Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Yengeç
facebook bağlan


Yengeç Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015

Yengeç kategorisinde açılmış olan Yengeç Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015 konusu , Yengeç Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015 GENEL BAKIŞ 4 Mayıs tarihinde akrep burcunda Dolunay meydana gelecek. Aşk hayatımızla ilgili varsa çocuklarımızla ilgili, kendi yaratıcı hissedeceğimiz bir dönem başlıyor. İlişkilerimizdeki ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By DeRDeST

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 01.05.2015, 10:30   #1 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Yengeç Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015Yengeç Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015GENEL BAKIŞ

4 Mayıs tarihinde akrep burcunda Dolunay meydana gelecek. Aşk hayatımızla ilgili varsa çocuklarımızla ilgili, kendi yaratıcı hissedeceğimiz bir dönem başlıyor. İlişkilerimizdeki sorunları da bu Dolunay ortaya koyacaktır. Akıllıca kazanç elde etmemiz gereken bir dönem. Geleceğimizi düşünerek hareket etmemiz gerekiyor.
8 Mayıs tarihinde Venüs burcunuzda seyrine başlayacak. Hem ailevi konularda hem ikili ilişkilerde güvenilirlik ve sağlamlık olgusunu gözetmeniz gerekiyor. İyi niyetinizi suiistimal eden kişilere karşı güven ve istikrar ilkesini iyi uygulamamız gerekiyor.
12 Mayıs tarihinde Mars ikizler burcunda seyrine başlayacak. İki yönlü huzursuzlukların olmaması için bizim de kendimize çok fazla dikkat etmemiz gerekiyor.
18 Mayıs tarihinde Yeniay boğa burcunda oluşacak. Sağlamlık, istikrar, güven ilkesi burada da geçerli. İş hayatımız ve psikolojik konularda etkili olacaktır. Mali konularda ileriye dönük planlar yapmamız gerekiyor. Birazda kendi çıkarlarımızı gözetmemiz lazım.
19 Mayıs - 12 Haziran tarihleri arasında Merkür ikizler burcunda geri hareketine başlayacak. İletişim, haberleşme konusunda görüştüğümüz kişileri gözden geçirmeliyiz. Pozitif insanlara yakın durmanızda fayda var. Geçmişe dair bazı gelişmeler tekrar gündeme gelerek canınızı sıkabilir. Dostunuza ve düşmanınıza bir bakarak gözden geçirerek her şeyi paylaşmamalı sırlarınızı herkese vermemelisiniz.
21 Mayıs tarihinde güneş, ikizler burcunda seyrine başlayacak. Kendinize ve değerlerinize sahip çıkmanız gereken bir dönem. Güvenmediğiniz insanlarla konuşmamalısınız. Projelerimiz ve planlarımız üzerinde düşünmek için kendimize vakit ayırmalıyız.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 3 Mayıs tarihindeki görünüm, özellikle ciddi ilişkilerde partnerinizin sağlığı, iş hayatı ve aranızdaki iletişimin bozulmasına, zorlanmasına neden olabilir. Birbirinizle yapıcı tarzda konuşmaya özen gösterin. Destekleyici olun. 4 Mayıs tarihinde Akrep burcunda oluşacak Dolunay, günlük problemleri veya bir takım sorunları büyütmek yerine, artı ve eksileri tartarak ilişkiyi ele almanın doğru olacağını gösteriyor. 7 Mayıs tarihinde Venüs, burcunuzda ilerleyecek. Bu durum, ailenize, sevdiklerinize düşkünlüğün işaretçisi. Sizi yoran birçok mesele var bu ilişkide. Huzurunuzu kaçıran faktörler ön planda. Bunlar nedeniyle yoruluyor ancak huzuru temin etmek için çabalamak zorundasınız.
11-17 Mayıs arası: 15 Mayıs tarihi ilişki anlamında da zorlayıcıdır. Eğer partneriniz pek güven uyandırmayan davranışlarda bulunuyorsa canınız sıkılır. Diyelim ki yeni tanıştığınız biri var. Bu kişiye güven duymadan önce çok iyi düşünmek, araştırmak gerekir. Gizli saklı işlerden kaçırmakta yarar vardır. Fikirsel anlaşmazlıklar da yaşanabilir. Görüş farklılığı sorun yaratabilir. 16 Mayıs tarihi gayet olumludur. Sular durulur veya sorunların üstü kapatılır. Bekar Yengeçler için yeni bir tanışmanın işaretçisidir. İlişkisi olanlar için romantik bir gecenin simgesidir. Ancak ben derim ki, olan bitene dikkat edelim. Bir şeyler gözümüzü de fazla boyamasın.
18-24 Mayıs arası: 22 Mayıs tarihindeki görünüm, ilişkinizle ilgili konularda sevgi alışverişinin, anlaşmanın, birbirimize karşı ilginin azalması yönünde bir tesir yaratabilir. Siz bir hayli kırılgan, hassas, sevdiklerinize aşırı düşkün, duygusal yönden güven ararken, karşı tarafın baskın kimliği, soğuk tavırları, hesapçı halleri, otoritesi can sıkıcıdır. Özellikle ilişkisi problemli olan çiftler açısından bu hafta zorlayıcı geçebilir. Yeni başlayacak ilişkilerde de tabii ki bu farklılıkların ileride yaratabileceği sorunlara dikkat edelim. Bir de Merkür geri hareket döneminde olduğumuzdan zaten içe yönelen zihin, gerginliğe, strese daha meyillidir. Sağlığınıza mutlaka özen göstermenizi tavsiye ediyorum.
25-31 Mayıs arası: Bu haftanın genelinde hem ilişkide duyarlıyız hem de bu nedenle zorlanıyoruz. İlişkisinde sorun olanlar bir yandan olan bitenlere rağmen katlanmak zorundalar diğer taraftan bir şeyler değişsin istiyorlar. Ancak her ikisi de çözüm olmadığında can sıkıyor. Kafanızın içinde o kadar çok soru var ki, bu ilişkinin düzelmesi, yenileşmesi, canlanması mümkün mü, yoksa ne olacaksa olsun diyerek çekip gitmeli mi? eh bu da pek kolay değil. Merkür geri hareketi öyle bir alanda etkili ki, huzursuzuz, gerginiz ancak bunu da dışa yansıtmakta zorlanıyoruz. İlişkisi olmayanlar açısından haftaya baktığımızda, geçmiş gözümüzde, gönlümüzde tazeliğini korurken, yeniye güvenmekte zorlanıyoruz. Çünkü karşımıza çıkan veya çıkacak olan kişinin, doğru kişi olup olmadığından emin olmayabiliriz. Benim her iki durumda da olanlara tavsiyem, sonradan pişman olacağınız kararlardan kaçınmaktır. Hislerinizi yazın, güvendiğiniz kişilerle konuşun ve rahatlamaya çalışın.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 3 Mayıs tarihindeki görünüm, sağlığınız başta olmak üzere iş ortamındaki sorunların, fikirsel anlaşmazlıkların veya sizi rahatsız eden durumların daha fazla belirginleşmesine sebep olabilir. Kolayca sinirlenirsiniz. Ancak bunları dışa yansıtmakta zorlandığınız için, öfkenizi kime veya neye yansıtacağınızı bilemezsiniz. Dikkatli olunması gereken bir gün. 4 ve 6 Mayıs tarihlerinde hedefiniz her ne ise ona yönelik şekilde hareket etmekte yarar var. Yetenekli olduğunuz alanlara yöneliniz. Eğer mevcut işinizden memnun değilseniz başka alanlarda şansınızı deneyebilirsiniz. Bu hafta öncelikle sakin olunuz. Gereksiz meselelerin veya insanların sizi sinirlendirmesine izin vermeyiniz.
11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs Mars-İkizler geçişi, çalışma hayatınızla ilgili konularda fiziksel ve ruhsal anlamda çabucak sıkılmaya, sabırsızlığa, gerginliğe ve her şeyi gereğinden fazla abartmaya neden olabilir. Bu biraz da, etrafınızdaki insanların ikili oyunları, tutarsızlıkları nedeniyledir. Özellikle 15 Mayıs tarihinde bu yüzden işten ayrılmaya veya kendinizi pek de iyi hissetmemeye neden olabilir. Sorun kaldıracak haliniz yoktur.
18-24 Mayıs arası: 18 Mayıs tarihinde Boğa burcunda oluşacak Yeniay, sizin ilerisi adına her konuda kendinizi güvende, huzurlu, sakin, emniyette hissetme arzunuzu bir hayli güçlü kılıyor. Bu öylesine bir ihtiyaç ki, eğer problemler varsa, huzursuz iseniz, bir takım meseleler umduğunuz gibi gitmiyorsa tabii ki, garantide değilmişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Bir yandan Merkür gölgeli günleri ve başlayacak geri hareketi, diğer taraftan bu Yeniayın görünümlerine baktığımızda duyarlılık, kıstırılmışlık, psikolojik ve bedensel anlamdaki keyifsizlik bir hayli belirgin. Ben bu hafta mutlaka sakinleşmenizi, şöyle bir dinlenmenizi, her şeyi kafanıza takmadan, moralinizi güçlendirecek olumlamalara yönelmenizi tavsiye ediyorum.
25-31 Mayıs arası: Haftanın hemen başındaki görünüm, iş hayatında yaşanması muhtemel değişikliklerin veya gelişmelerin bizim kriterlerimize uygun düşmeyişidir. Çünkü biz güvende olmak, bulunduğumuz ortamda ılımlı, uyumlu, hoş bir şekilde işlerimizi yapmaktan yanayız. Ancak gel gör ki, aradığımızı pek de bulamıyoruz. İşinde problem yaşayanlar için, görüyor ki, bu hafta biraz zorlayıcı geçebilir. İş girişimlerinde bulunmak isteyenlere tavsiyem, öncelikle zaman payı bırakmayı unutmamanızdır. Çünkü Merkür geri hareket dönemindeyiz. Şartlar bizim istediğimize uygunlukta olmayabilir. Beklenmedik gecikmeler yaşanabilir. Söz verilir, ancak yerine getirmek için sabırlı olmak gerekebilir. Elimizde olmayan durumlar için ne hayata ne kendimize ne de başkalarına kızmak, sinirlenmek yanlış olur. Ben bu hafta yarım kalan işlerin bitirilmesi, her türlü işin takibinin iyi yapılması, hayalci ve dağınık olunmaması gerektiğini söylemeliyim.

PARA

1-10 Mayıs arası: Kazançla alakalı konularda da etkili olan Akrep burcundaki Dolunay, aşırılıktan kaçınmanın önemini vurguluyor. Bazen sınırı aşan harcamaların bütçeniz dışına taşmanın riskli olduğunu hatırlatıyor. Siz sevdiklerinize pek dayanamazsınız. Elinizden geldiğince yardımcı olursunuz. Bu Dolunay, cömertliğin sınırlarını bilmenin öneminden bahsediyor. Ancak bir olumlu tarafı var. Kazanç getirici işlere yönelmenizde teşvik edici. Kendinizi iyi kontrol edebilirseniz sorun çıkmaz.
11-17 Mayıs arası: Evimizin ihtiyaçları, sağlığımız, yolculukla ilgili harcamalarımız olabilir. Beklenmedik masraflar artabilir. Ancak yine de, Venüs burcunuzda ilerlediği için, aldığınız ürünün kalitesine, uzun vadeli oluşuna dikkat edersiniz.
18-24 Mayıs arası: 19 Mayıs-12 Haziran tarihleri arasında Merkür-ikizler burcunda gerileyecek. Bu süreçte, her türlü olasılık ele alınmadan, güven unsuru gözetilmeden, ticari, iş veya finansal konularda harekete geçmemeliyiz. Koşullar pek elverişli olmadığı için, hesap dışı harcamalar veya yanlış hesaplamalar sorun yaratabilir. Mali işlerimizi, ilişkilerimizi kurallara uygun şekilde yapmak lazım. Sağlığımıza özellikle dikkat edelim. Doğru bilgiyi önemseyelim. Paramıza sahip çıkalım. Bilmediğimiz işlere kalkışmayalım. Bizi rahatsız edebilecek, ilişki, iş ortaklığı, çevresel etkileri akıllıca gözden geçirelim.
25-31 Mayıs arası: Finansal harcamaların ölçülü olmasına özen gösterelim. Bir de beklenmedik bazı masraflar çıkabilir. Benim bu hafta size tavsiyem, özelikle unutkanlıklara karşı tedbirli olmanızdır. Eşyanızı, çantanızı veya cüzdanınızı koruyun. Hırsızlıklara karşı da gözümüzü dört açalım. Ticaret, alış satış kiralama veya her türlü parasal görüşmelerde bazı fırsatçı kişilerin oyununa gelmeyelim. Aldığımız ürüne iyi bakalım. Garantisi var mı yok mu kontrol edelim. Özellikle bilgisayar, iletişimle alakalı ürünler bunların başında geliyor. Bir de yolculuklarda bilet alış satışlarda internet üzerinden yapılacak alışverişlerde mutlaka dikkatli olalım.

Mayıs Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 3-4-12-13-17-21-22-26-27-31
Zayıf Enerjili Günler: 1-2-8-9-14-15-28-29
Aşkta En Şanslı Günler: 3-4-31
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 23-24
Yeniay: 20-21-22
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 7-8-9
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

KAYNAK: iremSU - Mynet Astroloji Danışmanı

Hipnoz beğendi.
DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
DeRDeST, Hipnoz
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 07:12