Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Yengeç
facebook bağlan


Yengeç Burcunda Bu Ay - Nisan 2015

Yengeç kategorisinde açılmış olan Yengeç Burcunda Bu Ay - Nisan 2015 konusu , Yengeç Burcunda Bu Ay - Nisan 2015 NİSAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ 4 Nisan tarihinde Terazi burcunda Tam Ay Tutulması meydana geliyor,bu tutulmada ailevi hayatınız ile ilgili etki söz konusu ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 05.04.2015, 13:28   #1 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Yengeç Burcunda Bu Ay - Nisan 2015Yengeç Burcunda Bu Ay - Nisan 2015NİSAN AYINA GENEL BİR BAKIŞ

4 Nisan tarihinde Terazi burcunda Tam Ay Tutulması meydana geliyor,bu tutulmada ailevi hayatınız ile ilgili etki söz konusu olacak. Evli Yengeçler için eş ile olan paylaşımlar kıymetli olurken, huzur duygusu hissedilmek istenecek. Önümüzdeki 6 ay içerisinde aile içerisinde bir rahatsızlık var ise huzuru iyi kurgulamanız gerekecek.Eğer bir evlilik kararı söz konusu ise, evleneceğiniz kişinin aile yapısına mutlaka bakmanız gerekecek. Evliliğinizde bir problem var ise de karşılıklı konuşmayı tercih etmelisiniz. Tam Ay Tutulmasındaki başka bir görünüm ise aile içindeki güvenlik ve emniyetin son derece önemli olduğunu vurgulamakta.

11 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcunda seyrine başlayacak. Duygusal alışverişlerin kafanızı bulandırması söz konusu olsa da etkisi 4 gün sürecek.

15 Nisan tarihinde Merkür Boğa burcunda seyrine başlayacak. İleriye dönük sosyal ilişkileriniz düzenlenecek. Maddi ve manevi olarak sizi güvende hissettirecek kişilerle bir araya geleceksiniz.

18 Nisan tarihinde Yeniay Koç burcunda meydana gelecek. Bu yeni ay kariyer konularında etkili olacak. Yeniay zorlayıcı gibi gözükse de finansal konularınıza dikkat etmeniz sizin için yeterli olacak. Mali konularda çizdiğiniz bütçeye de dikkat etmeniz gerekecek.

20 Nisan tarihinde güneş Boğa burcunda seyrine başlayacak. Riskten uzak bir şekilde ilerlemenizi sağlayan bu etki huzur verir ve Nisan ayını rahat geçirmenizi sağlar.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-5 Nisan arası: 2 Nisan tarihindeki Venüs-Chiron olumlu görünümü, ailevi ilişkiler, yuvanızla alakalı konularda hayatınızı garanti altına alacak kararlar verebilmenizi ve inançla ilerleyerek yenilikleri hayatınıza dahil edebilmenizi sağlıyor.

4 Nisan tarihinde Terazi burcunda oluşacak Tam Ay Tutulması aile hayatınız ve kariyer yaşamınızla ilgili konular üzerinde önemlidir. Siz evinizdeki huzuru, aile hayatındaki mutluluğu tarafsız bir şekilde ele almalısınız. Dış şartlar özellikle mesleki gerginlikler yüzünden tam olarak rahat değilsiniz. İlişkinizde partnerin baskıcı tutumunuz, iş hayatındaki gerginlikler, değişimler, mali anlamdaki sorunlarla mücadele etmek kolay olmadığı için, bir hayli yorgunsunuz. Bu Tutulma bir yanıyla özgür çalışmak arzunuzu vurgularken, diğer yanıyla ailevi ilişkilerde dengeyi sağlamak adına yorulmanıza neden olabilir. Ancak şunu belirteyim ki, bu tutulmanın yöneticileri Venüs ve Mars Boğa burcunda ilerlediği için, asıl meselenin maddi ve manevi anlamda önünüzü görmek arzunuzdan kaynaklandığını anlıyoruz. Şu aralar iyi bir proje, planlama ve karşınıza iyi fırsatlar çıkabilir. Böylece ev-iş arasındaki dengeler yerli yerine oturabilir.

6-12 Nisan arası: 8 Nisan tarihindeki Merkür-Pluto zorlu görünümü, bir yandan mesleki konularda girişimde bulunmaya çalıştığınızı diğer yandan güçlü bir partnere ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Siz güven içinde yaşamak ve düzgün bir ilişki kurmaktan yanasınız. Ancak baskıcı sadece kendi bildiğinin doğru olduğunu düşünen bir kişiyle bir hayat kurmanız mümkün değil. Şöyle bir yaşamınıza baktığınızda ne kadar çok mücadele verdiğinizi ancak sizi bir türlü anlamamakta ısrar eden kişilerle karşılaştığınızı düşünebilirsiniz. İş ve özel ilişkinizle alakalı konularda biraz zorlanabilirsiniz. Bir yandan dış dünyadaki sorumluluklarla mücadele etmek, diğer yandan üzerinizde egemen olmaya çalışan kişilerle anlaşmak sizi yorabilir. 11 Nisan Venüs-İkizler geçişi, aktif haftanın bir başka etkin enerjisi olup, ailevi konular başta olmak üzere, sosyal ilişkilerde 14 Nisan tarihine kadar dikkatli hareket etmenin, ilişkilerde ani kararlardan kaçınmanın doğru olacağını gösteriyor.

13-19 Nisan arası: 15 Nisan tarihindeki Venüs-Satürn karşıt görünümü, bizi içten içe rahatsız eden, ailevi, parasal, sosyal ilişkilerimiz nedeniyle birileriyle konuşmak, derdimizi anlatmak istemeyiz. Çünkü bizi zayıf görmelerinden hoşlanmayız. Susarız kendi içimize çekiliriz. Doğaldır ki, bu halimiz verimli çalışmanın önüne geçebilir. Ancak Merkür şu aralar Boğa burcunda ilerliyor. Bu da gösteriyor ki, o kadar da çaresiz değiliz. Tamam, sorunlarımız var, içinden çıkamadığımız meseleler var. Fakat sakince gözden geçirmemizi sağlayan zihnimiz de devrede. Böyle bir günde izin almak, evde dinlenmek, kitap okumak, müzik dinlemek bizi rahatlatabilir.

20-26 Nisan arası: 20 Nisan tarihindeki Güneş-Boğa burcu geçişi arkadaşlıklar, ilişki, aşk anlamında ciddiyeti ve sağlamlığı önemsediğimiz bir gün. Bu geçişi yöneten Venüs-İkizler burcunda ilerliyor. Aslında aradığımız huzuru bulmakta zorlanıyoruz. 7 Mayıs tarihine kadar tam olarak şu şöyle demek, net bir yol belirlemek kolay olmayabilir. 22 Nisan tarihinde partnerimiz veya ilişkilerde birlikte güçlenme arzusu, birlikte çözüme ulaşma, bir şeyleri yerli yerine koyma isteği yüksektir. Tabii ki ilişkinin niteliğine göre karşı taraf baskın kimlikte ise, biraz zorlanabiliriz. Aklı başında konuşmalar, dürüst yaklaşımla, ilişkide son derece önemli olacak.

İŞ VE KARİYER

1-5 Nisan arası: 5 Nisan tarihinde, iş hayatımız ve aile içinde iletişimin uzlaşı ve nazik biçimde yapılması, biz olgusunun gözetilmesi yararlıdır. Kavgaların, tartışmaların sizi huzursuz ettiğini biliyorum. Venüs-Boğa burcunda ilerlediği için, şu aralar burcunuzla uyumlu görünüm yapıyor. Bu nedenle, problemleri ılımlı şekilde çözmeye çalışmakta yarar var.

6-12 Nisan arası: Bu haftaki enerjiler fazlasıyla etkili değişimlerin işaretçisi. 6, 8, 10 Nisan tarihlerindeki üç önemli kavuşum etkisi, bir anda işinizden ayrılmaya, yeni bir iş değişikliğine gitmeye, serbest çalışmaya, işinizdeki değişime, hızlı kararlara neden olabilir. Bu değişimlerin tümünde beklenmedik durumlar bir hayli ön planda. Ancak ben bu görünümlerin hiç de beklenilir olduğunu söyleyemem. Bir anda gelişen bir durum, üç gün içersinde mevcut işinizi sonlandırabilir, yeni bir adım veya gelişmeye neden olabilir. Bu değişimleri siz de gerçekleştirebilirsiniz veya dış etkenler de bunda etkin olabilir. Fakat şu var ki, biz bilinçli şekilde haftaya adım atarak girebilirsek, en azından yanlış yönde gelişebilecek durumlara fırsat vermeyiz. Hayrınıza olmasını diliyorum.

13-19 Nisan arası: 14 Nisan tarihinde Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek. Sizler de belli kriterler çerçevesinde planlarınızı gözden geçirmelisiniz. Kendinizden emin, söylediğinizin ardında durarak, kararlı davranarak işlerinizi halletmekte yarar var. Ancak bu geçişin yöneticisi Venüs-İkizler burcunda olduğu için, aynı anda birden fazla plan ve projeyle uğraşabilir, bunları bitirmeye çalışırken dağılabilirsiniz. Özellikle bazı projeler için ekip halinde çalışılması, belli bir süre içinde bitirilmesi, acele edilmemesi gerekir.

20-26 Nisan arası: 20 Nisan tarihinde Boğa burcunda ilerleyecek Güneş, her ne kadar burcunuzla uyumlu görünüm yapsa da, yöneticisi Venüs nedeniyle hedeflerimizi belirlemede veya net bir şekilde oturtmakta zorlanıyoruz. İki projeyle ilgileniyorsak bu durum tabii ki koşuşturmanın işaretçisi ve geri planda aksiliklerle uğraşıyor olmanın sıkıntısıdır. Ancak birileri bir şeyler çeviriyor, canımız buna sıkılıyorsa, kendimizi pek rahat hissetmeyiz. Ben iş konularda bu hafta, başkalarıyla olan ilişkinizin veya özel hayatınızdaki sıkıntılarınızın sizi yorduğunu düşünüyorum. Kafanızı bunlara takılı olduğu için bunalıyorsunuz. 7 Mayıs tarihine kadar sakin olmakta, mantıklı davranmakta yarar var.

PARA

1-5 Nisan arası: Maddi konularda 5 Nisan tarihindeki Güneş-Pluto zorlayıcı görünümü, kazanç anlamında sıkışıklığın işaretçisidir. İşinizden elde ettiğiniz gelir veya eşinizle olan her türlü maddi konuda sıkıntı yaşanabilir. Ayrıca iş ortağınızla finansal konularda anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Başkalarının sizin üzerinizdeki baskısı, sizi rahatsız edebilir.

6-12 Nisan arası: 6 Nisan tarihindeki Merkür-Jüpiter görünümü, iş hayatımız ve maddi konularda hareketlilik, iletişimde bulunma yönünde önem taşıyor. İş girişimlerinde düşüncelerimizi açık bir dille ifade edeceğiz. Kazancımızı önemseyeceğiz. Eğer çalışan bir kişiysek, bu görünüm maaşımızla alakalı konuların gündeme gelmesini sağlayacaktır.

13-19 Nisan arası: 18 Nisan tarihinde, Koç burcunda oluşacak Yeniay parasal meseleler olmak üzere, kişisel anlamdaki tüm kararlarımızı uygulama ve mesleki anlamda yeni girişimde bulunma yönünde etkili gibi görünse de, Mars ve Jüpiter ile olan görünümü, hesabımızı bilerek hareket etmenin, önemini vurguluyor.

20-26 Nisan arası: Güneş-Boğa geçişi 20 Nisan tarihinde başlayacak. Kazanç evinizin yöneticisi olduğu için, 7 Mayıs tarihine kadar harcamalara dikkat etmek gerektiğini gösteriyor.

Nisan ayı astroloji takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 1-2-6-7-15-16-19-20-23-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler: 3-4-11-17-18
Aşkta En Şanslı Günler: 6-7
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 26-27

Yeni Ay: 23-24-25
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay: 10-11-12
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Nisan ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,

KAYNAK: İremSu - Mynet

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
DeRDeST
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 03:42