Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05.08.2015, 13:53   #2515 (permalink)
alcatraz
Dünyamı yeşile boya !

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Üsteki üye hakkında yorumlar

Alıntı:
Dexter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

takım oyunu olmayınca, herkes kendi lane inden gitmeyince, sup çarp alınca vs böyle durumlarda ben feedlemiyorum da herkesi susturup kafama göre takılıyorum. boş lane lerde minyon kasıyorum, yerse.

dandik bi oyun sonucu yenmektense, adam gibi zevk alarak yenilmeyi tercih ederim.

para konusunda haklısın, sadece skinler değil başka bir şeylerde paralı olmalı. sürekli ihtiyaç olan bir şey.
aynen... keyif almak için oynuyorum bu boku ben. senin zaferin benim umurum dışıdır yani. ama inadım beni dar agacına götürse de inada bindi mi iş biraz yokuşa sürebiliyorum.

velet sayısını azaltmak için mecburi bi para yatırımı şart olmalı. Ayrıca report'lama sistemiyle mutlaka ilgilenilmeli. yeteneksiz oyuncuları değil. gerçekten banlanmayı hak eden oyunları ban'lamalılar. yaş sınırı büyük olmalı. mesela 22. Tc kimlik no kayıt olmalı. Herkes kafasına göre üye olmamalı.
mesela şöyle bişi olabilir.
1. üyeliğe 100 tl
aynı tc ile 2. üyeliğe 75 tl gibi...
paralı her şey paralı olacak. banlanan tc en az 1 ay üyelik alamayacak...
şartları yıldırıcı yaparsan herkes s*** s*** kurallara uyar.
ama riot üye sayısının azalmasından korkuyor olmalı ki lanet olsun böyle sisteme, yapmıyorlar. radikal ve yeri geldikçe dikta kararlar alınmalı.
yoruldum beee valla yoruldum sıplardan !!

Sabah solcuların kahvesinin, akşam da sağcıların kahvesinin aynı silahla tarandığını 30 yıl sonra öğrendik...

Bakalım bi 30 yıl sonra neleri öğreneceğiz...
alcatraz isimli Üye şimdilik offline konumundadır