Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11.08.2016, 01:28   #312 (permalink)
Mehru
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

u Sayfayı Ziyaret Eden Son 10 Kişi
Ada Brcu+ EbruLi Jaqen+ Jineps KitKat+ MalıHulya Papatya PAŞA TORUNU+ YeşiL6

Ada: neseli, yasam sevinci gayet yerinde kendi isinde gucunde gulusu hos bir bayan
Brcu: kendine ozel durusu var, sohbetide guzel uzun zaman oldu konusmayalida arayi acmisiz baya
Ebruli: tanimiyorum kendisini pek fazla ama masallah kalem gibi kaslari var eheh yardim sever birisi
Jaqen: tanimiyorum fazla gurbetci site yoneticisi, burda da baya gurbetci var
Kitkat: yafru ceylanim, basimin taci, gozume batan kirpigim, cigerim, can parem.
Malihulya: kendi kafasinda cizer eder kendisinden dolayi kaynaklanip olusan olaylarida karsidakine yukler masallah. Kardeslerine olan sevgisi ise takdire sayan
Papatya: matrix admine eheh cok caliskan yahu bu kiz masallah
Pasa torunu: bobregim, sol gozum, gozumun ustunde kasim o benim biricik tercumanimmmmmm. Bazen kekelerim tamamlar, anlatamam anlatir dediklerimi duzgun turkceye cevirir, galp galp galp laynnn.
Yesil6: yardimsever co admin, damar parcalardada guzel tavsiye verir.

Sag olun geldiginiz icinde bir daha gelmeyin bosuna zahmet ediyorsunuz .p (ukala ben)

Ada: neseli, yasam sevinci gayet yerinde kendi isinde gucunde gulusu hos bir bayan
Brcu: kendine ozel durusu var, sohbetide guzel uzun zaman oldu konusmayalida arayi acmisiz baya
Ebruli: tanimiyorum kendisini pek fazla ama masallah kalem gibi kaslari var eheh yardim sever birisi
Jaqen: tanimiyorum fazla gurbetci site yoneticisi, burda da baya gurbetci var
Kitkat: yafru ceylanim, basimin taci, gozume batan kirpigim, cigerim, can parem.
Malihulya: kendi kafasinda cizer eder kendisinden dolayi kaynaklanip olusan olaylarida karsidakine yukler masallah. Kardeslerine olan sevgisi ise takdire sayan
Papatya: matrix admine eheh cok caliskan yahu bu kiz masallah
Pasa torunu: bobregim, sol gozum, gozumun ustunde kasim o benim biricik tercumanimmmmmm. Bazen kekelerim tamamlar, anlatamam anlatir dediklerimi duzgun turkceye cevirir, galp galp galp laynnn.
Yesil6: yardimsever co admin, damar parcalardada guzel tavsiye verir.

Sag olun geldiginiz icinde bir daha gelmeyin bosuna zahmet ediyorsunuz .p (ukala ben)

Ya haydaa duzeltelim dedik cifte cifte ulan bi gun bu forum yuzunden telefpnu kircam. Edit yapmaz alintilari almaz bu ne ya.

Mehru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla