Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.11.2013, 20:21   #51 (permalink)
Viky
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Senaryo yazma

"Affedesiniz "
O yumuşacık pürürsüz sesi tekrar duyduğumda ne kadar zaman ona bakmamak için mücadele ettiğimi hatırlamıyorum bile.. Sanki bir asır gibi geldi bana ..
Ondan tarafa başımı çevirdim.. O ışıl ışıl mavi gözlerle bana bakıyor ve gülümsüyordu..
" çantamdan bir şey almam lazım.. Fakat kapak sıkışmış her halde açamıyorum.. Rica etsem yardım edebilirmisiniz "
Yerimden kalktım.. Kapağı açtım...
"Size zahmet oldu .. Çok teşekkür ederim.. "
"Rica ederim.. " dedim ve yerime oturdum...başımı arkaya yaslarım ve gözlerimi kapadım...
Yanıma yerleşti.. Kemerini bağladı... Dirseği dirseğime değiyordu.. Parfümü resmen başımı döndürüyordu.. Gözlerimi aralayıp yan gözle çaktırmadan ona baktım.. Kitap okuyordu...kendini okuduğu romana o kadar kaptırmıştı ki benim onu seyrettiğimi farketmemiştim bile.. Okuduğu her neyse mimikleri şekilden şekile giriyor sanki bir hüzünleniyor bir gülüyordu..
Bu arada onu iyice inceleme fırsatım oldu... Yüzünün her ayrıntısını hafızama kazıdım..
Mantığım bunu yapma bakma diye çırpınırken.. Kalbim bir kereden bir şey olmaz diyordu..
Koyu kumral uzun saçlarını at kuyruğu şeklinde toplamıştı.. Oval vir yüze sahipti.. Iri mavi gözleri , uzun kirpikler taçlandırmıştı.. Burnu kalkık ve küçüktü...pembe rujlu dudakları etli ve dolgundu..
Gözlerim o dudaklara takılı kaldı bir süre...
Aniden uçak öyle hızlı sallandıki bütün düşüncelerim bir anda uçup gitti ve ben bulunduğumuz ortama pat diye dönü verdim....

Viky isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla