Konu: İdealist
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.09.2013, 12:32   #1 (permalink)
Perii
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart İdealist

İdealist

Hiç böyle kişiliği düzgün biri daha var mıdır bilmem. Kaç aydır tanışıyoruz seninle ne bana kızdığını sinirlendiğini görmedim.. Haketsem bile kızmadın bana.. Güzel güzel cevap verdin bazen düşündürdün hatamı bulmaya çalıştırdın diğerleri gibi terketmedin, Sinirli halimde benim sinirimin geçmesini sağladın çok kıskandım hala kıskanıyorum canım şu kızla konuşma desem yaptın canım, buna karşın enden hiç birşey istemedin.. Hakkında vardı canım.. Çok neşeli gözükmeye çalışan birisin kimbilir içinde hangi dertler vardır.. Aslında sır saklayansın öyle herşeyi paylaşan değilsin canım ya sen Erkeklerle muhabbet kuran değildir idealistim kızlarlada değildir ama kızlar idealist yazssa cevap veriri ama erkekelr yazarsa cevap vermez böyle birşeyide var işte Kızların profillerinde çok görürdüm seni canım artık girmiyorsun sevindirici bu Onunla konuşmakdan hiç sıkılmıyorum Lütfen okuyanlar Maşaallah da desin Sevgili değiliz ama sevgiliden daha iyi bir arkadaşlığımız var onunla.. daha neler neler yazacağım ama gerisi kalsın canım.. Hayatında mutluluk seni bulsun en çok istediğin şeyde olur umarım

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla