Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Yengeç
facebook bağlan


2016'da Yengeç Burcunu Ne Bekliyor?

Yengeç kategorisinde açılmış olan 2016'da Yengeç Burcunu Ne Bekliyor? konusu , 2016'da Yengeç Burcunu Ne Bekliyor? Yengeç burcu 2016 yorumu Hande Kazanova, Yengeç burcu için 2016 yılını yorumluyor. Sevgili yengeçler, 2016 yılında iş alanlarınızda önceliklerinizi iyi belirlemeniz gerekecek. İşinizde sizi neyin ...


Like Tree2Beğeni
  • 1 Post By Jineps
  • 1 Post By Babe

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 26.12.2015, 14:20   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 2016'da Yengeç Burcunu Ne Bekliyor?2016'da Yengeç Burcunu Ne Bekliyor?


Yengeç burcu 2016 yorumu

Hande Kazanova, Yengeç burcu için 2016 yılını yorumluyor.

Sevgili yengeçler, 2016 yılında iş alanlarınızda önceliklerinizi iyi belirlemeniz gerekecek. İşinizde sizi neyin mutlu edip etmediğini algılayaca- ğınız bir dönem geçireceksiniz. Bu dönemde kendi üzerinizdeki disiplini iyi bir şekilde sağlamalı ve hayatınızın günlük akışını bir düzene oturtmalısınız. Üzerinize almanız gereken sorumlulukları ertelemeyin ve başkaları size dayatmadan, siz harekete geçin. Size düşen görev, yapacaklarınızdan mutluluk duymanız ve gerçekten istediğiniz işlere kanalize olmanız. Uzun süredir devam ettirdiğiniz işlerinizde bazı sorunların oluşması sizi tedirgin etmesin. Belki de size daha fazla keyif verecek, yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak bir alana kaymanız gerekiyor. İşte bunu yaşayacağınız olaylarla fark edebilirsiniz. Jüpiter; iletişim, reklam, satış, pazarlama, tanıtım, öğrenim, yazım ve bilgisayar alanlarınızda sizi çok çalıştırarak, detaylara dikkat çekerek, eleştiri mekanizmanınızı devreye sokarak size büyümeniz için önemli fırsatlar sunacak. Yaptığınız işleri kolay beğenmeyecek, daha iyi olması için uğraşacaksınız. Akrabalarınızın veya kardeşlerinizin hayatındaki açılımlar sizin hayatınızı da olumlu etkileyebilir.

İş – Para – Kariyer

Satürn’den alacağınız etkilerle iş ve hizmet alanlarınıza daha fazla önem vermeniz gerekecek. Eylül ayına kadarki süreçte, yeni fikirlerinizi başkalarının önüne koyacak, konuşma ve yazma yoluyla başarılı işlerde bulunacaksınız. Yaptıklarınızı ve yapacaklarınızı uzaktaki yerlere ve insanlara da ulaştıracaksınız. Araştırma işindeyseniz araştırmalarınızı geliştirebilir ve daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Yayıncılık ve medyayla ilgili konular hayatınızı renklendirebilir. Basın-yayınla ilgili bir işe sahip olanlar rahat ve yaratıcı bir süreç içerisinde bulunacak. İnternet ve sosyal medyayla uğraşıyorsanız zaman zaman zorlanmalarınız olsa da kolaylıkla diğer insanlar arasından sıyrılacaksınız. 17 Nisan’da Mars’ın iş alanlarınızda gerilemesiyle beraber, 27 Mayıs’a kadar iş ve hizmet konularında enerjinizi istediğiniz gibi kullanamamaktan kaynaklı olarak bazı sıkıntı ve sorunlara açık olacaksınız. Bu tarihlerde önemli iş değişikliklerinden ve girişimlerinden kesinlikle kaçının. İş hayatınıza ve günlük rutin işlerinize 23 Mart, 26 Mayıs, 18 Haziran, 24 Ağustos ve 10 Eylül tarihlerinde dikkat edin. 18 Ağustos’taki tutulmayla beraber ortaklaşa parasal işlerinizde, finansal durumunuzda sıkıntılar gündeme gelebilir.

Aşk – Evlilik – İlişkiler

2016’da akrabalarınız ve komşularınızdan yana olumlu etkiler altında olacaksınız. Onlardan iyilik göreceksiniz. Onların hayatlarındaki zenginlik ve güzelliklerden siz de fayda sağlayacaksınız. Kalbiniz boşsa yakın çevrenizdeki insanların devreye girmesiyle yeni bir insanla tanışma ihtimaliniz yüksek. 23 Mart’taki tutulma tüm algınızı aile ve yuva alanlarınıza çevirebilir. Duygusal anlamda birtakım stresler, kopmalar, iniş-çıkışlar ve dalgalanmalar önem kazanabilir. 27 Mayıs’ta Mars’ın gerileyerek aşk ve çocuk alanlarınıza kaymasıyla beraber; haziran sonuna kadar aşk hayatınızda ve çocuğunuzla ilgili konularda birtakım sıkıntılara açık olabilirsiniz. Bu süreçte önemli adımlardan ve girişimlerden kaçınmalısınız. Yılın ikinci yarısındaysa, 9 Eylül itibarıyla ev ve aile konularında inanılmaz şanslarınız ve fırsatlarınız olacak. Bu tarihten sonraki 1 yıl içinde emlak alım satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Evlenmek ve yuva kurmak istiyorsanız yine bu dönemde çok rahat bir şekilde harekete geçeceksiniz.

Sağlık

İş hayatınızda çok fazla çalışmak vücudunuzun ritmini bozabilir. Stresten uzak durmalı, tatlı ve hamur işi tüketmeyi seven bir burç olarak, beslenmenizde yeni bir sayfa açmalısınız. Yaşam tarzınızda yapılacak düzenlemeler sizi birçok olumsuzluktan koruyabilir. 23 Mart’ta yaşanacak parçalı Ay tutulmasında, sağlığınızla ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Mars’ın sağlık evinizde gerileme tarihi olan 17 Nisan - 27 Mayıs tarihleri arasında vücudunuzu çok zorlamayın. En dikkat edilmesi gereken tarihlerden biri de 24 Ağustos ve civarı. Bu dönemde bir sağlık sorunu sizi kısıtlayabilir. Kazalara ve sakarlıklara dikkat edin.

Eğitim

Günlük çalışma ritminizi iyi ayarlarsanız, biraz disiplinle çok güzel işler başarabilirsiniz sevgili öğrenci Yengeçler. Eğitim alanlarınızı tetikleyen 3 tutulma yaşayacaksınız. 9 Mart/1 - 16 Eylül tarihlerindeki tutulmalar eğitimle ilgili faaliyetlerinizi hızlandırabilir. Bu tarihlerden sonra eğitim alanlarınızda yeni kapılar aralanacak. Yurtdışında eğitim almak istiyorsanız, 18 Haziran-10 Eylül tarihlerinde eğitim alanlarında bazı güvensizlik ve cesaretsizlikler oluşabilir. Temas halinde olacağı- nız insanlarla kendinizi karşılaştırmayın. İlköğrenim alanındaki öğrenciler 23 Mart ve 26 Mayıs civarında okulda bazı sıkıntılar yaşayabilir. 12 Mart itibarıyla her tür yüksek eğitim konusunda olumlu bir sürece adım atacaksı- nız. Bu süreçte öğretmenleriniz ve okulunuzla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirip derslerde umduğunuz başarıyı yakalayabilirsiniz.

__________________


Papatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 27.12.2015, 02:58   #2 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 2016'da Yengeç Burcunu Ne Bekliyor?

Yengeç Burcu 2016 Genel BakışSevgili Yengeç burcu, 2016 yılının gelmesiyle beraber özellikle iş dünyasındaki çalışmalarınız daha fazla dikkat çekmeye başlayacak. Çalışmalarınızla ön plana çıkmanız muhtemel. Bu yıl içerisinde yaratıcılığınız da üst seviyelere çıkmaya başlıyor. Daha önce keşfetmediğiniz yönlerinizin farkına varacaksınız. Başarılı olmak, gücü elinizde bulundurmak istiyorsanız doğru çalışmalar yapmalısınız. Hata yapacağınız dönemler olacak ancak hatanızdan ders çıkarttığınız sürece ilerleyen dönemlerde daha az hata yapmaya başlayacaksınız.

2016 yılında genel olarak şans ve başarı sizden yana olacak. Daha önce tecrübenizin olmadığı işlerde de kazançlı çıkacaksınız. Aklınızda dahi olmayan işler yapabilir ve hiç beklemediğiniz kadar para kazanabilirsiniz. Maddi anlamda güçlü olmak istiyorsanız, girişken olmanız gerekiyor. Şartlar sizin lehinize dönmüşken bu yılı kesinlikle doğru anlamda değerlendirmelisiniz. Fırsatları tepmeniz, 2015 yılında yaşadığınız sıkıntıların tekrar karşınıza çıkmasına neden olabilir.

Yengeç burcu, yılın ilk yarısına kadar daha güzel gelişmeler olacak. Eğitim hayatınıza devam ediyorsanız, eğitiminizle ilgili sizi memnun edecek sonuçlar alacaksınız. İstediğiniz okula gidebilir, istediğiniz kursları alabilirsiniz. İş hayatınızda aynı şekilde ilerliyor olacak. Çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Maddi gücünüz artıyor, birikiminizi artırabilirsiniz. Yine bu yıl içerisinde işle ya da eğitimle ilgili seyahatler de bolca karşınıza çıkabilir.

Geride bıraktığımız yıl içerisinde başlattığınız işler de bu yıl içerisinde daha hızlı ilerliyor olacak. Projelerinizi geliştirebilir, size fayda sağlayacak dokunuşlar yapabilirsiniz. Kişisel olarak gelişeceğiniz bu yıl içerisinde geleceğinize direkt olarak etkide bulunacak adımlar atacaksınız. Kendinizi düşünerek yaptığınız her türlü kişisel yatırımların size olumlu geri dönüşleri olacak.

Yengeç burcu, 2016 yılında ışığın altında siz varsınız ve objektifler size dönmüş durumda. Her anlamda ön plana çıkacaksınız. Kişisel enerjiniz tavan yapmış durumda ve çevrenizde bulunan herkesi etkiniz altına almaya başlıyorsunuz. Günlük fırsatlar üzerinde çok fazla yoğunlaşmadan, geleceğe yönelik fırsatlarla ilgilenmelisiniz. Zaman zaman kendi çıkarlarınızı düşünmelisiniz. Birlikte çalıştığınız, arkadaşınız veya dostunuz olan kişilere çok fazla güveniyor olabilirsiniz ancak siz kendinizi düşünmelisiniz.

2016 yılında finansal olarak daha iyi duruma gelmek istiyorsanız gelir ve giderler konusunda aşırıya kaçmamalısınız. Dengeyi kurduğunuz sürece daha fazla birikim yapabilirsiniz. Özellikle Haziran ayına doğru giderler konusunda artış olacak. Temmuz ayında ise tekrar rahatlayacaksınız. İki aylık süreçte maddi olarak kemerlerinizi sıkmanız gerekebilir. 2016 yılına genel olarak baktığımızda sizi memnun edecek şekilde geçecek.

burcweb

Papatya beğendi.
__________________
Taklitler aslını yaşatır.
KIPSS.

Ben soğuk değilim, siz cıvıksınız.
.
Jineps isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 10.03.2016, 19:56   #3 (permalink)
Isınan Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 2016'da Yengeç Burcunu Ne Bekliyor?

Kazalara ve sakarlıklara dikkat edin.

Hep bir sakarlık var ya zaten :$

Papatya beğendi.
Babe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2017, 12:20   #4 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 2016'da Yengeç Burcunu Ne Bekliyor?

2016 da kalsaydım keşke.
2017 hiç iyi gelmedi bana

Arafta isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 9
Amazonn, Arafta, Babe, EbruLi, HeavenLy, Jineps, KaraKiz, Papatya, PouF
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 14:10