Konu: Ulan para
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09.09.2013, 18:01   #1 (permalink)
FifiVePirtik
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Ulan para

ULAN PARA
Hep sorarlarlar anketlerde aşk mı para mı diye?vallah ikiside lazım derim ben.Paralı olan oldu aşk yok ne anlarım o flörtten.Aşk var cepte mani yok;S Hevesin kaldımı kursağında o aşk burnundan gelir insanın.Aşkım derken değişir iş,birden ismi ile seslenirsin ona.Şimdiler günümüz aşkları hep çıkara dayalı.Görüyoruz belkide yaşıyoruz.Yada alt komşunun kızı arkadaşın,o anlatıyor sevgilisinin mal varlığını sana.Dinliyorsun aval aval.Ağzı açık ayran budalası gibi.E aşk nerde hani sevgi ? Yok.Nerde.Eskiden ne güzeldi ama,ah lise yıllarımız.Kendimden biliyorum ne çok severdim sormazdık hiç ev,araba. Şimdi ise yaşanılan aşk değil,yaşam sözleşmesi bir nevi.Geceleri resmine bakıp ağladığım vardı benim,çıkarınca pıjamasını kokladığım.Sevdiğim çikolatayı aldığı zaman paketin içine tarih atıp sakladığım aşklarım oldu,yalan değil.Ee şimdi ne oldu böyle aşklara.Hani nerdeler?neden şimdi kız erkek herkes düştü mal peşine.Artık kızını alana ev veriyor kayınpederler o ayrı bişey tabi.Yok yok abi,bitirdik biz el birliği ile sevgiyi.Ulan para sen kadar kalleşsin.Hem barıştırır,hem küstürüsün bizi.Hem ağlatır hem güldürür.Ulan para illede sen be illede sen.Daha bulamadım ama bulunca var ya çok pis bozucam seni.AHdım olsun...Ulan sen var sen para sen öyle bişeysin ki,kendini bile kendinle satın alırsın!Sen işte bu kadarsın.