Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu

Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu (https://www.forumaski.com/)
-   Yay (https://www.forumaski.com/yay/)
-   -   Yay Burcunda Bugün - 9 Haziran 2015 Salı (https://www.forumaski.com/yay/157060-yay-burcunda-bugun-9-haziran-2015-sali.html)

DeRDeST 09.06.2015 08:43

Yay Burcunda Bugün - 9 Haziran 2015 Salı
 
Yay Burcunda Bugün - 9 Haziran 2015 Salı

:yay:

Sevgili Yaylar Salı gününe, saat 00:56 itibariyle etkili Güneş-Jüpiter görünümüyle başlayacak. Bu enerji, değişim arzumuzun, yenilenme ihtiyacımızın işaretçisidir. Dış dünya ile bağlantılar kurarak hem farklı bir şeyler yapmak isteriz hem de canlanmak. Tanışmalar bu etki altında kolay olur. Bilgileniriz, merak ettiklerimizi öğreniriz. Problemli ilişkimiz varsa, bunu nasıl düzeltiriz, nasıl çözüm buluruz diye düşünmemiz yararlı olur.

Saat 03:57 Ay-Neptün kavuşumu gerçekleşecek ve bizim hayata pozitif açıdan bakabilmemizde yardımcı olacak. Aile üyelerinizle sevgi, şefkat hisleriyle örülü bir tarzda ilişki kurabiliriz. Ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmek ihtiyacımız bir hayli yoğunlaşacak.

Saat 10:29 Mars-Uranüs arasındaki olumlu görünüm, ilişkimizle alakalı konularda kafamızı bir parça karıştırıyor. Eşimizin bize karşı iki yönlü ve duygusuz bir şekilde yanaşmasını istemiyoruz. Güzel gelişmelere ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz. Bir kısmımız bu etki altında yeni biriyle tanışma olanağı yakalarken, bazı Yaylar sürpriz bir haberle yeni bir karar alabilirler. Bir kısım Yaylar açısından bu görünüm, yeni bir arkadaşlığın işaretidir. Karşınıza çıkan kişi hakkında karar vermek için, 16 Haziran tarihine kadar düşününüz.

Saat 18:42 itibariyle sondördün oluşacak. Bir yandan ilişki meseleleri üzerine düşünüyoruz. Diğer yandan bağımlı olduğumuz veya özveride bulunmamız gereken durumlar söz konusu. İki seçenek arasında kalmış gibiyiz. Bu da bizi bir hayli yorabilir, gerginleşebiliriz.

Saat 21:08-10 Haziran saat 14:14 arasında arasındaki Ay-Boşluk süresi içinde, gerçek duygu ve düşüncelerinizi dışa karşı ifade etmekten sakınabilir, susmayı tercih edebilirsiniz.

KAYNAK: iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı


Saat: 11:44

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2019, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.


SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.