Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.10.2015, 15:57   #300 (permalink)
EbruLi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Olcay Derecik Şiirleri - Sözleri

S'evgire dönmüş yüreğim işte

// Sevgili Tarafından okunmamış,satır sahibine hiç dokunulmamış mektup..

Merhaba,Yokluğunu sarıp,sarmalayıp,içimde büyüttüğüm sevdam,Merhaba..
Gece,olağanüstü çekicilikteki gözlerini getirdiğinde gözlerimin önüne,Adın karıştı AŞk'ıma..Ve ben seni toplum baskısıyla değil,toplu Sen Aşk'ısıyla sevdiğimi anladım bir kez...daha..Hemde öyle bir anladım ki,senin bütün 'engebeli' leştirme çabalarına rağmen,bütün dengesizliklerini dengeledim kendi içimde Aşk'ın...Sen, de platonik,ben diyeyim, Öyleyse ne olmuş.? ...Bu derece...
Kaç gecedir yazıyorum sana...Nerde, kime,hangi dile çevirtiyorsun yazılarımı bilmiyorum..Hangi B/aŞk'anın koynunda unuttun beni onuda bilmiyorum...Bildiğim tek şey,yoksun ve ben bir yok' sunum Senden...Sende Tok' sun benden,Aç' sın elden...Bu denklem için bile atlamaya değer köprüsünden yüreğinin....
Bilirdin hani ya,Kıyamazdım hiç sana...Hiç bir şey değişmedi..Resmini bile atmaya kıyamıyorum.Bakıyorum hala arada...Arada dedim,yanlış anlama...İki Sen arasında kaldım bu ara, o ara...İki sen evet yanlış duymadın... Bir zamanlar bana ait Sen,Şu aralar Her düşündüğümde bana ait olan Sen...Hala anlamadın değil mi.?
Sen' de inanmıyorsun bende olduğuna biliyorum...Ve bilsen,emin olsan zaten söküp atmak için geri dönerdin değil mi? .Bu yüzden saklıyorum senden Seni sevdiğimi hala,Bu yüzden geçmiyorum kaldırımlarından,sokağından,peki hangi sebepten senden geçemiyorum onuda sen cevapla N'olur.Diyeceğim o ki,gelme,ama bende de bitme....Bu şizofrenikliğimi de aşkına verme...Allahaşkına söyletme...Sev' gire dönmüş yüreğim işte...

Olcay Derecik

Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !

EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla