Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02.06.2014, 20:29   #18146 (permalink)
Elia
İnsanlar benim lanetim.
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: İçinden Geçeni Söyle

Alıntı:
Lev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben onun hayranıydım ya.

SPOİLER

Öyle artist artist kazığı sallayacağına bitirseydi işini, yaşıyor olurdu kızıl yılanımız

SPOİLER

Kitabı okumadım kesinlikle spoiler vermeyin lütfen. Yalvarırım
Artist artist sallamasının ve dans etmesinin bir nedeni var; Mountain gibi güçlü ve çevik birinin dikkatinin dağıtmak, o koca zırhındaki zayıf noktaları aramak. Ki buldu da, dizideki sahneyi tam olarak izlemedim ama bacaktaki eklem yerindeki boşluğu yakalıyordu.

O, düelloyu Tyrion'ı sevdiğinden değil, yıllarca içinde beslediği intikamı alabilmek için kabul etti. -Burada spoiler'lık bir şey var-

Hem Martell'lerin soyu tükenir mi sanıyorsun? İntikam isteğiyle yanıp tutuşmasına rağmen hastalığı yüzünden bir işe yaramayan Doran Martell var. (Oberyn'in ağabeyi)
Doran'ın kızı cin gibi Arianne Martell var. Tuhaf bir yolculukta olan ve sonu da çok tuhaf olan Quentyn Martell var. Pek bir değersiz gözükse de Myrcella ile olacak olan evliliği çok ses getirecek olan ufak Trystane Martell var.

Bunların hepsini geçtim. Oberyn'in gayrimeşru kızları var (kum yılanları) , hepsi de Oberyn'in dişi versiyonu ve intikamı arzuluyorlar.

Çok fena şeyler olacak çok.