Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22.11.2013, 22:30   #206 (permalink)
Narsinha

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: ForumAşkı Hatıra Defteri

Alıntı:
Thor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bizde bir şeyler yazalım önceden yazdığımı hatırlıyorum ama olsun

Buradan bir sebepten dolayı temelli gidenler ne yapmışlarsa kendilerine yaptılar.

"Kendim ettim kendim buldum" sözü yerinde bir söz.

Bir gün bizde gidersek ki, kimse kalıcı değil, o zaman bizde kendimiz etmiş kendimiz bulmuş olacağız...

Kendim ettim kendim buldum şarkısı bile var:

Murat Göğebakan & Cansu Koç" Kendim ettim kendim buldum"
Gidenler oldu, ama gelenler daha çok oldu.Ben bu forumun çok zor günlerine şahit oldum.Bu forumun iç hatlarını herhalde benden daha iyi bilen biri yoktur.Bir ara foruma giren aktif 5 kişi olduğunu hatırlarım.Günlük kayıtlı üye 25-35 kişi girerdi.Toplamda üye misafir 300-400 kişi girerdi.Hatta çoğu arkadaşımız olan kişiler bile başka forumlara takılırdı.Gerçekçi olmak gerekirse kimse kimse için bir yerde takılmıyor.Büyükse mekan takılıyordu, o zaman bizde büyük olmalıydık
.@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] bilir @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] da bilir, bir gün çok büyük olacağız dedim onlara, kafama koymuştum.Hatıra defteri konusunda yazılarım vardır bu konuda.Asıl olan forumaski'dır ve forumaski kuralları ile yönetildikçe, ben hep daha iyiye gideceğine inanıyorum, çünkü bu güne kadar hep öyle oldu.

Narsinha isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla