Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Serbest Kürsü
facebook bağlan


İsminize Göre Aşk Hayatınız

Serbest Kürsü kategorisinde açılmış olan İsminize Göre Aşk Hayatınız konusu , İsminize Göre Aşk Hayatınız A Romantizmi çok aradığı söylenemez. Daha çok macerayı sever. Hareket lazım size, hareket. Üstelik uğraştığınız her şeyde. Flört edecek kadar sabırlı değilsiniz. Ama dobralığınıza söyleyecek hiçbir ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 04.11.2013, 11:26   #1 (permalink)
Bağımlı Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart İsminize Göre Aşk Hayatınızİsminize Göre Aşk Hayatınız


A

Romantizmi çok aradığı söylenemez. Daha çok macerayı sever. Hareket lazım size, hareket. Üstelik uğraştığınız her şeyde. Flört edecek kadar sabırlı değilsiniz. Ama dobralığınıza söyleyecek hiçbir şey yok. Eşiniz her yönden çekici olmalı. Şehvet düşkünü olarak siz buna çok önem veriyorsunuz.

B

Duygusallık ve romantizm tam size göre. Mum ışığında yemek, ay ışığında yürümek sizin için ideal. Sevgiliniz size hediye almak zorunda çünkü bunlardan hoşlanıyorsunuz. Özellikle cinsellik konusunda iradeniz çok kuvvetli. Sevginizi iyi ifade ediyorsunuz.

C – Ç

Sosyallik ve flört tam size göre. Sevgiliniz yandı her an yanınızda olmak zorunda. Tamam, duygulu ve duyarlısınız ama cinsellik de önemli değil mi? Biraz bencilsiniz, ne ayıp, sanki eşiniz, sevgiliniz size tapmak zorunda!

D

İmkânsızı bile elde edersiniz Kolay kolay vazgeçmezsiniz. Yardımseverliğin bu kadarı da fazla. Popülerliğinizin kaynağı da bu. Size en uygun kelimeler; sadık, kıskanç ve bencil.

E

İş, stres, para, dış etkenler özel hayatınızı olumsuz yönde kolayca etkileyebiliyor. Ama her şeye rağmen asla duygunuzu tamamen kaybetmiyorsunuz. İlgiyi seviyorsunuz.

F

İdeal sevgili, ideal romantik. Sevgilinizi el üstünde tutuyorsunuz. Dışarıdan gösteriş düşkünü olarak görülebilirsiniz ama içinizde sıcak ve romantik bir insan var. Peşinde koştuğunuz ideal sevgiliye çabuk ulaşırsınız.

G

Ayrıntıya çok düşkünsünüz. Biraz özentisiniz. Statüsü sizden yüksek insanlarla ilişki kurmaya bayılıyorsunuz. Ayrıca bir özelliğiniz daha var, erotizmin zirvesine nasıl ulaşabileceğinizi iyi biliyorsunuz. Siz işinizin en iyisini bilirsiniz.

H

Sizi her yönden zenginleştirecek bir partneri ararsınız. Onun için her şeyi yapabilirsiniz. Ama bunu yatırım gözüyle yapmanız iyi değil. İtiraf edin bazen yapıyorsunuz!

I – İ

Sevilmek tam size göre bir kelime. Sevgilinizin size tapması için her şeyi yapabilirsiniz. Ama unuttuğunuz bir şey var her şeyi hep ondan bekliyorsunuz. Bu kadar çabuk kırılmanızın nedeni bu. Güven sizin için çok önemli.

J

Fiziksel enerjiniz süper. İlişkide hiçbir güç sizi durduramaz. Partnerinizin yorulması hariç! Sizin için karşı cinsle ilişki bir meydan okuma. Baştan çıkarma sizin en büyük hedefiniz. İdeal aşka inanıyorsunuz.

K

Utangaç gibi görünseniz de son derece şehvetli ve duyarlı bir insansınız. Ama bunu kimseye çaktırmıyorsunuz. Ticari kabiliyetleriniz süper. Bu işin bütün ayrıntılarına hâkimsiniz. Ciddiyet sizin için çok önemli. Aldatmaktan ve aldatılmaktan nefret edersiniz.

L

Aşk eşittir tutku. Sevilmekten çok sevmeye önem veriyorsunuz. Birine bağlanmak sizin için çok değerli. Her alanda başarıyı elde edersiniz.Bu yüzden biraz maymun iştahlısınız. Yeni tatlar deneme potansiyeline sahipsiniz. Tuzlu mu, tatlı mı, ekşi mi? Partneriniz size ayak uydurmak zorunda!

M

Duygusalsınız. Bir ilişkiye girdiğinizde tüm benliğiniz eriyip gidiyor. Cinsel özgürlüğe inanıyor gibi görünseniz de, lafta, doğru değil.Bazı konularda ketumsunuz. Birlikte olduğunuz insanı çocuk gibi koruyup, kolluyorsunuz. Bazen onu sıkıyorsunuz.

N

Masum ve çekingensiniz. Bu sadece dış görünüşünüz. Herkesi kolaylıkla aldatabiliyorsunuz. Mükemelliyetçisiniz. Bu yüzden de sizin standartlarınıza uygun birini bulmanız biraz zor oluyor.

O – Ö

Biraz çekingensiniz. Enerjinizi başka alanlara yönlendirmeniz bu yüzden. Para ve güç sizin için çıkış yolu. Düşkün olmanıza rağmen cinselliği ciddi bir iş gibi görüyorsunuz. Bazen bu konuda zor anlar yaşıyorsunuz.

P

Sizin için sosyal statü çok önemli. Biriyle birlikte olabilmeniz zor. Çünkü eli yüzü düzgün olmayan biri sizin statünüzü düşürür.Üstelik çok da zeki olmalı çünkü siz tartışmadan duramazsınız. Bu sizin için çok önemli!

R

Sizin için en mükemmel insan sizsiniz. Çünkü sizin tıpkı kendiniz gibi birine ihtiyacınız var: Entelektüel ve zeki. Akil sizin için fiziksel güzellikten daha önemli.

S – Ş

Konuşmak sizin için çok önemli. Eşiniz dinlemekten hoşlanmıyorsa yandınız. Çünkü konuşmak sizin için bir ihtiyaç. Hayatınızdaki her şey derli toplu olmalı. Uyumsuzluk ve karmaşadan hoşlanmıyorsunuz. Siz her şeyi kontrol etmek istiyorsunuz.Flörtü seviyorsunuz. Sizin için flört cinsellikten önemli. Ama bir kere kalbinizi kaptırmaya görün, dünyanın en sadık insani oluverirsiniz. Size uygun eş bulamazsanız, iyi bir kitapla da idare edebilirsiniz.

T

Romantik ve aşk insanısınız. Flört için ideal bir tipsiniz. Âşık olduğunuzda romantiksiniz ve bu yüzden de kırılgansınız. Ufak bir aksilik durumunda bu durumu düzeltmek için her şeyi yapabilirsiniz. Ama unuttuğunuz bir şey var; ayaklarınızın yere sağlam basar ve realistsiniz.

U – Ü

Âşık olduğunda gerçekçi, aşık olmadan duygusudur. Cinsellik ise sadece doyurulması gereken bir ihtiyaç! Bazen aşka âşık bir tip. Her zaman değer verecek birini arar. Sevmek için yaratılmıştır. Sevgilisini her şeyin üzerinde tutar.

V

Özgürlüğünüze düşkün ve maceraperestsiniz. Gizemli insanlar ilginizi çeker, sizi büyüler.Ya yaşça büyük ya da küçük insanların peşinde koşarsınız. Bu yüzden bütün ilişkileriniz heyecanlı ve tehlikelidir.

Y

Bağımsızlığınıza düşkünsünüz. Biriyle beraberlik yaşamanız zor oluyor. Her zaman kendinizi ispatlamak zorundasınız. Özellikle sevgilinize karşı. Ya o da kendini ispatlamaya kalkarsa? Açık yürekli ve çekici bir insansınız. Birlikteliğe önem veriyorsunuz. Ama para daha önemli.

Z

Samimi, hassas, duygusal ve hayalperestsiniz. Başı dertte olan insanlar için, siz bir kurtarıcısınız. Üstelik her zaman da sevgilinizin de süpermenisiniz. Ama paylaşmaktan çok hoşlanmıyorsunuz.Özel hayatınızı, sırlarınızı kendinize saklıyorsunuz.

__________________


Cookie isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2017, 13:25   #2 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İsminize Göre Aşk Hayatınız

Tutmamış.Adımın baş harfini yazmayım şimdi, diğer harfleri tutmuş gibi ama

__________________


Papatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2017, 17:39   #3 (permalink)
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İsminize Göre Aşk Hayatınız

Hımm bir nebze olmuş.

Waldeinsamkeit isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2017, 20:30   #4 (permalink)
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İsminize Göre Aşk Hayatınız

Evet evet nasil bildin..ben bir kurtariciyim

__________________
Burasi dünya yahu,
Burasi bu kadar iste...
Aura isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2017, 20:36   #5 (permalink)
Özel Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İsminize Göre Aşk Hayatınız

Doğru yani

diLvin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2017, 20:45   #6 (permalink)
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İsminize Göre Aşk Hayatınız

İsim uzun olunca uğraşılmıyor. : )

MalıHulya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 15.03.2017, 12:11   #7 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İsminize Göre Aşk Hayatınız

Nerdeyse hepsi tutmuş

__________________
Düşes isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 15.03.2017, 12:18   #8 (permalink)
Az İnsan
Çok Huzur.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İsminize Göre Aşk Hayatınız

Doğru.

__________________
İnsanlar hep konuşur.
Çünkü hayat benim,tasası onlarındır..
.
Elem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 22.03.2017, 19:19   #9 (permalink)
Fotokopileşmiş insan yığınları

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İsminize Göre Aşk Hayatınız

Alakası yok

__________________
Elzem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 22.03.2017, 19:36   #10 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İsminize Göre Aşk Hayatınız

Hiç tutmamış


Konu Arafta tarafından (22.03.2017 Saat 19:55 ) değiştirilmiştir.
Arafta isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 22
Arafta, Aura, Coffee Queen, Cookie, DeNiZ, diLvin, Elem, Elzem, Exodus, FeCr, Holy, iFt, Lifee, Lothlorien, MalıHulya, Narsinha, Papatya, Solitude, SrKn, Umutsuz, Waldeinsamkeit, ZaL
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 04:22