Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Terazi
facebook bağlan


2016'da Terazi Burcunu Ne Bekliyor - Terazi Burcu Yorumu

Terazi kategorisinde açılmış olan 2016'da Terazi Burcunu Ne Bekliyor - Terazi Burcu Yorumu konusu , 2016'da Terazi Burcunu Ne Bekliyor - Terazi Burcu Yorumu Terazi burcu 2016 yorumu Hande Kazanova, Terazi burcu için 2016 yılını yorumluyor. Sevgili Teraziler, 2016 yılında neşe, zenginlik ve bolluk temsilcisi ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 26.12.2015, 14:08   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 2016'da Terazi Burcunu Ne Bekliyor - Terazi Burcu Yorumu2016'da Terazi Burcunu Ne Bekliyor - Terazi Burcu Yorumu


Terazi burcu 2016 yorumu

Hande Kazanova, Terazi burcu için 2016 yılını yorumluyor.

Sevgili Teraziler, 2016 yılında neşe, zenginlik ve bolluk temsilcisi Jüpiter’den alacağınız etkilerle her türlü olumsuzluktan korunacak, beklenmedik iyiliklerle karşılaşacaksınız. İşlerinizde bir yavaşlama söz konusu olursa bunun iyiliğiniz için olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Hapishane, hastane, devlet kurumları, büyük şirketler, yardımlaşma dernekleriyle işleri olanlar şanslı olacak. Sahne arkası işler, sinema, bale, resim, dans, koreografiye dayalı işlerinizde mütevazı, pratik ve dikkatli adımlarla güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. 9 Eylül’e kadar önemli bir hazırlık sürecinde olacaksınız.

Yakın çevrenizde önemli sorumluluklarla karşılaşırken, Satürn bu alanlardaki ilişkileri test edebilir. Akrabalarınız, komşularınız veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde zorluklar görülebilir. Sizi koruyan enerjilerle sorunlarınıza kolayca çözüm bulacaksınız.

Aşk / Evlilik / İlişkiler

2016’da yakın çevrenizle, akrabalarınızla veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinize her zamankinden daha fazla önem vermeniz gerekebilir. Yakın bir akrabanızın ya da kardeşinizin dertleriyle uğraşabilirsiniz. Yakın çevre iletişiminizde ve ilişkilerinizde kısılmalar ve sorunlar görülebilir. Özellikle 17 Nisan-27 Mayıs tarihleri arasında yakın çevrenizle bağlantılarınızda sıkıntı ve sorunlar devreye girebilir. 18 Ağustos’taki tutulmayla beraber aşk hayatınızda veya çocuk ilişkilerinizde duygusal kararlarınız devreye girecek. Uranüs, sizin evlilik ve özel alanlarınızı etkilemeye devam ediyor. Ekim ayının son 10 günlük diliminde doğan Teraziler, bu etkiden nasiplerini alacaklar. Evliyseniz veya uzun süreli ilişkiniz varsa ani değişimlere açık olmalı ve yeniliklere sırtınızı dönmemelisiniz. Ne kadar isyan eder ve bulunduğunuz şartları bırakmamak için uğraşırsanız o kadar zorlanırsınız. Bu yüzden bu dönemde olabildiğince esnek olmalı, isyan etmemeli ve otorite figürleriyle ego sürtüşmelerine girmekten kaçınmalısınız.

İş / Para / Kariyer

Satış, pazarlama, reklam, bilgisayar, ulaşım ve tanıtım alanlarınızda bakış açınızı geniş tutmalı ve daha çok disiplinle, sorumlulukla adım atmalısınız. İletişimsel işlerinizde bir parça da olsa kısılmalar, sorunlar görülebilir. Her şeyi ve düşüncelerinizi gözden geçireceğiniz bu süreçte kararlı ve konsantrasyonu yüksek işlerinizin peşinden koşmalısınız.

İş ve fırsatlar anlamında yılın ikinci yarısında çok daha şanslı görünüyorsunuz. 9 Eylül’de Jüpiter sizin burcunuza geçecek ve hayat size çok önemli şanslar, fırsatlar sunmaya başlayacak. İşte burada hazırlandığınız konuları devreye sokabilir, şans rüzgârını arkanıza alarak hayatınızda önemli bir dönemi başlatabilirsiniz.

17 Nisan-27 Mayıs tarihleri arasında satış, reklam, pazarlama, tanıtım, yayıncılık ve bilgisayar işlerinizde bazı sıkıntılara açık olacaksınız. 27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında parasal konularda çok dikkatli adımlar atmalı, ticari girişimlerden uzak durmalısınız. Bu dönemi adım atmak yerine strateji oluşturmak için kullanmalısınız. İş alanlarınızda 9 Mart ve 16 Eylül’deki tutulmalar size yeni olanaklar ve seçenekler sunabilir. Bazı işlerinizde 16 Eylül civarında sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Sağlık

Satürn'den alacağınız etkilerle bilinmeyen korkularınız tetikleneceğinden, bazı fobiler ve yaşam korkuları geliştirmeye açık olacaksınız. Biraz kendinizi rahatlatmalı, yakın çevrenizde olup bitenlerden dolayı kendinizi suçlamaktan vazgeçmeli ve hayata yakışır bir şekilde hareket etmelisiniz. Bunu başardığınız zaman her şey istediğiniz gibi olabilir. Bir şekilde Jüpiter sizi olumsuzluklardan koruyor olacak.

9 Mart, 1 Eylül, 16 Eylül tarihlerinde oluşan tutulmalarda sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Özellikle 9 Eylül’den sonra fiziksel anlamda huzura ereceğiniz ve sağlıkla ilgili konularda rahatlayacağınız bir döneme giriş yapacaksınız.

Eğitim

İlk, orta ve lise eğitim alanlarınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Dikkat ve konsantrasyonla bu zorlukların üstesinden gelmeniz mümkün genç Teraziler. 17 Nisan-27 Mayıs tarihleri arasında da eğitim hayatınızda bazı zorlanmalar meydana gelebilir. 23 Mart’taki Ay tutulmasında, eğer maneviyatınızı güçlendirmeye yönelik bir eğitim alıyorsanız, bu eğitim sekteye uğrayabilir. Ya da beklenmedik olayların meydana gelmesiyle eğitim hayatınızda sıkıntılı bir süreç geçirebilirsiniz.


__________________


Papatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 27.12.2015, 03:16   #2 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 2016'da Terazi Burcunu Ne Bekliyor - Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu 2016 Genel BakışSevgili Terazi burcu, 2016 yılında hayatınızın belirli bölümlerinde çok daha şanslı olacaksınız. Hayatınızın iyi yönde değişmeye başladığını geride bıraktığımızın yılın sonlarında fark etmeye başlamış olmalısınız. Yeni yılın gelmesiyle beraber şartların daha fazla size doğru döndüğünü göreceksiniz. Planlamasını yapan çoğu Terazi burcu insanları için önemli ilerlemeler söz konusu. Özellikle iş hayatınızda herkesin takdirini toplayacak çalışmalar yapabilirsiniz. Şans, 2016 yılında bereketli bir şekilde size geliyor Terazi burcu.

2016 yılı, kişisel olarak gelişim göstereceğiniz bir yıl olacak. Eksik yönlerinizin farkına varacak ve artık daha güçlü çalışmalara yöneleceksiniz. Geçen yıl maddi olarak çok zorluk yaşamadınız ancak aradığınız bolluğu da bulamadınız. Bu yıl maddi anlamda bolluk ve bereket sizin olacak gibi görünüyor. Yaptığınız işlerin güzel olması, insanların beğenisini kazanması için çaba ve özen gösteriyorsunuz. Çabalarınız karşılık bulacak ve özellikle üstlerinizin gözüne girmeyi başaracaksınız.

Terazi burcu, eğitim hayatınıza devam ediyorsanız geçen yıl göstermiş olduğunuz güzel performans bu yıl içerisinde de devam edecek. Çalışmadan başarıya ulaşılamaz. Daha önceki yıllarda çalışmış olmanıza rağmen istediğiniz sonuçları alamıyordunuz ancak hem geçen yıl hem de bu yıl şans sizden yana olacak. Artık istediğiniz sonuçları almaya başlayacaksınız. Özellikle ailenizi ve kendinizi aldığınız notlarla gururlandırabilirsiniz. Hayatınıza istediğiniz şekilde yön vermemeniz için hiçbir engel yok.

Yıl içerisinde bazılarınız ev değişikliği yapabilir ve bazılarınız da yeni bir ev alabilir. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da hem çalıştığınız yeri hem de yaşamınızı sürdürdüğünüz evi güzelleştirmek için uğraş vereceksiniz. Dekorasyon ve tasarım işi size keyif veriyor. Tembelliği bir kenara bırakırsanız, size keyif verecek ortamlar yaratabilirsiniz. Farklılık ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaksınız.

Terazi burcu, 2016 yılında aşk hayatınızda da güzel gelişmeler meydana gelecek. Uzun süredir aşk hayatınızda karmaşıklık hüküm sürmekte. Zaman zaman ne istediğinize karar veremiyordunuz ancak geride bıraktığımız yılın sonlarından itibaren artık ciddi bir ilişkiye başlamanız gerektiğine karar verecek ve aldığınız kararı 2016 yılında da kararlılıkla devam ettireceksiniz. Aradığınız aşkı bu yıl içerisinde bulma ihtimaliniz oldukça yüksek. Sizi heyecanlandıracak, hayatınıza renk katacak birliktelik kuracaksınız.

2016 yılının belirli dönemlerinde kendinizi biraz kısıtlanmış ve zorda hissedeceksiniz. Ailenizden destek almanız en iyisi olacaktır. Maddi ve manevi destek size iyi gelebilir. Zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayacak ilişkiler kuracaksınız. Sıkıntılarla tek başınıza baş etmeye çalışmanız, kendi kendinizi ruhsal anlamda yıpratmanıza neden olmaktadır.

İşinizle ilgili güzel gelişmeler peşindesiniz. Kafa olarak sizinle uyum sağlayamayan, aynı düşüncede olmadığınız kişilerle iş birliği içerisinde olabilirsiniz. Belirli bir seviyeye ulaşana kadar olumsuzlukları görmezden gelerek sadece kendi işinize ve size verilen sorumlulukları yerine getirmek için çaba gösterin. 2016 yılında daha da olgunlaşacaksınız. İnsanların sizde gördüğü değişim onların şaşırmasına neden olacak. Gerek özel gerek eğitim gerekse iş hayatınızdaki durumunuz herkesin beğenisini kazanmakta.

2016 yılının son aylarına doğru içsel sıkıntılarınız söz konusu olacak. İnsanlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz ancak hayatınızın ilerleyişi sizi sosyal anlamda hareketlendirecek. Bu dönem içerisinde hayatınıza yeni insanlar girecek. Bazılarınız uzun süredir arkadaş olduğu kişilerle arasına mesafe koymak zorunda kalabilir. 2016'nın son iki ayında istediğiniz şartlar yeniden ortaya çıkmaya başlayacak. 2016 yılında hayatınız genel olarak size keyif verici olacak, yeni yılın tadını çıkartmaya hazırlanın. Artan sorumluluklar gözünüzü korkutmasın.

burcweb

__________________
Taklitler aslını yaşatır.
KIPSS.

Ben soğuk değilim, siz cıvıksınız.
.
Jineps isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
Jineps, Papatya
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 08:17