Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Yay
facebook bağlan


Yay Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015

Yay kategorisinde açılmış olan Yay Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015 konusu , Yay Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015 GENEL BAKIŞ 4 Mayıs tarihinde Akrep burcunda bir Dolunay olacak. Bu Dolunay özellikle iç dünyamızda ilişkilerimizi gözden geçirdiğimiz bir Dolunay. Bizim bu Dolunay'da ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 01.05.2015, 10:43   #1 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Yay Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015Yay Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015GENEL BAKIŞ

4 Mayıs tarihinde Akrep burcunda bir Dolunay olacak. Bu Dolunay özellikle iç dünyamızda ilişkilerimizi gözden geçirdiğimiz bir Dolunay. Bizim bu Dolunay'da ruhumuzu üzen, bizi kıskaç altına alan meselelere artık bakma vaktimiz geliyor.
8 Mayıs tarihinde Venüs Yengeç burcunda seyrine başlayacak bu geçişte ise ikili ilişkilerimizde bir muhasebeden geçirmemiz gereken bir zaman dilimi.
12 Mayıs tarihinde Mars ikizler burcunda seyrine başlayacak. Aynı günde Merkür'ün gölgeli günleri başlıyor. Bu dönemde bize muhalif davranan kişilerle muhatap olduğumuzu görüyoruz.
18 Mayıs tarihinde Yeniay Boğa burcunda oluştuğunda iki konu çok önemli. Birincisi çalışma hayatımız, ikincisi ikili ilişkilerimiz. Bir yanıyla iki yönlü bir parantez içine alıyor durumumuzu.
19 Mayıs- 12 Haziran tarihleri arasında Merkür geri harekette. Her geri hareket bir durup ahvalimize bakma durumu ise yaylar olarak ilişkilerimize bakmak gerekiyor.
21 Mayıs tarihinde de Güneş İkizlerde seyredecek. Kişisel merkezimizde yine beraberlik ve iş ortaklığı meseleleri ele alınması lazım.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs tarihinde Merkür-İkizler burcunda ilerleyecek. İlişkide iletişim faktörü bir hayli önemli olacak. Zeki düşünen, konuşmasını bilen, ancak fikirlerini dayatmada bulunarak değil, dinlemeyi de bilerek karşılıklı sürdüren kişiye ihtiyacımız var. Nitekim 3 Mayıs tarihinde, bu anlamda önemlidir. Yeni tanışmalarda sizden farklı görüşte olan kişiler ilginizi çeker. Problemli ilişkilerde ise, tabii ki görüş alışverişinde bulunurken, baskıcı davranmayalım. 7 Mayıs tarihini anlaşmazlıkları gidermede olumlu buluyorum. 9 Mayıs tarihinde ise, birbirinizi yanıltıcı konuşmamaya özen gösterin. Özellikle yeni tanışanların buna dikkat etmesi gerekiyor.
11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs tarihinde Mars-İkizler burcunda seyrine başlayacak. Bu geçiş ilişki evinizde etkili olacak. Aynı hedef için ortaklaşa hareket etmek bu dönemde önemlidir. Eğer partnerinizle aranızda bu yönde bir sıkıntı varsa, 15 Mayıs tarihindeki görünüm zorlayıcıdır. Çünkü bir tarafın ilişkideki farklı hedefi, diğerinin işine gelmez. Sabırsızlık, kararsızlık, tatminsizlik içeren ilişkilerde zorlanma yaşanır.
18-24 Mayıs arası: 19 Mayıs-12 Haziran tarihleri arasında Merkür-İkizler burcunda gerileyecek. İlişkimizi ilgilendiren konular üzerinde duracağız. Mevcut duruma bakacağız. Ortaklaşa bir amacımız, hedefimiz var mı, özgürlük sınırımız nereye kadar, birbirimiz hakkındaki her şeyi öğrenmek, bilmek arzusu duyuyor muyuz, nasıl biriyle beraberiz, her an gitmeye hazır biri mi, yoksa durmuş oturmuş çoktan kararını vermiş biri mi? bunları özellikle ilişkisi devam etmekte olanlar gözden geçirmeliler. İlişkisi olmayanlar sizler de nasıl bir beraberlik arzuluyorsunuz, maceracı mısınız, bugün birlikte olurum, yarına Allah kerim mi diyorsunuz. Yüzeysel mi yoksa derinlemesine mi bakıyorsunuz bu durumlara. İşte size bir mola. Acele etmeden olan bitene, anlamaya, dinlemeye hazır mısınız bakalım.
25-31 Mayıs arası: Bu hafta ilişki anlamında gayet önemli görünümlere ev sahipliği yapıyor ve özündeki dikkate değer noktaların mutlaka bilinçli şekilde gözden geçirilmesi gerekiyor. Beraberlikle alakalı yaşam evlerinin iki yöneticisi Mars ve Merkür, iletişimsel anlamda gerginlik, huzursuzluk, çabuk karar verme, yüzeysel düşünmeye hatta kararsızlığa yol açabilir. Bazı hallerde ilişki hakkında yapılacak dedikoduların, ikiyüzlü yaklaşımların ve yalan yanlış konuşmaların göstergesi olabilir. Mutlaka her durumu bilinçli bir şekilde ele almalı, yüzeysel davranılmamalıdır. İlişkisinde sorunları olanlar, partnerin hal ve tavırları nedeniyle huzursuz olabilirler. Problemlerin çözülmesi gerekirken, karşı tarafın çocuksu halleri, yapmacık tavırları, umursamaz halleri rahatsızlık uyandırır. Yeni tanışmalarda ise, mutlaka partner hakkında doğru bilgi edinin. İnternet üzerinden kurulacak arkadaşlıklara veya yine sosyal medya üzerinden tanışmalarda tedbirli olun. Söylediklerine dikkat edin. Bir de Merkür geri hareket dönemindeyiz. Aceleyle kararlar vermeyin.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs Merkür-İkizler geçişi, iş hayatında iletişimin, başkalarıyla kurulan bağlantıların işaretçisidir. Bu bağlantılar internet üzerinden satış, pazarlama, ürün tanıtımı, ortak işler için bir araya gelme, elinizdeki ürünü tanıtmak veya görüşmelerde bulunmak yönünde önem taşıyor. Karşı karşıya geldiğiniz kişiler rakipleriniz de olabilir, iş yapacağınız kişiler de. Burada önemli olan işinizle ilgili tecrübe ve bilgiyi önemsemektir. İş dünyasında akıllı olan yol alır sözünü unutmayalım. Rakiplerinizi geçmek için zeki olmalısınız. Bu kolay değil ancak haftanın genelinde bu durumun bir hayli baskın. 4 Mayıs Akrep burcundaki Dolunay da yine bunu vurguluyor. Sizin değerlerinizle başkalarınınki arasındaki farklar veya şartlar yorucu olabilir. Kazanmak için mücadele şart.
11-17 Mayıs arası: Bu hafta, iş hayatınızla ilgili konularda, bir yanıyla duyarlısınız, çünkü güvenceniz yerinde olsun istiyorsunuz. Sizi içten içe rahatsız eden konuların başında, çıkarlarını düşünen kişilerin tavırları yer alıyor. Ancak diğer yanıyla dışa karşı idare etmeye, uzlaşmacı davranmaya çalışıyorsunuz. Bütün bunlar tabii ki kolay değil. 16 Mayıs tarihindeki görünüm, kırılganlığın yükselişini işaret ediyor. Ancak şartlarınız gereği mecburen sineye çekmektesiniz.
18-24 Mayıs arası: 18 Mayıs tarihinde Yeniay Boğa burcunda oluşacak. Maddi ve manevi güvence olgusu bir hayli öne çıkacak. Bir bakacağız işimize gücümüze. Çalıştığımız sektörde veya bulunduğumuz ortamda mevcut durumdan memnun muyuz? Güven içinde miyiz? Sağlıklı mıyız, verimli ve üretken miyiz? Öylesine mi yoksa ilerisi adına umutlandığımız bir işte mi çalışıyoruz? Aldığımız borca harca mı gidiyor, birilerinin desteğiyle mi ancak ayakta duruyoruz? Bunlara da bakacağız. Yeniayın görünümlerine baktığımızda, sadece iş anlamında değil, ilişkimizle ilgili konuları da masaya yatıracağız. Görünen o ki, hem rahat bir yaşam hem güvenli bir ilişkiden yanayız.
25-31 Mayıs arası: İş hayatınızla ilgili konularda da ben, aynı ilişiler bölümündeki gibi temkinli düşünülmesi gerektiğini söylemek isterim. Hızlı gelişmeler, hızla verilen kararlar, iş ortaklığı veya yeni projeler anlamında, kurulacak bağlantılar, karşımıza çıkacak fırsatlar tümüyle bir mercek altına alınmalıdır. Merkür geri hareketi aslında kişinin kendi içinde birçok noktayı gözden geçirmesi yönünde olumludur. Sadece kendi açınızdan değil, iş ortağınız veya iş yaptığınız kişilerle alakalı konularda da birçok meselenin farkına varabilirsiniz. Aynı şekilde başkaları da sizin hakkınızda bilgi sahibi olmaya çalışabilirler. Belki bunlar dile getirilmez, kendi içimizde düşünürüz, kafamızın içinde yazarız bir yana. Geri hareket sonrası tamam buraya kadar veya devam diyebiliriz. Karşı karşıya kaldığımız ve bizim hoşumuza gitmeyen söylentilerin, duyumların, aslı astarı öğrenilmeden harekete geçilmesi yanlıştır. Herkesin ağzından çıkanı kulağının duyması gereken zamandır. İşimizle alakalı planların, projelerin, yarım kalmış işlerin yeniden ele alınması ve bitirilmesinde yarar vardır.

PARA

1-10 Mayıs arası: 3 Mayıs tarihindeki görünüm, maddi konularda dikkatli olmanın önemini vurguluyor. Satürn burcunuzda zaten belli bir baskı yaratıyor. Ancak bu baskı akıllı ortaklara, doğru yatırımlara, işlere yönelmeniz için aslında gayet teşvik edici. Fakat Yaylar özgür hareket etmekten hoşlandıkları için maddi konularda böyle idareli yaşamak zor geliyor. 7 Mayıs tarihindeki Venüs-Yengeç geçişinde güvence, özellikle maddi anlamda önemli. Bu ilişkilerde, iş ortaklıklarında önemsediğimiz bir olgu olacak.
11-17 Mayıs arası: Maddi açıdan ortaklıklar, ailemiz, yatırım gibi konular bu hafta etkili görünüyor. Ancak parasal açıdan dışarıya bağımlıyız. Kendi kazancımızı kendimiz özgürce harcayamayız. Ya ailemiz, ya eşimiz veya birileriyle alakalı düşüneceğiz.
18-24 Mayıs arası: 22 Mayıs tarihindeki görünüm, iş veya özel anlamda, ortak bir malı, mülkü, parayı bölüştüğümüz kişilerle alakalı konulara eğileceğiz. Merkür geri hareket döneminde olduğumuz için, hesabımızı bilmek önemli. Yüzeysel değil derinlemesine bir analizde bulunmak lazım. Bir amacımız varsa, bunu gerçekleştirmek tek başımıza kolay değilse, eşten dosttan, aileden, ortaktan bir destek görür müyüz bir bakacağız. Borcumuz var mı, ödeyebiliyor muyuz, bir kenarda üç beş kuruşumuz var mı, nasıl değerlendiriyoruz, bunları da ele alacağız. Hani derler ya, işini bilen kaptan diye, biz de bu dönemde işimizi, hesabımızı bilmek durumundayız. Hesapsız borçlar altına girmek kadar, şuradan şu gelir diye yola çıkmak da yanlış olur.
25-31 Mayıs arası: Haftanın genel işaretleri, tüm burçlar için iletişim, bağlantılar, görüşmeler, bilgilenmeler ve bağlantılar anlamında zaten gözümüzün açık olması, tedbirli davranmanın, aceleyle kararlar vermemenin işaretçisiydi. Aynı durum maddi konularda da geçerli. Borçlanmalar, ailevi, çocuklarımız, iş ortaklığı, yatırımlar, ev ile alakalı her türlü işimizde hesabımızı bilmenin faydalı olacağını gösteriyor. Bazen öyle sürprizler yaşanır ki, fırsatmış gibi durur. Ancak gerçekten öyle midir? Bir araştıralım.

Mayıs Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 1-2-6-10-11-14-15-23-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler: 1-2-13-19-26-27
Aşkta En Şanslı Günler: 14-15
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 8-9
Yeniay: 5-6-7
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 18-19-20
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

KAYNAK: iremSU - Mynet Astroloji Danışmanı

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
DeRDeST
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 00:18