Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Serbest Kürsü


Ateşe Karşı [1.Bölüm]

Serbest Kürsü kategorisinde açılmış olan Ateşe Karşı [1.Bölüm] konusu , Ateşe Karşı [1.Bölüm] - Bak hız yapmak yok! Baştan söylüyorum. Sonra bir daha asla kullandırmam! - Tamam aşkım ya! Çocuk değilim ben. O kadar da uzatma lütfen. Julide, Serdar'ın elindeki ...


Like Tree29Beğeni

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 21.12.2013, 17:58   #1 (permalink)
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
yeni Ateşe Karşı [1.Bölüm]Ateşe Karşı [1.Bölüm]


- Bak hız yapmak yok! Baştan söylüyorum. Sonra bir daha asla kullandırmam!

- Tamam aşkım ya! Çocuk değilim ben. O kadar da uzatma lütfen.

Julide, Serdar'ın elindeki anahtarı kaptığı gibi direksiyona oturdu. Genç kız o kadar aceleyle arabaya binmişti ki, elbisesinin bir kısmı kapattığı kapıya sıkışmıştı. Serdar'ın yüzündeki endişe, içindeki korkuyu yeterince ele veriyordu.

Bu, Julide'nin direksiyona ilk geçişi değildi. Ama her ne kadar tedbirli bir kız olsa da hızı seviyordu. Serdar'ı asıl korkutan nokta da buydu. Ürkek hareketlerle şoför mahallinin yanına geçti.

Hava dolaşmak için müsaitti. Julide ana yola çıktıktan sonra radyoyu açtı ve sesini yükselti. Best FM'de Tarkan'ın ''Sevdanın Son Vuruşu'' parçası çalıyordu.

Julide hız konusunda söz vermemişti, ama hız yaptığı takdirde Serdar'ın çok kızacağını ve arabayı bir daha kullanamayacağını adı gibi biliyordu. Otobana çıktılar. Julide sağlı sollu manevralarla ilerliyordu. Yol sakin gibiydi. Hava da müsaitti. Her şey yerli yerinde gözüküyordu.

- Nasıl, iyi mi?

Julide güleç bir yüzle sormuştu. Hızlı gitmediğini bildiği için içi rahattı. Serdar cevaplamadı ama tebessümle karşılık verdi.

- Neden bir şey demiyorsun ya? Bak hızlı kullanmıyorum işte.

- Önüne bak Julide! Mesele sadece hızlı kullanmamak değil. Dikkatini yoldan ayırmamalısın.

- Öff iyi tamam! Seninle de konuşulmuyor bugün.

Serdar doğma büyüme Gaziantep’liydi. Üniversiteyi Girne’de okumuş, Askerliğini ise Yalova’da tamamlamıştı. Julide ile de G.Antep’de tanışmışlardı. Julide ise, aslen Ankara’lıydı ve G.Antep’de İktisat okuyordu.

Genç adam azimli ve hırslı biriydi. Kafasına koyduğu şeyi yapar ve onu yapmak için her türlü fedakârlığı sergilerdi. Cesareti yüksek, korkusu olmayan bir gençti. Askerden sonra birkaç işe girse de randıman sağlayamamıştı. Sonradan Bilgisayar Operatörlüğü için kurslara gitti ve biri özel, diğeri Milli Eğitimden olmak üzere iki diploma aldı.

Türk Telekom’un şirketinde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladığında 28 yaşındaydı. Julide İktisat 2. Sınıf öğrencisiydi ve aralarından su sızmıyordu. Neredeyse her gün görüşüyorlar, birbirlerinden uzak kalamıyorlardı.

Serdar Anne ve Babasını bir uçak kazasında kaybetmişti. Julide’nin babası ise Akciğer Kanseriydi ve tedavi görüyordu. İki yıllık bu ilişkiden Julide’nin ailesinin haberi yoktu. İki genç kendi aralarında söz kesmişler ve yüzük takmışlardı. İkisi de çok ciddiydi, ikisi de çok seviyordu.

Ortalama 90 Km hızla ilerliyorlardı. Onları hızlı bir şekilde sollayan arabalar oluyordu. Karşıdan gelenler ise yanlarından arı vızıltıları gibi geçiyordu. Serdar telefonunu çıkardı. Ana mönüde gezinirken araba hızlı bir şekilde sendeledi. Sağ tekerlek yolun hasarlı bölgesindeki bir çukura hafifçe girip çıkmıştı. O esnada Serdar'ın elindeki telefon koltuğun altına düştü. Telefonu alabilmek için emniyet kemerini çıkardı ve aşağıya doğru eğildi.

Julide soluna doğru baktığında kırmızı bir Opel marka araba gözüne çarptı. Arabayı kullanan şahıs Julide'yi kesiyordu ve gözlerindeki güneş gözlükleri kaynak gözlükleri kadar büyüktü. Direksiyonu bir anda Julide'nin kullandığı arabanın üzerine doğru kırdı. Julide o panikle direksiyonu sağa doğru yönelttiği esnada direksiyon hakimiyetini kaybetti ve yolun kenarındaki bariyerlere çarparak yoldan çıktı. Serdar direksiyona yardımcı olmaya çalışsa da başarılı olamıyordu. Araba fazla hızlı olmamasına rağmen yeterince yavaşlamıyordu ve bastığı fren pek bir işe yaramamaktaydı. Karşılarında kaya parçasını gördüklerinde artık iş işten geçmişti. Büyük bir gürültü ile çarpıştılar.

Sanki bir C-4 patlatılmıştı. Kulakları çınlatan dolgun bir ses saniyeler içinde ortamı tıkadı. Serdar'ın emniyet kemeri takılı olmadığından ön camdan fırlamıştı. Kaporta üzerinden kayıp yere düştü. Julide çarptığı kayanın yaptığı basınç ile motor kabininin baskısı arasında kalmıştı. Serdar yavaş hareketlerle yerden doğruldu ve Julide'ye doğru yaklaşmaya başladı. O esnada hiç istenmeyen bir durum cereyan etti ve araba alev aldı.

Genç kız şimdi şoför mahallinde ateşler arasında kalmıştı. Bilinci yerindeydi ama emniyet kemerini bir türlü çözemiyordu. Sıcak alevlerin içinde boğuşuyordu. Serdar kapıyı açmaya çalıştı ama o da kilitlenmişti. Yangının başladığı kısa süre olmasına rağmen kapı bile ermiş demir gibi sıcaktı. Serdar, buruşmuş çarşafa dönmüş ön camı tamamen kırmaya çalışıyordu. Kulağının dibindeki sevgilisinin çığlıkları içini eritmekteydi. Tam o sırada bir patlama gerçekleşti ve Serdar bir metre kadar geriye doğru savruldu. Serdar vücudundaki acıları hiçe sayarak ikinci kez doğruldu ve arabaya doğru yaklaşma girişiminde bulundu. Ne yapıp etse de arabaya yaklaşamıyordu. Julide son çırpınışlarındaydı. Alevler aracı komple sarmış ve etrafı muazzam bir sıcaklığa bürümüştü. Serdar, kaportanın üzerindeki kan damlalarının fokurdağını görüyordu. Gözlerinden süzülen yaşlar da pişmekteydi. İçindeki acı Serdar'ı haşlıyordu. Dışı yanmasa bile onun da içi alev alevdi.

Julide'nin sesi artık çıkmıyordu. Şoför kısmı alevlerden gözükmüyordu. Serdar dizlerinin üzerinde hıçkırıklara boğulmuştu.

Kazanın üzerinden yarım saat geçmişti. Olaya tanık olanların yardımı ile itfaiye gelmiş ve yangını söndürmüştü. Serdar'ı da Ambülansa bindirmişlerdi. Genç, arabasına doğru baktı. Arabadan savrulan gri dumanların içinde Sanki Julide'nin ruhu yükseliyordu. Talihsiz genç, sargılı başını sıvazladı ve bakışlarını şoför mahalline çevirerek, gözlerinin önünde yanarak can veren sevgilisine son kez baktı. Genç kız üzerine zift dökülmüş bir heykeli andırıyordu. Olayı hiçbir kelime telaffuz edemezdi. Hiçbir gözyaşı da acıyı tarif için yeterli olmuyordu.

Ambülansın sirenleri acı bir feryat gibi ağıtlar yakıyordu. Serdar artık Julide'sizdi.

1. Bölümün Sonu.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

__________________
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Konu Ekvator tarafından (21.12.2013 Saat 18:02 ) değiştirilmiştir.
Jaqen isimli Üye şuanda  online konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2013, 18:06   #2 (permalink)
Cesareti ile yaşamayan esareti ile ölür

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Ateşe Karşı [1.Bölüm]

Vay be..kıza da oğlana da üzüldüm.Biri öldü,kurtuldu..ama diğeri ölmeye devam edecek gibi görünüyor

Ekvator beğendi.
__________________
''Şîrler pençe-i kahrımdan olurken lerzân
Beni bir gözleri âhûya zebûn etti felek''
FeCr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2013, 18:07   #3 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Ateşe Karşı [1.Bölüm]

Güzel yazmışssın eline sağlık serdar fırladı camdan o ölmesi gerekiyorken julide öldü Bu bölümde ehliyet kemeri hayat kurtarır değil can aldığınıda gördük Teşekkürler ikincisini bekliyoruz

Ekvator beğendi.
Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2013, 18:54   #4 (permalink)
Noktα kαdαr menfααt için virgül gibi eğilme ..
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Ateşe Karşı [1.Bölüm]

Julide kim ağa ya sdfkfssxmxhdjdjdkf
Beğendim ki. Devamını bekliyoruzz

Ekvator beğendi.
Naevia isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2013, 20:19   #5 (permalink)
neden senin olduğun yerde değilim?

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Ateşe Karşı [1.Bölüm]

Böyle başlar mı bir kitap ya, çok üzüldüüm

Ekvator beğendi.
__________________
Pineapple isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 21.12.2013, 20:23   #6 (permalink)
Bağımlı Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Ateşe Karşı [1.Bölüm]

Alıntı:
Einstein Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Böyle başlar mı bir kitap ya, çok üzüldüüm
Ekseri başlamaz ama istisnalar hep vardır. Bu daha pek bir şey değil Diğer bölümlerde daha farklı şeyler vuku bulacak

Pineapple beğendi.
__________________
© Copyright 2014 All Rights Reserved Ekvator ™
Ekvator isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2013, 01:11   #7 (permalink)
Aşk tedbir ile zevk vermez, aşk diyarına tedbir giremez.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Ateşe Karşı [1.Bölüm]

Öncelikle birinci bölüm hayırlı olsun..
Kaleminiz güzel lakin vurgulama yok..
Kurguyu merak ediyorum açıkçası çünkü birinci bölüm sonun başlangıcı gibiydi..
Ama dedigim gibi vurgulama yok, birseyler eksik gibi..
Okurken heyecanla okuyorsun ama anlatimda bir ağırlık istiyorsun..
Karakter olarak Serdar var ve sevildi.. Baska karakterler kim olacak nasıl olacak merak konusu..
Kelimeler farkli ve hostu..
Birde duygu eksikligo vardi..
Biliyorum ilk bolum icinfazla seyler soyledim ama gorduklerimi yazmaktan geri duramayacaktim..
Övgü kadar eleştiri de şarttır, bunu her zaman söylerim
Ellerinize kaleminize sağlık..

Ekvator ve Muratt beğendi
Lunapolis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2013, 07:50   #8 (permalink)
Bağımlı Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Ateşe Karşı [1.Bölüm]

Alıntı:
Lunapolis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle birinci bölüm hayırlı olsun..
Kaleminiz güzel lakin vurgulama yok..
Kurguyu merak ediyorum açıkçası çünkü birinci bölüm sonun başlangıcı gibiydi..
Ama dedigim gibi vurgulama yok, birseyler eksik gibi..
Okurken heyecanla okuyorsun ama anlatimda bir ağırlık istiyorsun..
Karakter olarak Serdar var ve sevildi.. Baska karakterler kim olacak nasıl olacak merak konusu..
Kelimeler farkli ve hostu..
Birde duygu eksikligo vardi..
Biliyorum ilk bolum icinfazla seyler soyledim ama gorduklerimi yazmaktan geri duramayacaktim..
Övgü kadar eleştiri de şarttır, bunu her zaman söylerim
Ellerinize kaleminize sağlık..
Yorumlarınız için teşekkürler. Sizinle hemfikirim. Elbet eleştiri gerekli. Zaten bu şekilde yazılarımı geliştirebilirim. Her bölüm başına bu güzide yorumlarınızı bekliyor olacağım

Lunapolis beğendi.
__________________
© Copyright 2014 All Rights Reserved Ekvator ™
Ekvator isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2013, 08:03   #9 (permalink)
Ne sana yar,
Ne sensiz bahtiyar oldum.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Ateşe Karşı [1.Bölüm]

Emeğine yüreğine sağlık. Hızlı başlayan ve çabuk biten bir bölüm olmuş. Çok sade ve güncel bir hikaye. Keşke emniyet kemeri biraz daha farlı sunulsaydı...

Lunapolis ve Ekvator beğendi
__________________
"SEN, AKLIM VE KALBİM ARASINDA KALAN, EN GÜZEL ÇARESİZLİĞİMSİN"

Sevmek, bazen vazgeçmeyi bilmektir.

Canımı canan dilerse, bil ki minnet canıma,
Can nedir ki, onu vermeyem cananıma

Bir destan yazar gibi durmadan gündüz gece,
Ben hep seni yazmışım yüreğime gizlice.

Muratt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 22.12.2013, 08:30   #10 (permalink)
Bağımlı Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Ateşe Karşı [1.Bölüm]

Alıntı:
_murat_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Emeğine yüreğine sağlık. Hızlı başlayan ve çabuk biten bir bölüm olmuş. Çok sade ve güncel bir hikaye. Keşke emniyet kemeri biraz daha farlı sunulsaydı...
Emniyet kemeri hususunda haklısın. Burada anlatılanların her ne kadar gerçek ile uzaktan yakından ilgisi olmasa da, az çok gerçek hayata ucu dokunduğu için mesajlar verebilmektedir.

Kârı zararından çok olan ve cezai yaptırımı bulunan emniyet kemerinin her yolculukta kullanılması gerektiğinin altını çiziyorum.

Muratt beğendi.
__________________
© Copyright 2014 All Rights Reserved Ekvator ™
Ekvator isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 03:54