Konu: ZeN
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30.12.2013, 16:11   #6 (permalink)
Emir
Yalanın vergisi yok, herkes çok seviyor

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: ZeN

Yeni tanımıyorum ben @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]'i uzun zamandır tanırım, kendinin de dediği gibi çok fazla didişiriz, acaip çekişmeli görüşlerimiz olur.
Fikir farklılıkları da denmez aslında buna fakat dile getiriş şekillerimizin farklılığı bizi tutuşturur.
Ama hiç bizaman birbrimize sırt çevirmedik, en zor anlarımızda bile ilk birbirimizin destekçisi olduk.
En önemlisi dansözlük yapmadık arkadan atıp yüzüne gülmek gibi bir günümüz olmadı hiç.
Yüzüne karşı söylerim , oda aynı şekilde. Hoş ben herkesin herşeyi yüzüne söylüyorum sonra kötü oluyorum ama neyse oraya girmeyelim, böyle mutluyum ;d
Herzaman yanımda hissettiğim nadir insanlardan.
ZeN'i herkes tanıyamaz, herkes çözemez, herkes hüküm süremez hakkında KAPALI bir kutu düşünün, kilitli ve anahtarı yok, onu anca kendi kutusunun dışına çıktığı zamanlar görürsünüz oda anlık olur, insanların gözünde farklılık yaratanda budur.
Birden ağızda güzel bir tad bırakan adını bilmediğiniz yemiş gibi .
Kendini fazla açığa vurmayı sevmez onca yıl sanalda fakat detaylı biçimde tanıyan tek insanım diyebilirim.
Buda onu daha özel kılıyor. Ağırbaşlılığı, kendini bilmesi, mütevaziliği hep iz bırakmıştır.
En güzel çirkin ve en akıllı deli o. Bu tabir onu tam anlamıyla yansıtıyor inanın.
Ve şunuda söylemeden geçmeyim acaip akıllıdır aslında, herseyi görür, çözer ama salağa yatmaktır işi
Herneyse diyeceğim o ki bugüne kadar yanında olduğum, olacağım NADİR insanlardan biri.
Onu üzen beni karşısında muhakkak bulur. Çünkü o benim için olduğu kadar SANALA göre gerçekten çok temiz biri. Hepte öyle kalsın.

Emir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla