Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15.04.2014, 19:09   #5 (permalink)
KaRaqiZz
BaHaRamaZaN

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: En Güzel Anneler Günü Mesajları, Anneler Günü Sözleri, Anneler Günü Şiirleri, Kısa Mesajlar 2

11 Mayıs 2014 Anneler günü komik mesajları, Annenize özel anneler günü mesajları

Her yıl Mayıs ayının ikinci haftasında kutlanan Anneler gününe sayılı günler kala, annenize ne hediye alacaksınız düşünüyorsunuz. Peki ama bu aldığınız hediyeyi güzel bir mesaj ile taçlandırmaya ne dersiniz. Anneler günü denildiğinde pahalı hediyelerden çok bazen bir küçük öpücük, bazen iki satır güzel söz hayatımızın anlamı annelerimizi mutlu etmeye yeter. Bunu asla unutmayın.

İşte bu nedenle size yani Seç Haber okuyucularına özel anneler günü mesajları hazırladık. Var mısınız Anneler gününe bu mesajlarla adım atmaya!

• Sensin benim masumiyetim… Sensin benim çocukluğum… Sensin beni bu yaşa getiren… İyi ki varsın annem…

• Evimizin, gönlümüzün kraliçesi, başımızın tacı… Bir günlük değil bu sevgim sana… Bir ömür gönlümün sultanısın…

• Sonsuz sevgin her şeye değer, yitip giden yıllar öğretti. Kırdıysam kalbini, ne olur affet beni.

• Seni sevdiğim kadar kimseyi sevemem be anne. Sensin tek gerçek gerisi yalan be anne…

• Gökyüzünün en parlak yıldızı, kalbimin kraliçesi… Anneler günün kutlu olsun.

• Binlerce gündür şu dünyadayım senden tatlı kadın görmedim be anne İyi ki varsın anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.