Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01.08.2013, 09:33   #8712 (permalink)
Jaqen
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Sohbet Muhabbet

Alıntı:
Gülümse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Günaydın Ne anlatcan?
Hani dün son günü idi ya vergilerin bankaya gittim dekontları almaya 2 kişinin hem stopaj hem kdv yatmamış bir kişininde sigortası yatmamış bankadaki kız hava yapıo bunlar sonradan geldi die söylenmedi hangi hesaptan alınacak diye ama bilmiyorki ben onu diğer bayana teeyyy ne zaman verdiğimi sonra işte bi baktım ödeme tarihi 30 una atmış bir gün önceye ondan alamamış hemen oyunu kurmuş yermi kenji onu yemez tabi bir hışımla orda hemen yüklendim bayana bir anda neye uğradığını şaşırdı sonra meğerse bizim hesap eksi bakiyedeymiş yatırdığımda 500 tl lik bir kesinti olmuş taksite gitmiş amcamın sonra diğer şef geldi odaya çekti tek tek hesabı inceledik sonrabir baktık taksite kesilmiş o zaman neden sonradan gelmiş dedim bunlar alamadık desin dedim ordaki şefede yüklenecektim çok güzeldi kıyamadım ona sonra tekrar döndüm diğer bayana en sonunda büroya geldim o eksik parayı aldım gittim aynı kıza yatırdım parayı döndm şefe dedim bana pizza borçlusun o kadar yol gittim geldim boşu boşuna o veznedeki kız sıçradı hemen bendende pizza diye size olmaz dedim sen bana iftar yemeği ısmarla dün iftarı bedavaya getirdim ahaha

Vayyy bee kısa özet geçmedim hepsini anlattımya ben yazarken nasıl heyecanlı yazmışım öyle özet yerine yaşanan herşeyi dökmüşüm okurken sıkılmazsın dimi hala ekliyom yazıya bişiler hee yeterr bu kadarrr tamam bitti bu kadar işte

Jaqen isimli Üye şimdilik offline konumundadır