Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04.05.2014, 00:01   #15870 (permalink)
MedusaEczane
ForumAski'nin GüLü
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Sohbet Muhabbet

Soru 1: Bu kızı ne zamandan beri tanıyorsun?
cevap 1: 3 Senedir aynı mahallede oturuyoruz, ailesi falan bize geliyorlar, kendisi de geliyodu ama bu aralar yoğun olduğu için gelemiyor sanırım kendizi personel şefi, garsonların şefi yani sabah 5'te gidiyor akşam 5'te geliyor.

Soru 2: En son ne zaman sevgilin oldu?
cevap 2: En son 1 yılı aşkın önce sevgilim oldu. (daha doğrusu aşık olduğum oldu)

Soru 3: Geceleri rahat uyuyabiliyor musun?
Cevap 3: Geceleri rahat uyuyamıyorum, çünkü geceleri hiç uyuyamıyorum öylece balkondan karşı pencereyi izliyorum belki cıkar cama diye, sonra düşünüyorum uyuyodur yorgundur sabah erken gidicek işe diye. Yalandan elime kitap alıp okumuş gibi yapıp, annesinin yanında balkondayken bakınıyorum garip birşey ama bilmiyorum yaa

Soru 4: Onu görünce kalbinde bişiler oluyor mu?
cevap 4: Onu görünce kalbim yok gibi bişey oluyo yani hissetmiyorum yerinde yokmuş gibi, aptallaşıyorum bi anda panik atak oluyorum sağa sola bakınıyorum öyle boş boş. Sonra bi ara kendimi topluyorum ve gözlerinin tam içine bakıyorum, sonrada yanlış anlamasından korkuyorum birisi görürde birşey der laf çıkar diye çekiliyorum kenara.

Durum bu patroniçe

Alıntı:
Josephine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] yanlış soruyorsun.

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] önce aşık mısın değil misin bir anlayalım bakalım
Beni ne zamandan beri tanıyorsun?
En son ne zaman sevgilin oldu?
Geceleri rahat uyuyabiliyor musun?
Beni görünce kalbinde bişiler oluyor mu?

Şeklinde sormalısın. Baştan alıyoruz
aaaa çok kötüsünn amaaa

Alıntı:
Josephine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] İmzasına hiç bakmadın mı
imzzam ilk foruma geldiğimde periliçeme özel yaptım onuu