Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08.04.2014, 17:05   #1 (permalink)
Jineps

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 2017 En Güzel Facebook Sözleri, En Anlamlı Facebook Sözleri

2015 En Güzel Facebook Sözleri, En Anlamlı Facebook Sözleri

En Güzel Facebook Sözleri, Facebook Sözleri, En Anlamlı Facebook Sözleri, Anlamlı Facebook Sözleri, 2016 En Güzel Facebook Sözleri, güzel facebook sözleri kısa, güzel facebook sözleri aşk, en güzel facebook sözleri komik, en güzel facebook sözleri 2016, en güzel facebook sözleri resimli, en güzel facebook sözleri, facebook sözleri güzel sözler, güzel sözler, sunay akın sözleri ceyhun yılmaz sözleri can yücel sözleri hayal kırıklığı sözleri paul auster sözleri adam fawer sözleri paulo coelho sözleri deli dumrul sözleri murathan mungan sözleri elif şafak sözleri iskender pala sözleri ibrahim tenekeci sözleri al pacino sözleri cemal süreyya sözleri cezmi ersöz sözleri canan tan sözleri yılmaz odabaşı sözleri oğuz atay sözleri ahmet hamdi tanpınar sözleri kahraman tazeoğlu sözleri edip cansever sözleri orhan veli sözleri peyami safa sözleri emre gökçe sözleri özgür gümüşsoy sözleri aziz nesin sözleri cahit sıtkı tarancı sözleri mehmet akif ersoy sözleri namık kemal sözleri nazım hikmet sözleri necip fazıl kısakürek sözleri özdemir asaf sözleri atakan gülgar sözleri

Belki de şu an yaşadığından habersiz olduğumuz bir insan, 1 ay sonra hayatımızın olmazsa olmazı olacak. Hayat çok ilginç.

Sen onun hayatında bir seçenek isen, onun senin hayatında bir öncelik olmasına müsade etme. Paul Auster

Ben kimseden vazgeçmiyorum sadece benden vazgeçenleri geride bırakıyorum!

Pişman olacağımı bildiğim hâlde, küçük bir ihtimal var diye düşünüp "adam" yerine koyduğum insanlara ve onlara harcadığım zamanıma acıyorum.

Hayatta en kıymetli hediye “ zamandır ” kime armağan ettiğine dikkat et !

Ben soğuk değilim,
siz cıvıksınız.

.

Konu Jineps tarafından (14.08.2015 Saat 15:56 ) değiştirilmiştir.
Jineps isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla