Konu: Emir
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20.12.2013, 14:17   #3 (permalink)
Lykiaaaa
Boşverelim gitsin...
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Emir

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] : Haksızlığa asla tahammülü olmayan-aklına geleni direkt olarak insanların yüzüne söyleyen-açık sözlü-real hayatını birazda olsa bilen biri olarak çok beyfendi bir kişiliktir. Onu tanıyan asla pişman olmaz buna eminim. Çünkü insanların zaafını yada zayıf yönlerini kullanmayacak kadar delikanlı kimsenin duygularıyla zaman geçirmek için oynamayacak kadar merttir. Herkesle bir mesafesi vardır en sevdiğim yönüde bu. Yılışık ve cıvık tavırlar göremezsiniz ondan agresif olmasıda tamamen tahammülsüz olduğu konulara bağlı diye düşünüyorum. Onu kıskanıp damarına basmaya çalışanlarla çoğu kez karşılaştım
Sevdimi tam sever sevmezsede ağzınla kuş tutsanda ona yaramazsın. Ben onunla nekadar dolu dolu sohbet etmesemde onu realdeki yakınları kadar tanıdım herkesten de dinledim. Birgün oğlum olursa ona benzesin cümlesinde ki 'O' sıfatına örnektir. Artı olarak eklemek istediklerim kalemi ve duvarları sağlam. İnsanlara güvenini haddinden fazla kaybetmiş insanlardan köşe bucak kaçan olgun bir kişilik.Not: insanlardan bukadar kaçmayın herkes bir değil* ( boşa gitmesin )

Ben bir tek adam sevdim O'da sEndin.
Lykiaaaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla