Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31.03.2017, 15:05   #169 (permalink)
Aura
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Korecanlar Sohbet

Alıntı:
FragiLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aslında tam bi' Jang Hyuk hayranıyım ama kkonu hoşuma gitmedi ve açıkçası onu psikopat rolunde izleyesim gelmedi. Chief Kim dizisine gelince.. 1.bölümünü izledim, pek sarmadı. Ben.. İzlemez miyiiiiim! ;D
Strong Woman Do Bong Soon diye bi' dizi var. Allahım, nasıl güzel dizi var ya.. Fantastik. Güçleri olan bi' hatun hakkında ama Park Hyun-sik ve Ji Soo oynuyor. Yeme de, yanında yat yani. Yakışıklılar geçidi resmen. ;D Onları aşk üçgeninde izlemek acayip zevkli ya. ;D Onun dışında ''Moorim School'' diye bi' diziyi izliyorum. Yine fantastik ama konusu çok güzel ve bayağı sürükleyici. ^^ Ha hazır Chief Kim demişken, ''Remember'' diye bi' dizi var, orada Nam Goong-min psikopatı oynuyor. Dram ama bayağı güzel bi' dizi. Piskopatı o kadar güzel oynuyor ki, kanın donar yeminle.
Yok kiz sonradan güzellesiyor chief kim :d moorim school izledim güzeldi. O psikopatligi yüzünden ilk zaman komediye yakistiramadim. Bi ara jinepsleydi galiba hatta konusmustuk adam piskopat ama kizamiyorsun cok havaliydi:d
Voice güzel Jang Hyuk psikopat degil polis yani bi sans ver derim arada kesilmis kol kulak cikarilmis göz izlemeyi seviyorsan :d