Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Serbest Kürsü
facebook bağlan


Siz Kimi Kandırıyorsunuz

Serbest Kürsü kategorisinde açılmış olan Siz Kimi Kandırıyorsunuz konusu , Siz Kimi Kandırıyorsunuz Son zamanlarda yobazının da dönme liboşunun da siyasal İslamcısının da omurgası kırık aydınının da ağzında kocaman bir yalan var : Neymiş efendim: " ATATÜRK DEVRİMİ TÜRKİYE’NİN ÖNÜNÜ ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By FifiVePirtik

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 31.08.2013, 20:34   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Siz Kimi KandırıyorsunuzSiz Kimi Kandırıyorsunuz


Son zamanlarda yobazının da dönme liboşunun da siyasal İslamcısının da omurgası kırık aydınının da ağzında kocaman bir yalan var :
Neymiş efendim: "ATATÜRK DEVRİMİ TÜRKİYE’NİN ÖNÜNÜ TIKIYORMUŞ ATATÜRK DEVRİMLERİNDEN ARTIK VAZGEÇİLMELİYMİŞ!"
Bakın hele şu TARİH ÖZÜRLÜLERE…
AKP sözcüsü DENGİR MİR FIRAT’TANTaraf gazetesi Yazarı AHMET ALTAN’A Nurcu Tarihçi Prof. ŞERİF MARDİN’DEN Liboş-Akademsiyen MEHMET ALTAN’A kadar daha pek çok omurgası kırık yazar çizer entel dantel "Islamı ılıtan" büyük biraderleri ABD’den ve "Türkiye’ye kapıda beklyen köpek muamelesi" yapan AB’den aldıkları gizli açık "icazetlerle" HİÇ UTANIP SIKILMADAN yukarıdaki yalana bu YÜCE ULUSU inandıracaklarını düşünüyorlar!
Nasıl da saflar….
Yüzde kırk yediye güvenerek AKP’nin "çoğunluk diktasını" DEMOKRASİ diye yutturarak yaklaşık 50 yıldır yürütülen "Türkiye’yi Atatürk çizgisinden çıkarma projesinin" son perdesini oynadıklarını zannedip içten içe "kıs kıs" gülüyorlar….
Vah benim "omurgası kırıklarım"…..
Vah benim hafızasızlarım….
Vah benim TARİH ÖZÜRLÜLERİM!
Siz Atatürk’ün ifadesiyle: "EN AŞAĞI YEDİBİN YILLIK BU MİLLETİ" ne zannediyorsunuz?
Tamam 50 yıldır yapacağınızı yaptınız.
ATATÜRK AYDINLANMASININ KÖKÜNE KİBRİT SUYU DÖKTÜNÜZ ÇAKTIRMADAN….
AMA BU MİLLETİN ENİNDE SONUNDA UYANDIĞINI BİLMELİSİNİZ….
BİLMEZ MİSİNİZ KURTULUŞ SAVAŞI YILLARINDA İŞGALCi İNGİLİZİN VE İŞBİRLİKÇİ VAHDETTİN’İN HİZMETİNDEKİ İSTANBUL MÜFTÜSÜ DÜRZÜZADE’NİN PARDON DÜRRİZADENİN ATATÜRK’Ü VE ANADOLU’DA KELLE KOLTUKTA VATAN MÜCADELESİ VERENLERİ "DİNSİZ ZINDIK" İLAN ETTİĞİNİ….
HATIRLASANIZA BU MİLLET O GÜNLERDE BİLE BU "DİN OYUNU AKTÖRLERİ VATANSIZLARIN" OYUNUNA GELMEMİŞTİ…
EVET ANADOLU’DA BU KIŞKIRTMALARLA BAZI İSYAN HAREKETLERİ GERÇEKLEŞMİŞ ANCAK SONUÇTA TÜRK ULUSU GERÇEĞİ VE DOĞRUYU GÖRMÜŞ M.KEMAL’İN ARKASINDA "İMKANSIZI" BAŞARMIŞTI.
SİZ KİMİ KANDIRIYORSUNUZ?
BU MİLLETİN 50 YIL BEYNİNİ YIKAYARAK BU KOCA ULUSU YERLE YEKSAN EDECEKSİNİZ HA!
ŞAŞARIM AKLINIZA!
Gelelim YUKARIDAKİ BÜYÜK YALANA:
"ATATÜRK DEVRİMİNDEN VAZ GEÇEREK ÇAĞDAŞ DEMOKRAT BİR DEVLET OLACAKMIŞIZ!"
Bak bak….Neler de duyuyoruz!
Değerli okuyucularım!. Bu yobaz liboş marksist dönmesi omurgası kırıklar ve AKP yalakası köşecilere şu soruları sorun bakalım yukarıdaki BÜYÜK YALANIN altından kalkabiliyorlar mı?
1. 1919′da ECNEBİ İŞGALCİYE KARŞI BU ÜLKE İNSANININ CANINI MALINI NAMUSUNU VE DİNİNİ KİM KORUDU? Nurcu Prof. Dr. Cezmi Eraslan’ın akademik kariyerinden bile utanıp sıkılmadan dediği gibi "HUTUVAT-I SİTTE" adlı bir kitapçık yazan SAİD-İ KÜRDİ mi? Kurtuluş Savaşı sonrasında "Hayatımı tehlikede hissediyorum!" diyerek binlerce mehmetçiğinin kanını döken işgalci İngilize sığınan VAHDETTİN mi?
2. BAĞIMSIZLIK SAVAŞI’NDAN SONRA 200 YILDIR MODERNLEŞMEYE ÇALIŞAN ANCAK KARARSIZ VE BASİRETSİZ SİYASETÇİLER YÜZÜNDEN BİR TÜRLÜ MODERNLEŞEMEYEN TÜRK TOPLUMUNU ÇAĞIN DEĞERLERİYLE KİM TANIŞTIRDI?
3. SAVAŞIN ORTASINDA ANKARA BOZKIRINDA ÜSTELİK DEMOKRASİ KÜLTÜRÜ OLMAYAN BİR TOPLUMDA İLLE DE "MECLİS" İLLE DE "ULUS İRADESİ" İLLE DE "HALK" DİYEREK TBMM’Yİ KİM AÇTI? Bugün hiç utanıp sıkılmadan ATATÜRK’ÜN MECLİSİNDE OTURUP "Atatürk devrimleri tramva yarattı!" diyerek ATATÜRK’TEN İNTİKAM ALMAYA ÇALIŞAN AKP’li DİNGİR MİR FIRAT mı?
4. DAHA SAMSUNA ÇIKAR ÇIKMAZ "ULUSAL EGEMENLİK" DİYEN AMASYA GENELGESİ’NDE "Milletin bağımsızlığını yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır" diyen. ERZURUM KONGRESİ’NDE: "Mili iradeyi etkin kılmak esastır" diyen. 1921 Anayasası’nda "Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir" diyen ve halk egemenliğinin kayıtsız koşulsuz gerçekleştiği bir meclis açan. 1922′DE 600 YILLIK OSMANLI SALTANATINI TÜM KARŞI ÇIKIŞLARA KARŞIN TEK BAŞINA KALDIRAN VE 1923′DE KARABEKİRLERİN ALİ FUATLARIN RAUF ORBAYLARIN BÜTÜN ENGELLEMELERİNE RAĞMEN TEK BAŞINA CUMHURİYETİ İLAN EDEREK DEMOKRASİ YOLUNDA EN GÜÇLÜ ADIMI ATAN KİMDİ? DAHA BİRÇOK AVRUPA ÜLKESİNDE KADINLARIN BİLE SEÇME SEÇİLME HAKKININ OLMADIĞI 1930′LARDA TÜRK KADINLARINA SEÇME VE SEÇİLME HAKKI VEREREK KADINI SİYASAL KATILIMCI YAPAN KİMDİ? 1923′DE DAHA CUMHURİYET BİLE İLAN EDİLMEDEN TÜRK ULUSUNU ÇAĞDAŞ BATI ÜLKELERİNDEKİ GİBİ GERÇEK BİR SİYASAL PARTİYLE (CHP) TANIRŞTIRAN KİMDİ. PEKİ YA 1930′DA TEK PARTİ CHP’Yİ DENETLEMEK MUHALAEFET YARATMAK İÇİN FETHİ OKYAR’A SCF’ Yİ KURDURAN KİMDİ?
TÜM BUNLARI; DEMOKRASİ YOLUNDAKİ TÜM BU İLK VE GÜÇLÜ ADIMLARI sözüm ona DEMOKRASİ YILDIZI MENDERES Mİ ATTI?
BÜTÜN BUNLARI YAPAN:
SALTANATI KALDIRARAK kişi otoritesine monarşiye diktatörlüğe soyluluğa son veren;
HALİFELİĞİ KALDIRARAK DÖRT HALİFE DÖNEMİNDEN SONRA MUAVİYE İLE BİRLİKTE İSLAMİLİĞİNİ YİTİREN VE OSMANLI’NIN SADECE İKİ KEZ KULLANABİLDİĞİ VE GELİNEN NOKTADA YENİ KURULAN TÜRK DEVLETİ’NE ZARAR VEREBİLECEK OLAN KÖHNE BİR KURUMA SON VEREN VE "KENDİNİ ALLAH’IN YERYÜZÜNDEKİ GÖLGESİ OLARAK GÖRENLERİ" KENDİ GÖLGELERİYLE YÜZLEŞTİREN ADAM MUSTAFA KEMAL ATATÜRK MÜ DEMOKRASİ KARŞITI?
GÖZÜNÜZE DİZİNİZE DURSUN!
5.PEKİ YA HURAFELERİN BATAKLIĞINDA YÜZEN BİR TOPLUMU "AKLIN" VE "BİLİMİN" IŞIĞIYLA AYDINLATAN ALFABE DEVRİMİYLE OKUR YAZARLIĞI OLMAYAN BİR TOPLUMU OKUR YAZAR YAPAN SAAT TAKVİM VE ÖLÇܒYÜ DEĞİŞTİREREK TÜRKİYEYİ DÜNYAYA ENTEGRE EDEN ULUSAL KALKINMAYA YERLİ SANAYİYE ÖNEM VEREN KENDİ UÇAĞINI KENDİ FABRİKASINI KENDİ YAPAN BAŞI DİK TÜM DÜNYADA SAYGIN BİR TÜRKİYE YARATAN ADAM MI ÇAĞDAŞLIĞA ENGEL….
ESKİ PÜSKÜ ŞALI ŞALVARI FESİ MESİ ÇIKARTIP BÜTÜN DÜNYANIN GİYİNDİĞİ GİBİ ÇAĞDAŞ PIRIL PIRIL GİYİNMEMİZİ İSTEDİĞİ İÇİN Mİ ATATÜRK DEVRİMİ YANLIŞ?
TÜRK’ÜN DİNİNİ DİNAYETİNİ HİÇBİR ARACIYA HACIYA HOCAYA İHTİYAÇ DUYMADAN OKUYUP ANLAYIP VE ANLAYARAK ALLAH’INA YAKARMASI İÇİN KURAN’I KERİM’İ TÜRKÇE’YE ÇEVİRMESİ Mİ YANLIŞ?
BUHARİ’NİN HADİS KİTABI VE ELMALININ KURANI KERİM TERCÜMESİ BAŞTA OLMAK ÜZERE BİNLERCE ADET DİN KİTABINI BASTIRIP ÜCRETSİZ ÜLKENİN DÖRT BİR YANINA DAĞITTIRDIĞI İÇİN Mİ ATATÜRK’E KARŞISINIZ?
HER YIL DÖNÜMÜNDE ÇANAKKALE MEHMET ÇAVUŞ ABİDESİ ÖNÜNDE ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNE MEVLİT OKUTUP BUNU ERBAKAN GİBİ TAYYİP GİBİ ŞOV ARACI YAPMAMASI MI YANLIŞ?
MEHMETÇİĞİN KANIYLA CANIYLA KAZANILAN BU VATANI 1930′LARDA İNGİLİZ AJANI AYRILIKÇI ŞERİATÇI KÜRTLERE BÖLDÜRTMEDİĞİ İÇİN Mİ ATATÜRK’E KARŞISINIZ?
YOKSA "Benim naçiz vucudum elbet bir gün toprak olacaktır; ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet yaşayacaktır." diyerek CUMHURİYETİN ÖLÜMSÜZLÜĞÜNÜ VURGULADIĞI ve "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE" dİyerek "BU ÜLKEYE VATANDAŞLIK BAĞIYLA BAĞLI HERKESİ TÜRK VATANDAŞI" olarak gördüğünü için mi Atatürk’e karşısınız?
SİZİ GİDİ KARANLIK SURATLILAR…
SİZİ GİDİ ŞARK KURNAZLARI….
SİZİ GİDİ TARİH ÖZÜRLÜLER SİZİ…
SİZ BU ÜLKEYİ SAHİPSİZ Mİ SANDINIZ!


Perii beğendi.
__________________
Teşekkür Etmek için Beğen Butonuna Tıklayınız.
FifiVePirtik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
FifiVePirtik, Perii
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 14:54