Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Oğlak
facebook bağlan


Oğlak Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015

Oğlak kategorisinde açılmış olan Oğlak Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015 konusu , Oğlak Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015 GENEL BAKIŞ 4 Mayıs tarihinde Akrep burcunda bir Dolunay olacak. Bu Dolunay'da ilerisi adına daha maddi ve manevi adına rahatlamak amaçlı işlere önem ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 01.05.2015, 10:45   #1 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Oğlak Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015Oğlak Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015GENEL BAKIŞ

4 Mayıs tarihinde Akrep burcunda bir Dolunay olacak. Bu Dolunay'da ilerisi adına daha maddi ve manevi adına rahatlamak amaçlı işlere önem veriyoruz.
8 Mayıs tarihinde Venüs karşıt burcumuzda seyrine başlayacak. Bu geçişte sadece ikili ilişkiler değil kişisel anlamda ki bütün yeni adımlar veya kariyer anlamında ki konular üzerinde de ileriye dönük düşünmek lazım.
12 Mayıs tarihinde Mars ikizler burcunda seyrine başlayacak. Her şeyin ardına bakmak, görüneni değil görünenin arkasında ki önemliydi. Sağlığımız, iş hayatımızda ki konular üzerinde duracağız.
18 Mayıs tarihinde Yeniay Boğa burcunda oluşacak. Bu oluşumun hemen akabinde bir etkisi daha var ki iş hayatımız, işle ilgili konularda bizi rahatsız eden konuları ele almamız bakımından önem taşıyor.
19 Mayıs- 12 Haziran tarihleri arasında çalışma evimizde bir gerileme hareketi var. Gölgeli günler içerisinde, yarım kalan işlerin tamamlanması bakımından olumlu sonuçlanabilir. Kişisel anlamdaki aktiviteler gözden geçirilebilir.
21 Mayıs tarihinde de Güneş İkizlerde seyredecek. İletişim önemli. Sağlık kontrollerimizi bu dönemde de ihmal etmemeliyiz.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 4 Mayıs tarihindeki Akrep Dolunayında, aşkta tutkulusunuz. Cinsellik bir hayli önemli. Eğer partnerinizle ortak hedefleriniz varsa, paylaşımda bulunmaktan zevk alıyorsanız, birbirinizle olmak sizin için önemliyse, sorunsuz bir Dolunay yaşanır. Bu Dolunayın özünde, ilişkinizdeki dayanışma son derece önemli. Aşktan daha önemli olan duygu, hayatı birlikte sırtlanıyor olmanızdır. Eğer sadece bir tarafın tatminine dayanan bir ilişki ise, amaçlar farklı ise zorluk yaşanır. Ancak 6 Mayıs tarihindeki görünüm olumludur. Birbirinize yönelirsiniz. 7 Mayıs tarihindeki Venüs-Yengeç geçişinde, partnerinizin size karşı daha ılımlı davranması mümkündür. İlişkilerde sahiplenme arzusu yoğun olur. Partnerin ılımlı yaklaşımları sizi rahatlatır.
11-17 Mayıs arası: 15 Mayıs tarihindeki görünüm, ilişkide kırılgan yanlarımızı öne çıkarır. Eğer karşı taraf ile geleceğimiz konusunda veya bir başka nedenli zorlanıyorsak, bu beraberlikte sorun yaşanabilir. Bir takım dış etkenler, partnerin suskunluğu, iç dünyasındaki hassasiyetinin göstergesidir. Adil düşünmeye çalışmak, duruma gerçekçi bakmakta yarar var. Her şeyi deşelemek, birbirinize karşı anlayışsız davranmak da yanlış olacaktır. 16 Mayıs tarihindeki görünüm, ilişkide sevgi olgusunun her türlü güçlüğün üstesinden gelmede önemli bir işarettir.
18-24 Mayıs arası: 18 Mayıs tarihindeki Yeniay-Boğa burcunda oluşacak. Aşk hayatınızda istikrar, güvence, geleceğe sağlam bakma arzusu etkilidir. Kendi görüşleriniz doğrultusunda hareket etmeyi tercih edersiniz ve genel olarak böyle bir Yeniay, sevgi alışverişinin, sabır, sadakat olgularının kıymetli olduğunu gösterdiği gibi, maddi anlamda da kişinin kendini güvence altında hissetmek arzusunun işaretçisidir. Aşk güzel ancak karnım doyar mı, birlikte yol aldığım insanın bana katkısı olur mu diye düşüneceğiz. Bu maddileşmek anlamına gelse de insan böyle bir zamanda yükünü hafifletecek insana ihtiyaç duyuyor. 22 Mayıs tarihindeki görünüm bir değişim ve dönüşümü işaret ediyor. İlişki eğer temeli sağlam ise güçlenerek devam ederken, problemli olan köksüz, güvencesiz, istikrarsız ilişki testten geçiyor.
25-31 Mayıs arası: İlişki açısından bu haftanın iki önemli tarihleri 25 ve 27 Mayıs. 25 Mayıs ilgi ve sevgi ihtiyacının, güvenmek arzusunun yoğun olduğunu, ailevi veya farklı bir nedenle yaşanan gerilimi, bazı meselelerin gereksiz büyütülmesi gibi durumlara yol açabilir. Taraflardan biri, diğerinin ihtiyaçlarını, arzularını gidermekte pasif kalınca, huzursuzluk artabilir. Ancak 27 Mayıs tarihindeki görünüm, ılımlı şekilde konuşmak veya problemin farkına varılarak çözümlenmesinde yardımcı olabilir.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs Merkür-İkizler geçişi çalışma hayatında yoğunluğun artışı, bilgilenme, iletişim, internet yoluyla işlerin halledilmesi, haberleşme, görüşmelerin artışı, aktif çalışma yönünde etkili oluyor. Ancak zaman zaman bu yoğunluk sağlığınızı etkileyebilir. Bir yanıyla işlerinizi halletmek diğer taraftan kendinize zaman ayırmak kolay değildir. Bu da sizi bir hayli yorabilir. 7 Mayıs tarihindeki Venüs-Yengeç geçişi ve aynı gün oluşan görünüm iş hayatında hem başkalarını memnun etme çabası hem de ilişkilerinizi düzgün biçimde sürdürmek zorunda kalışınız sizi yorabilir. Sağlığınıza önem vermek ve rahatlatıcı aktivitelere yönelmek iyi olacaktır.
11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs Mars-İkizler geçişi çalışma hayatındaki yoğunluğun işaretçisidir. Ancak bir yandan detaylara önem vermek gerekiyor diğer taraftan hızlı olmak şart. Sağlık açısından bu hafta kendimize daha özenli davranmalıyız. Yorgunluk, strese yol açabilir. 15 Mayıs tarihi bu anlamda biraz zorlayabilir sizi. 16 Mayıs tarihindeki görünüm, başkalarının anlayışlı yaklaşımlarına ihtiyacınızın göstergesi. Sözgelimi işvereniniz, eşiniz veya ailenizin size karşı güzel davranması rahatlamanızı sağlar. Bunlar olmadığında, kendinizi kısıtlanmış, sürekli insanları idare etmek zorunda olduğunuz için sıkılırsınız.
18-24 Mayıs arası: 19 Mayıs-12 Haziran tarihleri arasında Merkür-İkizler burcunda geri hareketini sürdürecek. Bu süreç çalışma hayatımız veya sağlığımızı ilgilendiren konuların gözden geçirilmesi, mevcut durumun zorlayıcı ve kolaylaştırıcı yanlarını ele almamızı sağlayıcıdır. Evet geri hareket dönemi bir mola gibidir. Orada durur ve şöyle bir gözlemde bulunur, neler olup bittiğini anlamaya çalışırsınız. Geri hareket bir onarım sürecidir. İşlemeyen, verimli olmayan, zorlayan ne varsa onları tamir etmektir. Fiziksel sağlığımız en büyük zenginliğimiz değil midir? İşte bu gerileme döneminde kontrollerimizi yaptırabiliriz. Şartlarımıza bir bakarız. Ne olursa olsun, anın tadını çıkarmanın önemini biliriz. İşimizle alakalı veriler toplarız ve bunları özenle koruruz. Bilgisayarımızı gözden geçiririz. Öğreniriz, bilgileniriz, yarım kalan işlerimizi bitiririz.
25-31 Mayıs arası: Haftanın genelinde çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili konuların önemli olduğunu söylemeliyim. İş anlamında ele alırsak, Merkür geri hareket dönemindeyiz. Aynı iş üzerinde, proje veya planlamalarda durup bekleme, yeniden gözden geçirme, eksikleri tamamlama yönünde önem taşıyor. Tam bitti derken, bir bakıyorsunuz bir aksaklık çıkmış, hadi tekrar ele almak zorunda kalıyorsunuz. Bunlar tabii ki yorucu olabilir. Henüz yeni işe girmiş olanların alışma döneminde zorlanmaları doğaldır. İşe alışmak, iş ortamında arzu ettiğiniz ilerlemeyi göstermek sabır ister. Bir işi öğrenmek, kurs, staj, dil öğrenmek, pratik kazanmak, beceri geliştirmek yönünde de önemli olan geri hareket, aslında öğrenme, bilgilenme yönünde olumludur. Öğretmek ise biraz zor olabilir. Çünkü eğitim verdiğiniz kişilere karşı sabırlı olmanız gerekir. Bir de yanlış yere giden mailler, bilgisayar arızaları, nakil, postalama, kurye işlemlerinde gecikmeler yaşanabilir. İşlerinizi mutlaka iyi takip etmenizde yarar var.

PARA

1-10 Mayıs arası: 4 Mayıs tarihindeki görünüm, finansal konularda başkalarından beklediğiniz desteklerin işaretçisidir. Ancak bunların olur veya olmazlarını iyice hesap edelim. 6 Mayıs tarihindeki görünüm olumludur. Beklentilerimize uygun gelişmeler yaşanabilir.
11-17 Mayıs arası: Maddi açıdan çok etkili, aktif, gelir getirici bir hafta değil. Daha ziyade elimizdeki miktara göre hareket edebileceğimiz görünüyor.
18-24 Mayıs arası: Güneş-ikizler geçişi ve 23 Mayıs tarihindeki görünüm, maddi konularda çalışma hayatımızı tekrar gözden geçirme, durumumuza bir bakma anlamında önem taşıyor. Mevcut işimiz, iş ortaklığımız veya başkalarıyla alakalı finansal ilişkilerimizi mutlaka gerçekçi bir şekilde ele almalıyız. Çünkü bu hafta, en yoğun mesele, sağlık ve iş anlamındaki gelişmeler üzerinde toplanıyor. Tatmin olmadığımız, kendimizi güvende hissetmediğimiz bir ortamda, ilişkide huzur bulmamız pek mümkün gözükmüyor.
25-31 Mayıs arası: Maddi konularda 25 Mayıs tarihindeki görünüm, iş ortaklarınız, eşiniz, eviniz, ailenizle alakalı meselelerin maddi yönden dikkatle ele alınmasını gerektirir. Eşinizin iş durumu, iş ortağınızla aranızdaki maddi alışverişler veya beklenmedik masraflar biraz kafa yoracağa benziyor.

Mayıs Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 3-4-8-9-12-13-17-26-27-31
Zayıf Enerjili Günler: 1-2-14-15-21-22-28-29
Aşkta En Şanslı Günler: 17
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 10-11
Yeniay: 7-8-9
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 20-21-22
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

KAYNAK: iremSU - Mynet Astroloji Danışmanı

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
DeRDeST
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 15:42