Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28.01.2016, 13:35   #1 (permalink)
EbruLi

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Bu Taş Ayrılık Acısını Geçiriyor

Bu Taş Ayrılık Acısını Geçiriyor

Aşk hayatınızda yenilik gerektiren pek çok durumda şifalı taşlardan yardım alabilirsiniz.
Doğal taşlar,ayrılık acısı,acıya ne iyi gelir,ayrılık acısına iyi gelen

İlişkiyi bitirmek
Bir ilişkiyi bitirmek istediğinizde üzerinizde bir akik taşı taşıyın. Bu, karşınızdaki kişinin duygularını incitmeden bağları koparmanıza yardım eder.

Ayrılık acısını hafifletmek
Ayrılık acısını hafifletmek ve sonradan utanacağınız davranışlar yapmamak için mavi damarlı akik taşını üzerinizde taşıyın. Ayrıca, zümrüt taşından yapılmış ev aksesuarları ve takılar da aşk acısını azaltır.

Heyecanı kontrol etmek
Onu gördüğünüzde eliniz, ayağınız birbirine dolaşıyorsa, heyecanınızı kontrol altına almak için akuamarin taşından yardım alın.

İlişkiyi düzeltmek
Eğer ilişkinizde sorunlar varsa ve düzelmesini istiyorsanız, aytaşı size yardım edecektir. Hem acınızı hafifletir hem mantıklı çözümler bulmanızı sağlar.

Aşkın keyfini yaşamak
İlişkinizin sorunsuz gitmesini ve aşkın keyfini yaşamayı istiyorsanız, barit taşı size yardım etmek için bekliyor.

Gerginliği azaltmak
Duygularınızı, stres ve gerginliği kontrol etmek için chrysocolla taşından takılar kullanın ve arada bir dokunup şifasını hissedin.

Aşkı çekmek
Aşkı ve hoşlandığınız kişiyi kendinize çekmek için pembe kuartz taşını yanınızdan ayırmayın. Hoş bir çift küpe olarak da üzerinizde taşıyabilirsiniz.

İlişkiyi canlandırmak
İlişkinizi ilk günkü gibi canlandırmak, tutkuyu alevlendirmek için lal taşı size yardım etmek için bekliyor! Lal taşından bir kolyeyle kalbinize şifa gönderin.

Huzur bulmak
İlişkinizdeki negatif enerjiyi yok etmek ve huzuru artırmak için opal taşından bir ev aksesuarı veya takı kullanın.

Eski sevgiliyi unutmak
Eski sevgiliyi ve aşk acısını unutmak için inci ve pembe kalsit taşından yardım alabilirsiniz. Bu doğal, şifalı taş ruh halinizi iyileştirecek ve geleceğe umutla bakmanızı sağlayacaktır.

Duygusal denge kurmak
Yemeden içmeden kesilecek kadar aşık olmuşsanız, kehribar taşı duygusal denge kurmanıza yardım eder.

İnatçılığı durdurmak
Çok inatçı bir eşiniz veya ailenizden bir kimse mi var? İnatçılığını azaltmak için ona kaplan gözü taşından bir ev aksesuarı veya takı hediye edin.

Dostluğu pekiştirmek
Hem ilişkinizde hem sosyal hayatınızda dostluğu artırmak için turkuaz taşından aksesuarlar hediye edin.

Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !

EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla