Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01.09.2013, 19:39   #1 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 'Evli' Lee, Sang - Woo, Nam Sang-mi mutsuz bir evlilik bulundu

'Evli' Lee, Sang - Woo, Nam Sang-mi mutsuz bir evlilik bulundu

Deulkyeotda mutsuz evlilikler için Sang-mi Woo Nam - 'Tanrıça Düğün' Lee, Sang sarhoş. evlilik 1 Eylül yayın SBS hafta sonu tiyatro 'tanrıça "(bir oyun sabit hat / yön Oh, Jin - Seok) Kim, Hyun - 20. yılında Woo (Lee, Sang - Woo dk) tek başına sarhoş bir songjihye (Nam Sang-mi dk) ve tökezledi. songjihye gangtaeuk kocası (Kim Ji Hoon dakika) New York'ta yasalar mutluluk aldı eğitim almak için karar olsun. . Onlar Kim, Hyun karşılamak için mutluyuz Songjihye - çok komik gerçeği vurgulamak için bir kez daha Woo , ama kardeşi gangtaeuk Gang, Tae sonra - Jin (Kim, Jeong - Tai dakika) New York'ta yolsuzluk soruşturması ile belirlenir eğitim iptal etti. Sinirli songjihye gardenya bakan, tek başına içme Kim, Hyun sürpriz - Woo kaçtı. Kim, Hyun -. Woo songjihye gut oldu ve bu gelip böyle bir "ilişki songjihye şimdi gerçekten zor, ya da yüz değeri, hatta bilmek rol yapma ve bu gözlerle bana bakma, biz makmal için evlilik öncesi yolda seyahat bir kez bir bardak buluşacak Başka kim, "diye **** ağlayarak bulundu. tekrar songjihye "Bugün dünya henüz bana döner ne cebirsel dediği. aptal hala benimle, ben hiçbir şey bilmek iddia edemez, lütfen" eopeunikka git kaçırmak yok sefalet ortaya söyleyerek "Bu, hata Siz de benim gibi iyi bir hayat evlenmek güne kalmamasıdır" dedi songjihye Kim, Hyun - Woo iki ucu kendi ilişkilerinde yayın haber değişiklikler sallanan mutsuz evlilikler fark dedi.