Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19.12.2013, 11:38   #264 (permalink)
Ela
Boşver gitsin...

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Burcunuzun Analizi

KOÇ BURCU
“Yapamazsın” dediğin şeyi inadına yapar bir Koç! Ona içinde emir olan cümleler kurma! Bir laf söyler kendini toplayamazsın sonra..

BOĞA BURCU
“İyi geceler” bir Boğa için özel 2 kelimedir! Sevdiği insandan mutlaka her gece duymak ister....

İKİZLER BURCU
“İşine bak! Üstüne vazife olmayan işe de karışma!” lafını duymak istemiyorsan bir İkizler insanının işine burnunu sokmayacaksın.

YENGEÇ BURCU
Bir Yengeç “Hayatım deme bana” diyorsa; bu başın belada kırıldım demek oluyor.

ASLAN BURCU
“Ne olacaksa olsun!” der yapar bir Aslan yüreğine koyduysa

BAŞAK BURCU
Bir Başağın sevgisini anlatma yolu farklıdır! Her insanın yaptığı şeyleri bekleme ondan!

TERAZİ BURCU
Bir Teraziye kendini sevdirmenin yolu “Elinden geleni yapmak” değil! “Kalbinden geleni” yapmak!

AKREP BURCU
Bir Akrep “Sen Bilirsin” dediği zaman bu bildiğini yaptığında başın belaya girecek demek!

YAY BURCU
Seni seven bir Yay sana “Yapma” diyorsa yapma! Yasak Elmayı yiyeyim derken yediğin Ayvada olabilir! Yay hatayı Affetmez!

OĞLAK BURCU
Önemli olan anlattıklarının doğru olması değil! Önemli olan anlattıklarının bir oğlağa doğru gelmesi ve onun içine sinmesi.

KOVA BURCU
“Olsun” deyip geçmek bir Kovaya göre değildir. Her şey ya kafasına göre olacak. Veya hiç olmayacak!

BALIK BURCU
Kötü konuşmak bir balığın huyu değildir. Ve birine kötü konuşuyorsa bil ki hak etmiştir! İki lafta sen söyle eşlik et Balığa!