Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.12.2013, 00:52   #1 (permalink)
Huzur-u Kalb
Herkesin yolu, layığına açık olsun.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
yeni Download(İndir) Butonu Tasarımı Yarışması Başvuru

Download(İndir) Butonu Tasarımı Yarışması Başvuru

Evet Arkadaşlar Sevgili Adminimizin önerisi üzerine yeni bir yarışmaya daha yelken açıyoruz hayırlısıyla.

Sizden istediğimiz forumaşkına özel download(indir) butonu tasarımı yapmanız.

Tasarım yeteneğine güvenen her üyemizi yarışmaya bekliyorum.

- Yarışmaya katılmak isteyen arkadaşlar bana özel mesaj yoluyla yaptıkları tasarımı göndermelidirler.
- Her üye bir adet tasarım ile yarışmaya katılabilir.
-Yapılan tasarımların boyutu
350 px × 110 px olmalıdır.
- Tasarımların üzerinde forumaşkı , [Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] veya forumaşkı.com ibaresi bulunmak zorundadır.
- Gönderilen tasarımlar yarışmaya katılan arkdaşlarımızın nick'i belirtilmeden ankete sunulucaktır.
- Anket sonucunda birinci olan ve yarışmaya katılan arkadaşlarımızın nickleri açıklanacaktır.
- Yarışma birincisine2 haftalık Rankı eklenecektir. Ayrıca logosu 1 hafta boyunca forumda tema olarak kullanılacaktır.
- Bu başlık altından paylaşılan tasarımlar kabul edilmeyecektir.
- Yarışmacıların kendilerine oy vermeleri yasaktır. Farklı üyelik alıp kendisine oy kullandığı anlaşılan katılımcı yarışmadan diskalifiye edilecektir.
- Bu başlık altından paylaşılan tasarımlar kabul edilmeyecektir.

- Son katılım:
09.12.13 Pazar Gecesi
(Katılıma göre süre uzaya bilir veya kısalabilir.)

Not: Yarışma hakkında ki sorularınızı bu başlık altından sorabilirsiniz .

Güzel bir yarışma olacağını umuyor, yarışmaya katılıcak arkadaşlara başarılar diliyorum

Keyifli Forumlar ..

Örnek Çalışma (Boyut ayarlı değildir.siz verilen boyutta yapmalısnız) ;

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Etiketlediklerim forumda tasarım yapan arkadaşlardır.
Yarışmaya isteyen her üyemiz katılabilir.
Rahatsız etmek istemediğim için herkesi etiketlemedim.

"Beklemek ateşten kuvvetlidir...
Huzur-u Kalb isimli Üye şimdilik offline konumundadır