Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu

Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu (https://www.forumaski.com/)
-   Yengeç (https://www.forumaski.com/yengec/)
-   -   Yengeç Burcunda Bugün - 19 Şubat 2015 Perşembe (https://www.forumaski.com/yengec/147372-yengec-burcunda-bugun-19-subat-2015-persembe.html)

DeRDeST 19.02.2015 09:16

Yengeç Burcunda Bugün - 19 Şubat 2015 Perşembe
 
Yengeç Burcunda Bugün - 19 Şubat 2015 Perşembe

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Sevgili Yengeçler saat 01:47 itibariyle ikinci kez Kova burcunda gerçekleşecek Yeniay etkisi altında Perşembe gününe adım atıyoruz. Kendimize güvenerek hedefimiz üzerine gidebiliriz. Destekler görebiliriz. Yeniayın oluşumundan 3 dakika sonra Güneş Balık burcuna geçecektir. Kendimizi iyi hissetmeye başlayacağız. Bu Yeniay parasal açıdan bazı meselelerin ele alınışı anlamına gelebilir.

İki ayrı yerden gelen bir desteğin işaretçisidir. Hem kendi girişimlerinizden para kazanmak hem de başkalarından gelebilecek gelirler üzerinde etkili olabilir. Görülüyor ki, bu Yeniay, maddi anlamda sizin bizzat arzu ettiğiniz ve girişimde bulunduğunuz bir işin sonuçlanmasında yardımcıdır. Kazanç anlamında rahatlatıcıdır. Bu Yeniayın oluştuğu bugünkü bir başka görünüm, sağlık, çalışma hayatınız, finansal anlamdaki paylaşımlar yönünde de kolaylaştırıcıdır. İnancınızı güçlendirici, umutlarınızı yükselticidir. Önümüzdeki bir aylık süreçte, inandığınız bir iş, girişim, durum veya gelişme için moral gücünüz yüksek olacaktır. Diyebiliriz ki, bu Yeniay sizin işlerinizi yoluna koymanız, zorlandığınız meseleleri çözüme kavuşturmanız için, ilahi bir yardım ve destektir.

Yeniay hepimize huzur, yenilik, değişim yönünde güzellikler getirsin. Yaşanılan her ne sıkıntımız varsa hepsi geride kalsın. Can-ı gönülden sevgilerim sizlerle olsun.

Kaynak: Mynet


Saat: 03:38

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2019, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.


SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.