Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16.12.2013, 14:59   #1 (permalink)
MiRaC
"Aslında İnsanlar, sadece dua ederken dürüsttür... "

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Aşk Allah'ı sevmektir

Aşk Allah'ı sevmektir

[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]Resmi Büyüt[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

AŞK ALLAH'a sevmektir[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
ALLAH'a sevenlerin sevmektir[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
ALLAH'ın sevdiklerini sevmektir[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]evet sevgili dostlar.gerçek bir sevgi ile ALLAH'a sevmek herkese nasıp olmuyor[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
"ALLAH'I PEYGAMBERİ seviyorum "diyen,ama günahtan uzaklaşmayan çok aldanan var
"ALLAHI SEVİYORUM "demek kolaydır[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
ama kişi eğer günahlarını terkedemiyorsa,geçmiş günahlardan pişman olup tevbe etmiyorsa,"ALLAHA kurban olayım "demesi boşuna ,çünkü onu sevgi yalanci sevgidir[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
ALLAHA sevmek ne olduğunu bilmeden konuşuyor demek[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
insan YARATANINA seversa,O'na karşi yapacak en ufak hata,kusur ,ona dağ kadar ağır gelir[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]omuzunda ağır bir yük gibi taşıyor[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]tevbe etmeden,gözyaşi dökmeden rahatlamiyor[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
"acabe RABBİM beni affedermi ?"diye endise ediyor[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
önüne çıkan haramlardan hızla uzaklaşirken,"YA RABBİM !SENİN için,SENİ SEVDİM için "der ve sevinç gözyaşi döker[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
MEVLAM 'dan başka gerçek dostum olmadığı anladığım günden beri, O 'nsuz yaşadığım günler ve seneler için ağladım[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
O'ndan ayrı aldığım her nefes için ağladım[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
"KUL OLMAK "ne demek bilmeden yaşadığım zaman için ağladım[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
gaflette yaşarken işlediğim sayısız günahlar için gözyaşi döktüm[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
"RABBİM ,SANA istediğin gibi kul olamadım beni bağışla "dedim[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
ibadet yapmadan geçirdiğim yılları ok gibi saplandı yüreğime[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
çünkü ALLAHA seven kişi ibadetlerini aksatmaz,özelliklede namazlarını hiç bırakmaz[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
namazda insan sevdiğini buluştuğunu hişseder,O'nunla konusur,O'na dua eder,isteklerini arzeder[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
ruh,doğrudan doğruya ALLAH ile vuslat yaşadığını hişseder[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
ALLAH sevgisi ruhunda hişseden kişi,artık O'ndan (c.c.)başkasına görmez,baktığı her şeyde O'nu görür,hişseder[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

EY BUÜYÜK ALLAH'IM !EY YARATANIM,EY TEK YARDIMCIM ,DOSTUM !
ben SENİ böyle seven,AŞKINLA yanan kullarından olmak istiyorum !
SANA itaat etmek istiyorum[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
her ibadet SENİNLE VUSLAT OLMALI[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL].NASIP ET ALLAH'IM[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]NASIP ET ! AMİN

Hiç gereği yokken gece-gündüz akLından geçen her düşünceye buLaşırLar..
Hiç gereği yokken seni istemediğin kadar mutlu ederLer..
Sonra da;
Hiç gereği yokken hayatından çıkıp giderLer.BiRDüNYaUMuT

Konu SrKn tarafından (18.12.2013 Saat 18:26 ) değiştirilmiştir.
MiRaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla