeyi yapar. Kendi tecrübelerinizden Oğlakların çok duyarlı olduklarını gayet iyi bilirsiniz. Bu nedenle doğanızı dizginleyin ve eşinizi kırmamak için kelimelerinizi özenle seçin. Oğlak kadını ev işlerini seve seve halleder; çocuklarına iyi bir annedir ama abartılı bir katılığa da meyillidir. Sizin sadece vücuduyla ilgilenmediğinizden emin olduğunda yatak arkadaşınız olacaktır. Çünkü uzun süreli bir ilişkide fiziksel çekimin tek başına yeterli olmayacağını bilecek kadar zekidir.
Oğlak Erkeği - Kova Kadını
Kova kadını eşinden daha büyük iddialarda bulunur. Her şeyden önce bu ilişki Oğlak için zor bir teşebbüs olabilir çünkü diğer tüm burçlar içinde Kova Oğlağa en az tahammül edebilen burçtur.

Siz gerçekten tutucu bir tipsiniz buna karşın o gerçekten dışa dönük bir insandır. Bu kadının tuhaf fikirler "repertuarı" bitmez tükenmez. Büyük bir olasılıkla onun gerçekten istediği kişi olamayacaksınız aslında ne istediğini o da bilmez. Ama Oğlak ne istediğini ve her şeyden önce de eşinin kendisinden başka kimseye ait olmadığını iyi bilir. Ama Kova kadını herkese ve hiç kimseye aittir. Kıskançlığınıza karşı tek bir tepki gösterir: Sizi terk eder. Kova kadınının birçok ilgi alanı vardırinsanları desteklemeyi sever ve sadece evinin dışındayken değil evdeyken de hoşsohbetlerden zevk duyar. Devamlı birilerinin gelip gitmesine ve sadece sallanan sandalyenizi değil eşinizi de paylaşmaya alışmalısınız. Acaba buna sonuna kadar katlanabilecek misiniz? Sebatsız yapısına rağmen bu kadın parayla çok iyi geçinir. Varlık sizin tersinize ona pek bir şey ifade etmez. "Zamanın yaptığı tahribat" bile Kova kadınının iddialarını ve davranışlarını değiştiremez. Bu yönüyle onunla ciddi bir ilişkiye girmek çok büyük hatadır.
Oğlak Erkeği - Balık Kadını
Güzelliklerin gezegeni Neptün'ün yönettiği Balık kadını çok ***** sokulgan ve evcimendir. Çoğu erkek için ideal bir eştir. Sevdiği adamın bu mutluluk için kendini feda etmeye hazırdır kendisine yol göstermesini ister: Oğlak olarak kendinizi koruyucu rolünde çok iyi hissedeceksiniz. Tıpkı sizin gibi Balık kadını da hoş bir yuvayı sever ve evini döşerken çok büyük bir zevk ve beceri gösterir.

O her rolü oynayabilecek bir oyuncudur ve öyle iyi oynar ki oyunu ve gerçeği ayırmak gerçekten zor olur. Bununla size tam bir bulmaca sunar. Balık kadını çocuklarla çok iyi anlaşır ve onlara bir an önce ayakları üzerinde durmayı öğretir. Kötü bir şey yaptıklarında "ceza"larını dağıtmak sizin görevlerinizdendir. Sizde hayatının erkeğini bulduysa Balık kadınının mesleki çabalarını sınırlayın çünkü aksi halde daima kasayı dolu tutmanız gerekebilir.

__________________
Sezqin-X- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
Sezqin-X-
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 07:29