Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Oğlak
facebook bağlan


Oğlak Burcunda Bu Ay - Nisan 2015

Oğlak kategorisinde açılmış olan Oğlak Burcunda Bu Ay - Nisan 2015 konusu , Oğlak Burcunda Bu Ay - Nisan 2015 NİSAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ 4 Nisan tarihinde Terazi burcunda gerçekleşecek olan Tam Ay Tutulması kariyer hayatınızda etkili olacak. İş birliğine açık olmalısınız. ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 05.04.2015, 14:04   #1 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Oğlak Burcunda Bu Ay - Nisan 2015Oğlak Burcunda Bu Ay - Nisan 2015NİSAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ

4 Nisan tarihinde Terazi burcunda gerçekleşecek olan Tam Ay Tutulması kariyer hayatınızda etkili olacak. İş birliğine açık olmalısınız. Tam Ay Tutulmasının arka planında ise ailevi konular da önem taşıyacak. Başka bir eve taşınma, ev satın alma gibi konular gündeme gelebilir. Değişimler yaşanabilir. İş hayatınızda ve kişisel kararlarınızı verirken dış dünyanın şartlarını göz önünde bulundurmanız faydalı olacak.
Venüs İkizler burcunda seyrine başlarken bu etki popülerlik ve yeni arayışlar oluşturabilir.Oğlaklar ayakları sağlam yere basmak isteyen kişiler olduğu için bir anda koşturmanın içinde kalıyor gibi hissedebilirler. Panik olmamalarını tavsiye ederim. Şansınız yükselecek.

15 Nisan tarihinde Merkür geçişi ile burcunuzla uyumlu bir görünüm içinde olacaksınız. Sağlam konuşmalar yapacak, aşk ve çocuklarınızla ilgili konuları mercek altına alacaksınız.

18 Nisan tarihinde Yeniay Koç burcunda oluşacak. Ailevi alanlar ve ev hayatı içerisinde değişimler söz konusu olabilir. Yapmak istediklerinizi başkalarına bağımlı olmadan yapmanızı tavsiye ederim. Bu etki sizleri tutumlu olmaya çağıracak.

20 Nisan tarihinde güneş Boğa burcunda seyrine başlayacak.Kendinizi çok daha güçlü hissedecek ve maddi anlamlarda bir çok fırsatla karşılaşacaksınız. İlişkisi olmayan Oğlak'lar ise tutkulu bir ilişkinin başlangıcını yaşayabilir.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Nisan arası: 2 Nisan tarihindeki Venüs-Chiron görünümü, aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde doğru ve sağlam adımlar atabilmenizde ve gelişmeler yaşanması anlamında destekleyici olduğu gibi, eğitim-çevre-yakın akrabalarınızla alakalı konulardaki sorunlarınızın iyileşmesinde yardımcı oluyor.

6-12 Nisan arası: 6, 8, 10 Nisan tarihindeki üç kavuşum, 8-15 Ocak doğumlu Oğlaklar için bir hayli önem taşıyor. Çünkü ev içinde, yerleşim yerinizde, ailevi ilişkilerde eski yaşamın sona erişi ve yeni bir sayfa açılması yönünde hızlı gelişmeleri işaret etmekte. Sözgelimi evinizin satışı, başka bir yere taşınma, aileden ayrılma, başka bir yerde başka bir yaşama başlama, bir anda evlenme, biriyle aynı evi paylaşma gibi değişimleri de başlatabilir. Diğer bir tarih 12 Nisan. Bu tarihte ilişkide bir sakinleşme, gelişen durumlara alışma, değer verdiğiniz her şeyi koruma altına alma ve bağlılık oluşturma anlamında olumludur.

13-19 Nisan arası: 14 Nisan tarihinde Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek. Aşkta gerçekçi, dürüst, güvenilir, sağlamcıyız. Bu yönde düşüneceğiz ve buna göre ilişkileri değerlendireceğiz. Düşünce yapımıza uyan kişiyi tercih edebiliriz. Fikirlerimizin doğruluğundan taviz vermeyiz. Huzur ararız ve ilişkilerde belli ölçümüz vardır. Bu ölçünün şaşmamasına gayret ederiz. Ancak bu geçişin yöneticisi Venüs-İkizler burcunda ilerliyor. Biraz daha rahat olmak, sohbetler etmek, sosyalleşmek, inatlaşmamak lazım. Öyle insanlar karşımıza çıkar ki, farklı görüş yapıları, düşünceleriyle bizi şaşırtabilirler.

20-26 Nisan arası: Bu hafta aşk hayatı ve ilişkiler açısından yoğun enerjilere ev sahipliği yapıyor. 20 Nisan tarihinde aşk evinizde ilerlemeye başlayacak Güneş, ilişkide tutarlılık, sadakat, güven, manevi ve maddi yönde konfor ve rahatlığın önemsendiği bir geçiştir. Venüs bu arada İkizler burcunda ilerlediğinden 7 Mayıs tarihine kadar yeni başlayacak veya devam eden ilişkilerde net bir görüş elde etmek kolay olmaz. 21, 22, 25 Mayıs tarihlerindeki tüm görünümler hem iletişimsel yönde olumlu hem de cinsel hayatımızı renklendiricidir. Kafamızı karıştıran bazı meseleler olabilir. Ancak hafta sonunda bunlar çözümlenir.

İŞ VE KARİYER

1-5 Nisan arası: 4 Nisan tarihinde Terazi burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, iş hayatınızı ilgilendiren konularda bilhassa önemli olup, eviniz, aileniz, ilişkinizle alakalı meseleler üzerinde önem taşıyor. Bir yanıyla dışarıda mücadele veriyorsunuz. İnsanlarla nazik bir şekilde bağlantılarda bulunup, işbirliğine açık olmanız lazım. Ancak diğer yandan bir değişim, yenilenme arzunuz bulunuyor. Hani bir rahatlasam, gönlümce özgür olabilsem, istediğim gibi bir yaşam sürebilsem, şöyle mecburiyetlerim olmasa da, bir oh çekebilsem diyorsunuz. Ancak bu çoğu zaman kolay olmuyor. Zaten bu tutulmanın özündeki gerginlik de, bunlardan kaynaklanıyor. Ancak Tutulmanın iki yöneticisi Venüs ve Mars Boğa burcunda ilerlediği için, önümüzdeki altı aylık süreç içinde arzu ettiğiniz maddi ve manevi rahatlamanın gerçekleşeceğini göstergesi oluyor.

5 Nisan tarihindeki görünüm, ev-iş arasındaki dengenin aklımız başımızda bir şekilde sağlanması yönünde etkilidir. Kuzey düğüm Terazi burcunda ilerlediği için, iş hayatımızda el birliğinde bulunmanın önemi yine büyük. İletişim, ilişkilerde son derece kıymetli. Hem arzularımıza ulaşmak hem de huzurumuz açısından ölçüyü kaçırmamamız gerekiyor.

6-12 Nisan arası: 8 Nisan tarihinde, yenilik anlamındaki işlerinizi veya girişimlerimizi dikkatlice ele alınız. Aynı anda iki işle birden uğraşmak zorlayıcı olsa da, amacımız yükselmek ise, dağılmadan kararlılıkla yolumuzda ilerlemeyi bilmeliyiz. Ailemiz, güvenliğimiz ve evimizle ilgili konularda aktif bir gün geçirebiliriz. Bir yandan öğrenmeye, diğer yandan öğrendiklerimizi uygulamaya çalışabiliriz. Diyelim ki böyle bir günde adım atacağınız iş gerçekten güvenli ise harekete geçebilirsiniz. Her türlü olasılığı gözden geçirmek lazım.

13-19 Nisan arası: 15 Nisan tarihindeki Venüs-Satürn karşıt görünümü, çalışma hayatımız, sağlığımız ve bizi zaman zaman kaygılandıran, kafamızı bulandıran meseleler üzerinde düşünceliyiz. Bu sadece iş değil, aşk hayatımız ve toplumsal konularda da bu şekilde gelişiyor. Biz artık işimizde yükselmek, bu kadar tecrübemiz, bilgimizle daha sağlam, daha güvenli, daha saygın yerlere gelmek, daha elit çevrede paramızı kazanmaktan yanayız. Merkür şu aralar Boğa burcunda ilerlediği için tüm zihnimizi bu meselelere odaklamış durumdayız. O nedenle pek içimizden gelerek şevkle çalışmayabilir, mesafeli tavırlar içinde olabiliriz.

20-26 Nisan arası: Güneş-Boğa burcunda 20 Nisan itibariyle seyrine başlıyor. Tabii ki bu geçiş insana huzur veriyor, kendini güçlü bir şekilde ifade etmesi, yetenekli olduğu alanlarda öne çıkması, güvence elde etmesi yönünde sabır ve dayanıklılık aşılıyor. Bu geçişi yöneten Venüs ise, hala İkizler burcunda ve 7 Mayıs tarihine kadar bizim işlerimizi yine dikkatli biçimde yapmamız, yoğunluklarımızın üstesinden gelmek için planlı hareket etmemiz şart. Bu hafta genel olarak iş hayatında olumlu bir akış söz konusu olacak. 22 Nisan tarihinde görüşmeler yoğun olur. hızlı biçimde bitirmemiz gerekir,

PARA

1-5 Nisan arası: 2 Nisan tarihinde, eviniz giderleri, ihtiyaçlarınız, kiralama, satın alma gibi konularda gelişmeler yaşanabilir. Eğer ailenize ait bir mülkün paylaşımı veya aileden gelen bir destek olabilir. 5 Nisan tarihindeki görünüm, ev ve aileyle alakalı parasal meselelerin bir hayli etkili olacağını gösteriyor.

6-12 Nisan arası: 6 Nisan tarihindeki Merkür-Jüpiter görünümü, eviniz, aileniz, başka bir yere taşınma, hareketlilik, mali konuların görüşülmesi yönünde kıymetlidir. Ancak fazla aceleci düşünebiliriz. Karar vermeden önce maddi duruma bir bakmakta yarar var. Ev alış-satış-kiralama işlerinde ben dikkatlice seçenekleri gözden geçirmenizden yanayım.

13-19 Nisan arası: Koç burcunda oluşacak Yeniay etkisi altında güne uyanmaktayız. Bu güçlü enerji, partnerimiz-iş ortağımız-başkalarından elde etmeyi düşündüğümüz gelirler, ortaklaşa paylaşımlarımız yönündeki tüm meselelerin ele alınmasını sağlıyor. Yeniayın, Mars ve Jüpiter görünümüyle örtüşmesi nedeniyle ben derim ki, finansal açıdan hesabı iyi yapalım. Çünkü yenilik yapayım derken, enine boyuna düşünmeden karar verirsek, sonra zorlanabiliriz.

20-26 Nisan arası: 20 Nisan tarihindeki Güneş-Boğa burcu geçişinde, hoş etkiler var. Gelir getirici bağlantılar, başkalarından gördüğümüz destekler, ayrıca alış-satış işleri bir hayli etkilidir. Ancak 7 Mayıs tarihine kadar Venüs-İkizler burcunda ilerliyor. Bazen tutumlu davranabilir bazen de sağlığımız veya ihtiyaçlarımız nedeniyle harcamalar artabilir.

Nisan Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 1-2-6-7-11-15-16-19-20-28-29
Zayıf Enerjili Günler: 3-4-17-18-23-24
Aşkta En Şanslı Günler: 19-20
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 13-14

Yeni Ay: 10-11-12
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay: 23-24-25
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Nisan ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,

KAYNAK: İremSu - Mynet

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
DeRDeST
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 05:19