Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03.11.2013, 00:17   #1 (permalink)
Perii
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Forumaski erkekleri çocuk bakarsa

Forumaski erkekleri çocuk bakarsa

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: (6 aylık kızı) Ay kızım sen altına mı yaptın ben sana demedim mi tuvaletin gelince ağla diye şimdi 3 4 saat bekle o zamana kadar @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] gelir değişir altını

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]: (1 yaşında oğlu)Haniymiş benim bebeğim. ağlama sakın birazdan anne gelip sana mamalar alacak

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]1 yasındaki oğlunu ayaklarında sallarken) Dandini dandini dastana danaları girmiş postana e oğlum e eee uyuda büyü oğlum hadi uyusana oğlum ya annenn uyumasan kesecek beni

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] 8 aylık oğlu) hadi oğlum cimbom de hadi oğlum cim -- bom desene oğlum anne gleince görsün

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] 1 yaşında kızı). Bugun kızıma ne giydirsem pembeli elbisesini giydirim ona saçlarınıda iki kuyruk edim tam olsun.. Babasının bitanesi seni

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] 2 yaşındaki oğlu). Daha yeni tuvaleti eğitimini alan oğlunu parka getiren fecr çocugun çişim var demesiyle panikler nereye getireceğini bilmeyen fecr agacın dibne etttirmek ister ama ettiremez sonunda bir şişe bulur şişeye ettirir

aman aklıma gece gece bu kadar geldi sessizliq abiye birde ben edim dedim

Konu Perii tarafından (03.11.2013 Saat 15:50 ) değiştirilmiştir.
Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla