Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14.02.2014, 14:54   #144 (permalink)
aRtiStic
GÂLÂTÂSÂRÂY
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Profilinizdeki Nickleri Yorumlayın

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ >>>> Yeni tanıştık hemşiredir kendisi, muhabbeti hoş tatlı birisi
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ >>>> Ufak bir yazışmamız oldu öğretmenimle
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ >>>> İzmirli güzel hatun. Tanıştığıma memnun olduklarımdan muhabbeti güzel
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ >>>>>Eski tanırım ve çok severim kendisini
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] >>>> Tanımıyorum malesef.
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ >>>> Onu çok severim ben çok tatlıdır. Çok sıcak kanlıdır sohbeti bir harikadır
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] >>>> Tanışmak nasip olmadı
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ >>>> Benim tribal hatunum. Her iki hareketinden biri tripdir Ama onu ben yine de çok severim
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ >>>> Yeni tanıştık muhabbeti hoş bir bayan kendisi. Sıcak kanlıdır da aynı zamanda
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]+ >>>>>>> Oo bir fenomen o birr profil canavarı Sohbetine doyum olmayan hatunlardan. Seviyeli uslubu karekteriyle her zaman ön plandadır. Eski tanırım

Konu aRtiStic tarafından (14.02.2014 Saat 15:17 ) değiştirilmiştir.
aRtiStic isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla