Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.01.2017, 16:49   #1 (permalink)
Ravza
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Evlilik / Erkekler ve Kadın!

Evlilik/Erkekler ve Kadın!

Hiç evlenmedim çünkü gerek yoktu. Evimde bir kocanın yerini doldurabilen üç hayvan besliyorum: Her sabah hırlayan bir köpek, bütün gün küfür eden bir papağan ve geceleri geç gelen bir kedi...

Marie Corelli

Sahsen, yirmi dördüne kadar "doğru" adama rastlamadıysa, bir genç kızın şanslı olduğunu düşünüyorum...

Deborah Kerr (Women''s Wit and Wisdom )

Evlenmek isterim, çünkü bir erkeğin her gece benimle birlikte uyumaya kanunen mecbur olması fikri hoşuma gidiyor.

Carrie Snow

Hayır Anneciğim, Bay Doğru ile henüz tanışmadım... Fakat, Bay Cimri, Bay Kaba ve Bay Evli ile tanıştım...

Soru: Erkekler esit bir iliskiyi nasil tanimlar?

Cevap: Siz pişirirsiniz / erkek yer; Siz temizlersiniz / erkek kirletir; Siz ütülersiniz/erkek buruşturur.

Bir erkekle her konuda konuşabilirsiniz. O anlamayacaktır, ama yine de konuşabilirsiniz.

Anonim

Erkeklerin en sık yaşadığı hayal kırıklığı bir kadının da bir beyine sahip olduğunu fark etmeleridir...

Margaret Mitchell ( Rüzgar Gibi Geçti )

Kadınların hataları vardır. Erkeklerin sadece iki tane hatası vardır. Bütün söyledikleri Ve bütün yaptıkları.

Anonim

Ne zaman akşam yemeğine geç kalsa, onun ya beni aldattiığını ya da sokakta ölü olarak yattığını düşünür, hep ikincisi için dua ederim....

Judith Viorst (Women''s Wit and Wisdom )

Soru: Erkekleri evlenmek istemedikleri kadınların peşinden koşmaya iten neden nedir?

Cevap: Köpekleri, kullanmaya niyetleri olmadıkları arabaları, kovalamaya iten dürtünün aynısı.

Bir erkek evliliği düşündüğünde, korktuğu şey, kendini bir kadına bağlamak değil, kendini bütün diğerlerinden ayırmaktır.

Helen Rowland

Kendinize "onda ne bulmuştum?" diye sorduğunuzda onda bulduğunuz şeyin sadece sizin hayal gücünüzün bir ürünü olduğunu fark edeceksiniz.

Ravza isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla