Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01.01.2014, 16:51   #291 (permalink)
Blue Life
Bağımlı Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Forumdan En Son Kimin Sesini Duydun ?

Arkadaşlar merhaba.Ben bu oyunu yanlış algılamışım.Sesini duydum derken seslenme olarak düşünüp yazdım bunu.Forumdan hiç kimseyle telefonla yada,şahsen bir tanışıklığım yoktur.Sevgili @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] gülümsemen için teşekkür ederim Forumda kendime yakın hissettiğim gerektiğinde telefon numaramı verebileceğim bir kişi olduğunuzu düşünüyorum sizi.

Ve sevgili @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] Sizde forumda görmekten her zaman mutlu olduğum bir arkadaşsınız.Bu mesajımı tamamıyle mesajı yanlış anlama ve yorumlama neticesinde yazmış bulunmaktayım.Amacım burada kimseyi rahatsız etmek değil.Sizde fazlasıyla ciddiye almışsınız.Sizi töhmet altında bırakmışsam özür dilerim.Bu mesajı yazarken herhangi bir amacım yoktur ve olamazda! Yanlışlığın sebebi yukarıda yazılıdır.Yazdığınız mesaja da kırılmadım dersem yalan olur..

Alıntı:
FeCr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sesimi ne zaman duydun anlamadım ki..
Alıntı:
Yagmur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eminmisiniz benimle konuştuğunuza

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] aynen bende bunu merak ediyorum yanlışlık olmalı

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] amacınız nedir bilmiyorum ama bunun şakası bile hoş değil.