Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Terazi
facebook bağlan


Terazi Burcunda Bu Ay - Nisan 2015

Terazi kategorisinde açılmış olan Terazi Burcunda Bu Ay - Nisan 2015 konusu , Terazi Burcunda Bu Ay - Nisan 2015 NİSAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ 4 Nisan tarihinde Tam Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu Tutulma ilişki konularında önemli olacak. Mevcut beraberliğinizin ne durumda olduğuna ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 05.04.2015, 13:46   #1 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Terazi Burcunda Bu Ay - Nisan 2015Terazi Burcunda Bu Ay - Nisan 2015NİSAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ

4 Nisan tarihinde Tam Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu Tutulma ilişki konularında önemli olacak. Mevcut beraberliğinizin ne durumda olduğuna bakacaksınız. Beraberliği olmayanlar etkin rol oynayan partnerlerden pek hoşlanmadıkları için farklılıkların güzelliklerini dengeli bir şekilde kurguladıkları kişilerle beraber olmayı tercih edecekler. Ayrıca İş hayatındaki meseleler de önemli olurken, bulunduğunuz şartları 6 aylık süreç içerisinde net bir şekilde görmeniz sağlanacak.

11 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcunda seyrine başlayacak. Bu olumlu bir geçiş olacak. Adımlarınızı atarken getiri ve götürü hesabını iyi yapmanız gerekecek. Plan ve projelerinizde doyurucu etki olup olmadığını kontrol edecek ve boş yere zaman harcamak yerine dikkatli davranacaksınız.

15 Nisan'daki Merkür Boğa geçişinde hesabınızı iyi bilmeli ve güvenilir yatırım araçlarına yönelmelisiniz.

18 Nisan tarihinde Yeniay karşıt burcunuz Koç'ta doğacak. Yeniay yenilik anlamında ele alınır, bu adımın arkasındaki görünüm ise ikili ilişkilerinizdeki partnerinizin mali durumu konusunda sizi uyaracak.

20 Nisan tarihinde güneş Boğa burcunda seyrine başlayacak. 12 burcun farklı alanlarında Boğa etkili olurken, cinsel arzularınız yükselecek. Miras,hisseli paralar ve aileden yararlanma konularında da sağlamcı olmalısınız.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Nisan arası: 4 Nisan tarihinde Terazi burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması, ilişkinizle ilgili konularda dengelerin yerli yerine oturup oturmadığını anlamamızda rehberlik edicidir. Geçtiğimiz yıldan bu yana yaşananların size kazandırdığı tecrübeleri unutmayalım. Bu Tutulma her ne olursa olsun sizin artık sadece bencil düşünen, sadece kendini merkez alan bir partnerle yaşamak istemediğinizi gösteriyor. Bu Tutulma, ailevi, beraberlik, ilerisi adına gitmek istediğiniz yolun belirleyicidir. Tutulmanın göstergelerine baktığımızda, sizin en önemli arzunuz, bir ilişkide sağlamlık, maddi anlamda konfor, huzur ve istikrardır. Eğer ilişkinizde bu olgular yoksa bu tutulma kopmaya, uzaklaşmaya neden olur. Eğer bütün bunlar sağlanırsa, bu beraberlik devam eder. Görülüyor ki, net olmayan, belirsiz, güvensiz bir ilişkinin devamı pek mümkün değil.

5 Nisan tarihinde, partnerimizle ilişkimizi ilgilendiren meseleler üzerinde konuşmak ve pürüzleri ortadan kaldırmak arzumuzu gösteriyor. Biz artık dengeli, tutarlı ve huzurlu bir beraberlik istiyoruz. Fikirlerimiz uyuşmuyor olsa da, geleceğimiz için aklımızı başımızı toplamamız gerekiyor. İşte bu görünüm altında sözlerin yapıcı tarzda olmasında yarar var. Her iki tarafın da buna gayret göstermesi yararlı olacaktır.

6-12 Nisan arası: 6 Nisan tarihindeki Merkür-Jüpiter görünümü, yeni bir ilişkinin işaretçisidir. Bekar Teraziler için bir hayli etkileyicidir. Hızlı bir tanışma, partnerin kendinden emin konuşmaları ilgimizi çekebilir. Evli Teraziler açısından eş ile bazı meselelerin konuşulması yönünde önem taşıyor. Sosyal ilişkilerinizi güçlendiricidir. Eğer aranızda problemler varsa, bu görünüm eşinizin arkadaşlarıyla vaktini geçirmesi, daha çok dışarıyla temasının işaretçisidir. 8 Nisan tarihinde, partnerinizle aranızdaki iletişim zaman zaman kopma noktasına gelebilir. Siz, kafanızın içindeki sorulara cevap bulamadığınız için doğal olarak tepkisel davranabilirsiniz. Hem dış hem iç baskıların üzerinizdeki yoğunluğu gün boyu rahatsız edici olduğundan her iki kişinin de dikkatli olmasında yarar vardır. 6, 8, 10 Nisan tarihlerindeki önemli kavuşum etkileri, yeni bir ilişkinin hızlı bir şekilde başlamasını sağlayabilir veya nicedir problemli süren evliliklerin, beraberliklerin hızlı şekilde sona ermesine de neden olabilir. Bu hafta, hakikaten sürprizlere açık olmalıyız. Çünkü bir anda karar vermeye, koparıp atmaya, yenisini başlatmaya açığız.

13-19 Nisan arası: 18 Nisan tarihinde Koç burcunda oluşacak Yeniay, yeni hedefler belirlemek, ilişkinizle ilgili meseleleri çözüme kavuşturmak arzunuzu işaret eder. Fakat partnerinizin de bencil düşünmek yerine, Biz olma prensibine saygı göstermesi gerekir. Eğer problemli bir ilişki yaşıyorsanız, ilerisini göremiyorsanız, sürdürmekte zorlanıyorsanız Yeniay, bir şeylerin değişmesi gerektiğini düşündüğünüz bir zamandır. Bu Yeniayın oluştuğu gün, Mars-Jüpiter ile görünüm yapıyor. Bu da gösteriyor ki, bu ilişkide her iki tarafın da kendi arzu ve isteklerini dayatmaya çalışacaklar. Bu da sorun yaratabilir.

20-26 Nisan arası: 22 Nisan tarihi ilişkideki paylaşımın hem cinsel boyutu hem de ortaklaşa paylaşım yönünde önemini vurguluyor. Eğer bu beraberlikte tutku yoksa her iki taraf da baskın olmaya çalışıyorsa, kendi payına düşünüyorsa, ilişkide sancılı bir gün yaşanması mümkün. Ancak aynı günün akşamı, düzelmeler var. Bir mucize gerçekleşebilir. Kimi Teraziler için, bu durum, beraberlikteki sorunların giderilmesi veya yeni biriyle tanışılması şeklinde de olabilir. Haritanızdaki etkilere göre sonuçlanacaktır.

İŞ VE KARİYER

1-5 Nisan arası: 2 Nisan tarihindeki Venüs-Chiron olumlu görünümü, kişisel girişimleriniz, parasal konular, ilişkileriniz, sağlığınızla ilgili konularda etkili oluyor. Sizler ihmal ettiğiniz, iyileşir diye pek önemsemediğiniz veyahut çaba sarf ettiğiniz bu meseleleri artık ciddiye alacaksınız. Bu sayede şifalanmanız mümkün olacaktır.

6-12 Nisan arası: 6, 8, 10 Nisan tarihindeki üç önemli kavuşum etkisi, ekip halinde yapılacak işlerin, grup çalışmalarının, ortaklaşa projelerin işaretçisi olarak dikkat çekici olsa da, bizim son yıllardaki bireysel hareket etme arzumuz, başkalarıyla çalışmada sorunlara da yol açabilir. Bu kavuşum bazı Teraziler için yeni bir proje için, bir müddetliğine ortak çalışmanın veya mevcut ortaklığın bitirilmesini gündeme getirebilir. Sizin arzunuz yepyeni bir şeyler yapmak, ortaya koymak, uygulamaktır. Fikirleriniz orjinaldir. Bunların tek başına ortaya konması yerine, bir grup içinde takım çalışması şeklinde yapılması mümkündür. Rakiplerinizi geçmek için, yenilikçi ve değişime açık olmalı, farklı bir şeyler bulma anlamında enerjiler bir hayli yoğun.

13-19 Nisan arası: 15 Nisan tarihindeki Venüs-Satürn karşıt görünümü, finansal konulardaki ortaklıklar, mali işlerimiz, kişisel anlamdaki meselelerimizi halletmek amaçlı girişimlerde bulunmaktan yanayız. Kafamızın içi bir hayli dolu. Planlarımız istediğimiz şekilde yürüsün, görüşeceğimiz kişilerle bir araya gelelim ve bunları başarılı şekilde yerli yerine oturtalım istiyoruz. Eğitimden, ticari faaliyetlere kadar geniş bir alanda değişiklik arzumuz yoğun. Ancak asıl amacımız güvencedir. Bu ilişkilerimizde de, parasal konularda da böyle. Merkür de, Boğa burcunda ilerlediği için zaten güven içermeyen hiçbir şeyden hoşlanmıyoruz.

20-26 Nisan arası: 20 Nisan tarihinde Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu kişisel anlamda güvence olgusuna verdiğimiz değeri gösteriyor. Ancak bir başka önemli yanı, Venüs-İkizler burcunda ilerlediği için, girişim anlamında başkalarıyla kurulan bağlantıların, yeniliklerin, ilişkilerin canlandırıcı olmasını sağlıyor. İş hayatında bu hafta 21 Nisan tarihi önemli. O gün Venüs-Jüpiter arasındaki olumlu etki keyiflendirici ve sizi yüreklendiricidir. Sıkıştığınız bir iş veya bir durum olumlu yönde gelişir.

PARA

1-5 Nisan arası: 4 Nisan tarihindeki Ay Tutulmasının iki yöneticisi Venüs ve Mars şu aralar Boğa burcunda ilerlediği için, ilişki veya iş ortaklığı gibi durumlarda güvencemizi önemsiyoruz. Garantili olana yöneliyoruz. Maddi yönden ayaklarımızın sağlam olarak yere basmasından yanayız. Bu Tutulma huzur ve istikrarın önemini vurguladığı için, kazancımızı önemseyeceğiz.

6-12 Nisan arası: Maddi konularda 12 Nisan tarihindeki görünüm, sağlamcı düşünmenin önemini gösteriyor. Bu anlamda Venüs-İkizler geçişi faydalı olabilir. Yeni trendler ve moda akımlarının takibi değişik çalışmalar, iletişim araçlarından yararlanmanız, kendinizi tanıtmanız, dış dünyaya açılmanız, farklı konseptler, yaratıcı düşünmeniz size maddi yönden ve iş anlamında getiriler sağlayabilir.

13-19 Nisan arası: 14 Nisan tarihinde finansal işlerimiz, ortaklaşa sürdürülen projeler, başkalarıyla olan her türlü bağlantımız kazanç elde etmeye yöneliktir. Menfaatlerimiz gereği olana yöneliriz ve hesap kitap yaparız. Bunların tümü gereklidir. Çünkü dikkat etmezsek, sonrasında zorlanabiliriz. Kaldı ki, bu geçişi yöneten Venüs-İkizler burcunda ilerliyor. Organize işler, zekice yapılmış planlar, uzmanlara danışılarak girişimde bulunulmuş projelerin geri dönüşümü başarılıyla sonuçlanabilir.

20-26 Nisan arası: 22 Nisan tarihindeki iki görünüm, başkalarıyla ortaklaşa bölüşüm, eş veya iş ortağımızla aramızdaki paylaşımın düzgün şekilde ayarlanmasını gerektiriyor. Evimizin masrafları, ihtiyaçlar, kredi ödemeleri bir hayli etkili. Ancak aynı gün güzel bir görünüm daha var. O rahatlatıcı ve hoşumuza gidebilecek gelişmeleri de müjdeleyicidir.

Nisan Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 3-4-8-9-13-14-21-22-26-27
Zayıf Enerjili Günler: 11-17-18-23-24
Aşkta En Şanslı Günler: 13-14
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 6-7

Yeni Ay: 3-4-5-30
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay: 17-18-19
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)
Nisan ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,

KAYNAK: İremSu - Mynet

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
DeRDeST, Mavi
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 05:40